» »

težavica

težavica

IgiS ::

Imam instaliran WinXP 2463. pri vsakokratnem zagonu explorerja oz. kakšnega file managerja le ta vedno preverja Floppy(A:) kar je zelo neprijetna in bučna zadeva. A se da to kako zrihtat, saj na winsih 2000 tega problema ni bilo.
LP
IgiS

capitanoss ::

meni to ne dela !!!!8-O
Kje ste zdaj vsi ?

Tomi ::

To meni včasih dela tudi v Win98.. In mislim, da je krivda v tem, da prej delaš z disketo in potem recimo resetiraš računalnik.. Po ponovmen zagonu brez kakršnekoli diskete v računalniku neha težit..
metrodusa.blogspot.com

slycer ::

Windowsi ----> jebiga(R)>:D

abcde7 ::

Kok pa stanejo drgač xp, k smo lih pr tej temi?:\

teac ::

Piratski-->1kSIT
Za originalne pa nevem in tudi rajši ne vem!!!

andrej ::

ok bom preskoco obicajni kjer si dobil ta piratski build, pa nima veze.
V explorerju pod Folder options odstrani kljukico pred display compressed folders with alternate color ali nekaj podobnega.

Klemenn ::

Kolikor jaz vem 9.99 dolarjev testna verzija.

P.s. Kaj je nova verzija izšla, ker jaz imam 2462 za 2463 pa še nisem slišal

andrej ::

ta cifra velja samo za preview program.
2463 je piratski build na katerega so pri MS ze pozabli. v bistvu v MS skoraj vsak dan naredijo novi build, nekatere potem dajo beta testerjem, nekateri buildi pa jim uidejo v divjino (warez, etc).
Teh buildov nima smisla uporabljat, ker niso nic stestirani, itd. Buildi, ki grejo uradno ven (recimo 2462) iz MS prestanejo dolocene teste predno jih spustijo... ce kvaliteta ni zadovoljiva delajo popravke in sele potem dajo ven. zato veckrat na warez sitih vidi da majo kao beta 2, potem pa se cez 14 dni hvalijo da imajo zdaj res final beta 2... skratka ti warez buildi niso nickaj prida...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

IE 6 beta hrošček

Oddelek: Novice / Brskalniki
91934 (1934) R0K
»

Win XP beta 2 final

Oddelek: Operacijski sistemi
141385 (1069) Yohan del Sud
»

WinWhistler Beta2

Oddelek: Programska oprema
412212 (1708) andrej
»

Whistler namesto 2000?

Oddelek: Pomoč in nasveti
101178 (989) andrej
»

windows whistler

Oddelek: Pomoč in nasveti
442200 (1718) andrej

Več podobnih tem