» »

Kje bi se dalo dobiti kos medenine?

Kje bi se dalo dobiti kos medenine?

Jackass ::

Rabim kos medenine, velikosti A4 formata, čim tanjše, mislm tolk, da se da lepo z roko krivit, za nastavke za vente za na radiator!

Kje bi to lohk dubu?
jAcKaSS

Stratus ::

Medenina je zlitina in je ne moreš kriviti tako kot pleh ali baker.
Mislm:\

ali3n ::

poklič v "metalka trgovina" - npr. topniška ulica, Lj

tist 2mm messing bo pa ja skrivu z rokami/šraufštokom...
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

Jackass ::

Zakaj pa zlitine ne bi mogu krivit? Jeklo se da čist lepo krivit, pa je tut zlitina!
jAcKaSS

HroSCeK ::

Ka hudica pa ti nucas medenino? Upam da se zavedas kok je krhek tako tanek sheet medenine..

BigWhale ::

Medenino bos bolj tezko krivil :P Sploh z roko... Jo pa lahko lomis, ce je dovolj tanka.

;>

sharp ::

Ej Jackass,sicer ne vem iz kje si samo jst sem kupil bakreno pločevino (0.55mm) v Zori-Mengeš edino tle boš dobil približno take kose,drugod se prodajajo plošče 1x2m,sem pa isto rabil za ohišje ventilatojev.

frenk ::

jest mam aluminjasto pločevino pa je tud zlo vredu za take stvari:)...pomoje da je 0.5mm:\

morphling1 ::

Kakšne dezinformacije širite, medeninasta (saj ne obstaja samo en tip medenine) pločevina se čisto lepo krivi. Dobiš jo pa v Metalki na Topniški, samo moraš vzet celotno širino traku (mislim da 1m), imajo pa različne debeline.
http://www2.arnes.si/~mlivak/ Nekaj kar naj bi bila moja domača stran, pa nikoli ne bo :)

Ash_ ::

Tko kot pravi morphling1, lepo se da krivit, lotat, cint z medenino se da delat čudo. So vsi pokrovi radiatorjev (grelcev) iz medeninaste pločevine narejeni. Tko da ne vidim kje bi bil problem oblikovanja medenine. Dbiš pa jo poleg Metalke tudi v Alcu d.o.o. Kamnik Link
Za nastavek ventilatorjev je najboljše če izbereš med debelino 0,8 in 1mm, lahko pa tudi izbiraš med trdo in mehko ms pločevino.
Lahko pa jih vprašaš če že imajo kakšen manjši kos pločevine odrezan, ponavadi jih imajo.
Ash

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Ash_ ()

Jackass ::

Ok hvala! Bom probu najprej v Metalki, k mi je še najbliži!
jAcKaSS

MrX ::

v mengšu je en privatnik Dolinšek k izdeluje izdeleke iz medenine;)

Jackass ::

Od tm pa poznam enga, pa bom povprašou!
jAcKaSS

rok_p ::

Da ne odpiram nove teme...pozna kdo koga, ki izdeluje spominske plosce iz medenine z napisom, velikosti formata a3
rok

diversee ::

Po vsej verjetnosti tukaj: http://www.pokali-plakete.si


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katalog radiatorjev evropskih avtomobilov (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
46569066 (37135) lufy
»

Elektroliza?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
51664 (1583) Karaya 52
»

Kocka bakra

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
182759 (2205) PI
»

Kje dobiti BAKER???

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
203708 (3395) mloncar
»

Kje lasersko razrežejo pleksi?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
134485 (4090) Misty

Več podobnih tem