» »

Telemach custom paket

Telemach custom paket

mofo ::

Pozdravleni

Upam, da postav v pravo temo, če pa je kaj narobe pa prosim prestavite al whatever.
Doma mam telemach trojček, M paket se mi zdi, 8/1 je net. Sn pisal na info@telemach.si če se da hitrost povečat, pa da paket ostane isti, je reko model na drugi strani, da ne, da morš neki cel paket spremenit.
Pišem nazaj, ampak potem nisn več dobo nobenga odgovora. Zanima me najbolj seveda glede cen, recimo da bi js pol pač kreiral svoj paket, trojček seveda, pa da bi mel ene 10/10, 10/20 al 20/20 whatever. Nimajo nikjer na strani, da bi lahk pol primerjal cene, tk da vprašam vas, mogoče tu kdo sodeluje ki dela pri telemachu, kak je s tem, rad bi več informacij.

Hvala za morebitne odgovore!

Pesimist ::

Nimajo zato ker ne nudijo. Zakaj pa ne? Ker pač ne.

jan_g ::

Za telemach ne vem, za siol pa lahko povem, da se običajno ne splača delati 'custom' paketov. Zato, ker če vzameš trojček, dobiš avtomatsko 3€ popusta na naročnino, poleg tega pa še večje število 'točk zvestobe', s katerimi lahko uveljavljaš dodatni 7% popust na naročnino. Jaz recimo telefona nisem rabil, ampak bi me naročnina prišla več, če bi vzel zgolj 'dvojček', iz zgoraj navedenih razlogov.

Mimogrede, isto je pri Triglavu in avto zavarovanjih. Lani oz. predlani so uvedli pakete in te pride ceneje, če vzameš največji paket, ki vsebuje vse živo, kot če vzameš manjšega in zgolj dodaš krajo in prakirišča. Ker ti na največji paket dajo kar nekaj popusta.

klemenSLO ::

Jst sm isto hotu. Mam pa lastovko krim in so ti paketi fiksni. Sm hotu samo internet povečat pa se ne da....
Tehničnih omejitev ni. So samo v glavi.
Life is not measured in minutes, but in MOMENTS...

DIGITel ::

mofo je izjavil:

Pozdravleni

Upam, da postav v pravo temo, če pa je kaj narobe pa prosim prestavite al whatever.
Doma mam telemach trojček, M paket se mi zdi, 8/1 je net. Sn pisal na info@telemach.si če se da hitrost povečat, pa da paket ostane isti, je reko model na drugi strani, da ne, da morš neki cel paket spremenit.
Pišem nazaj, ampak potem nisn več dobo nobenga odgovora. Zanima me najbolj seveda glede cen, recimo da bi js pol pač kreiral svoj paket, trojček seveda, pa da bi mel ene 10/10, 10/20 al 20/20 whatever. Nimajo nikjer na strani, da bi lahk pol primerjal cene, tk da vprašam vas, mogoče tu kdo sodeluje ki dela pri telemachu, kak je s tem, rad bi več informacij.

Hvala za morebitne odgovore!


Potrebno je razlikovati trojček in pa individualno ponudbo,sklop trojčka je vedno fiksen se pravi da,če hočeš višji internet moraš iti na višji trojček v primeru,da se gre za individualne storitve recimo internet in TV pa lahko poljubno izbiraš internet paket in TV paket.

klemenSLO ::

to je res, vendar v primeru Lastovke nimaš možnosti izbrati nič drugega kakor predpripravljenih 4 oz 5 paketov
Life is not measured in minutes, but in MOMENTS...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Razlaga hitrosti interneta

Oddelek: Omrežja in internet
295384 (1426) Lightning5
»

SAMO Internet? (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
6623814 (16633) Lonsarg
»

telemach (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
9317788 (7228) RC37
»

Zakaj v Sloveniji preplačujemo internetni dostop (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Omrežja in internet
18645406 (30770) NooB
»

UPC telemach

Oddelek: Omrežja in internet
141629 (1408) Modri dirkač

Več podobnih tem