» »

WinME in IE

WinME in IE

Jeebs ::

Jst mam pa sledeči problem: Mam WinME ANG pa na njih IE 5.50.4522.1800. Fora pa je v tem, da mi nekatere strani (med drugim SiOL tehnične strani) ne sprejmejo določenih podatkov (po navadi gre za e-mail ali za password) in mi enostavno vrne napako (Napačno geslo v primeru SiOL tehnične strani). Vse skupaj se mi zdi da se tudi precej počasi nalaga z neta (na Win98 se mi zdi da je šlo hitreje), ne morem pa dostopat tudi do raznih strani med katerimi je tudi Slo-Tech forum, do katerega pridem FULL težko! Po navadi mi pri Slo-Tech forumu k kliknem povezavo do enga posta najprej kr belo stran pokaže, pol pa ko dam refresh po navad spet neki narobe (oblika, besedilo). A kdo ve kje je problem?!:|
Press any key to continue... RESET. Didn't you say ANY key?!?!?!

jankokarlin ::

:D
Moj nasvet je, da zamenjaš milenium za win98se ANG verzijo.

Lep pozdrav.

Jeebs ::

To bom itaq naredu, če drugače ne bo šlo...:) Upam pa, da ima kdo boljšo rešitev, ker se mi ne da vsake par mescov vsega dol metat.;(
Press any key to continue... RESET. Didn't you say ANY key?!?!?!

Tr0n ::

Folk, vi ste obsedeni s tem WinME sucks hypom.

Slisi se kot problem s cachejom ali kaj podobnega. Imam WinME ANG in isto verzijo IE kot ti pa dela super.

tejo ::

Pozabi WinMe in si raje naloži Win98SE. 8-)

Can ::

WinME so čisto vredu, meni delajo že ves čas brez problema. Zlasti Win98SE imajo ogromno napak glede mreže.

Nemelk ::

winME so povprečni in najboljš je d nč ne upgrejdaš IE, ker samo tist k je zdravn dela kolkr tolk OK!:'(
Nemelk ™

Jeebs ::

Hehe, sm se že odloču! WinME bojo šli čimprej dol oz. kar v kanto za smeti, pol bom pa Win2k probu... Thnx za odgovore!:D
Press any key to continue... RESET. Didn't you say ANY key?!?!?!

l0wc4 ::

Kaj pa ko bi prej probal IE6 Public Preview ali pa IE 6 beta 2? :\ Razmisli.

Jeebs ::

Folk ne boste verjel, ampak zrihtu sm tole težavico. Opažam, da WinME sploh niso tok slabi, ko se jih navadiš, samo pravilno je treba naštimat jih. Prej sm jih inštaliral brez da bi disk formatiral in zgleda da je bla tle fora. Pol sm pa pred kratkim dobil od frenda Partition Magic, prekopiral vso potrebno robo na novo particijo, staro formatiral namestil WinMe in zdej ČIST VSE dela tko k more. Tko da iz mojih dosedanjih izkušenj z Windowsi vsem priporočam formatiranje pred namestitvijo. Ne vem sicer v čem je fora, ampak pomaga. Hvala vsem za nasvete!8-O
Press any key to continue... RESET. Didn't you say ANY key?!?!?!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Radeon 9600pro in win ME ???

Oddelek: Pomoč in nasveti
5689 (623) pingo76
»

Katere Windowse uporabljate?

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
192166 (2166) BigFoot
»

Nekam čudno za tako mašino

Oddelek: Pomoč in nasveti
171255 (1060) Paramedic
»

WIN ME ?

Oddelek: Programska oprema
201431 (1255) blue96
»

win me sux?

Oddelek: Operacijski sistemi
232476 (2293) Matty

Več podobnih tem