» »

Thermaltake Giant III

Thermaltake Giant III

planetparty ::

Kje dobiti test, potem pa še kje kupiti:D

Tic ::

Jao. Ljudje niso za to, da bi kupili eno stvar, pripravljeni odšeti niti minute. Pa kaj je z vami. Drugič, si najdi sam.

Klik.
Klik2.
persona civitas ;>

planetparty ::

Zaman meni davaš spisek online trgovin, če na slo googlu ne najde nič pod to besedo/besedno zvezo, razen novice v Računalniških novicah...

Zgodovina sprememb…

Tic ::

Pa ja znaš toliko angleško, da si prebereš test. Kar se tiče pa trgovin, to je to. Nihče ne bo telefonaril okoli zate.
persona civitas ;>

planetparty ::

Ja lol, saj ne rečem, da ne vem, pravim, da sem hvaležen za vsak odziv, vendar nagooglu je tisto vse novica...Slo trgovine pa nimajo, sem preveril in ugotovil, da je ta stvar precej nova, treba počakati še par dni:'(

Moram si nekaj kupiti za Radeona 9500@9700, ker se originalni ventilator nekam defektno vrti, GPU se kar precej greje in je vse skupaj že na meji da zmrzne...
Mogoče, če kdo ve za kaj drugega kot ta Giant III?

kihc ::

Najboljše zračno za grafo je en procesorski hladilnik, po možnosti bakren za na gpu, na rame pa hladilna rebra - ena dokaj dobra imajo v cool-pcju.

planetparty ::

To sem hlih gledal...bom kupil kar tiste bakrene, kaj pa kateri procesorski hladilnik?

planetparty ::

kihc ::

Pomoje ja.
Če zdrži hladit Athlonca bo tud eno grafo, pa če je še tako navita - pazi samo da boš imel dovolj placa v kišti (PCI reže in to...).

/edit

PS. A je to hladilnik za atlonca ali ne. :D

Kakorkoli, moj point je da če zdrži procesor bo tud grafo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kihc ()

planetparty ::

Samo zdaj sem opazil, da je to malo nerodno, da pri cool-pc nimajo nobenega poceni procesorskega hladilnika...tam edino majo tistehladilnike za ram za 2.900 SIT, pa nočem kupiti pri dveh različnih trgovinah, ker bom potem imel 2x poštnino, kar pa potem pride kar precej drago.
Iščem mesto, kjer imajo poceni athlon/pentium hladilnik in bakrena rebra za ram.

ZLOky ::

Emm..., nekdo pravi, da pri nas ni Thermaltake Giant 3, pri CoolPc je za 8,6kSIT. Povezava

Sami ::

Thermaltake Giant III lahko dobiš v Eventus Computers, za ceno pa ne vem.:D
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Novosti na področju zračnega hlajenja (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
405305010 (1183) FireSnake
»

hladilnik za grafo, kupiti ali ne kupiti

Oddelek: Kaj kupiti
7892 (739) Ramzi
»

ZALMAN ZM80C-HP vs. Zalman VF700-AlCu

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
211431 (1071) davidb
»

Hlajenje Radeona 9800SE z čem?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
381713 (1073) steev
»

Thermaltake Giant 3 in Fx 5700 128/2

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
71115 (958) ŽirC

Več podobnih tem