» »

WD disk

WD disk

_Xavier_ ::

jest mam pa en problem in sicer mam WD disk 80gb in za westrn digital diske obstaja en program z njihove strani k ti omogoča da nastavš disku prenos oziroma ATA33/666/ ali100, pa naj bi kao delu v dosu sam noče delat,ime programa je dlgudma,pa me zanima če je to kdo uporablu pa če mu je delal.hvala za odgovore8-O :\ :D

delfinus ::

Hey!

Ja js sem omenjeni utility od WDja uporabljal in sem tudi to opcijo videl v njem. S tem utilitijem sem tudi preslikal vsebino starega diska na nov WD800JB. Je pa res da sem to uporabil v cistem DOS modu. Upam, da imas sistem z WIN98?

lp. Davor.

_Xavier_ ::

ne nimam win98 a je to sploh važn,pa a ni tko da k to enkrat naštimaš disku da je to za skoz dokler spet ne naštimaš nazaj,da se to shran v disku,pa še to a pride mogoče do kkšne izgube podatkov al kaj:\

delfinus ::

Hja js sem ta program uporabil tako, da sem sel v cisto DOS okolje. Torej sem imel WIN98SE gor. Nisem ga uporabljal iz DOS okna. jap tisti settings za ATA66 ATA100 naj bi potem ostal. Ampak se nisem ukvarjal s tem saj zelim da mi disk goni kar se le da hitro torej ATA100. Mogoce je tezava v tem, da gonis zadevo v DOS oknu. Sicer pa se mi zdi da se ta file tudi razpakira tako, da ti naredi sistemsko disketo s katero potem tudi pozenes sistem in potem se lahko posiplas s tistimi settingsi.

lp, Davor.

_Xavier_ ::

a pol če te prov razumem naj ta program posnamem na disketo in butam komp iz njega ubistvu kot bi bila zagonska al kako.ker me čudi zakaj ne dela

Fury ::

nared boot disk (zagonsko disketo po slovensko), dej gor program, restarti, zbooti iz diskete, napis not imeprograma.exe, nastimaj, dej disketo ven, rebooti.

_Xavier_ ::

kokr sm te jest razumeu glede tega kaj naj nardim je to da naj na zagonsko disketo kopiram ta prog in naj zalaufam iz dosa in sm to naredu sam noče delat.tko neki louda pol pa nč od tega

schurda ::

Naloži si program datalifeguard, ki sam n aredi boot disketo in vse potrebno. potem pa bootaj z nje.
I want to know God's thoughts, the rest are details. (Einstein)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

windows xp sovraži dos

Oddelek: Pomoč in nasveti
193185 (2821) SasoS
»

Snemanje win98 brez CD-ROM-a

Oddelek: Operacijski sistemi
171576 (1327) Lincolin
»

Kopiranje diska

Oddelek: Programska oprema
302399 (2013) Preseren
»

Postavitev sistema

Oddelek: Pomoč in nasveti
452275 (1646) BlackHole
»

Formatiranje

Oddelek: Pomoč in nasveti
211516 (1323) Pretorijanec

Več podobnih tem