» »

Win XP beta 2 final

Win XP beta 2 final

lukaf101 ::

Mam prebeto 2 build 2428 pa me zanima, kolk je beta 2 final kej stabilna.
Je media player res tko dobr progy kot ga eni hvaljo, 8 seveda.
A ZNA kdo odstrant un napis beta 2 .... for testing purpouses k se pojavlja na spodnjem desnem kotu namizja. Res mi najeda.

andrej ::

Tisti napis lahko kao odstranis samo ce vklopis Active Destkop, venda ima to performancne posledice. Drugace pa se v nefinalnih verzijah tega ne da odstranit.
beta2 je dokaj stabilna, vendar se nekateri driverji nekaj ne stimajo - se nisem priso do dna, ampak na moje destop racunalu mi je zadeva redno friznila. po vsej verjetnosti bodo krivi stari w2k driverji za graficno...
WMP dober? hm, meni se zdi prevec glomazen - za gledanje Divx-ov je celo stari MP boljsi - mplay32.exe datoteka. Kaj extra dober WMP8 pa ni, ceprav se mi zdi da mi malo hitreje dela. Vendar WMP8 tak ne uporabljam vsak dan, tak da ne morem cisto rect...

bzagozen ::

Andrej: Dobil sem verzijo build 2462. Katera verzija je to? A, je to beta 2 final, oziroma če ni, kakšna je? :)
www.alkoma.si

sasox ::

Jast tud zdele DL-jam verzijo 2462 :))

bzagozen ::

Jaz imam dostop tudi do 2462 built verzije advance serverja. A kdo ve kako se obnese. Si ga ne bom dl, če ni kaj za kaj
www.alkoma.si

sasox ::

Jast imam samo do pro verzije dostop :)

andrej ::

2462 _je_ beta 2.
Advanced Server je strezniska razlicica Whistlerja. Ce rabis dober server potem se dobro obnese. Za navadno, namizno uporabo pa je skoraj overkill, razen ce ga rabis za kaksne posebne namene.

bzagozen ::

Hvala Andrej. Edino to me še zanima; jaz bi rabi IIS srver, če bi uporabljal XP. Ni treba, da ima ne vem kaj (neomejeno povezav pa kaj jaz vem še), samo da dela asp (tako kot je IIS 5 na win 2000 pro). A, ima navadna beta2 iis ali je vključen le v adv server?

Hvala za odgovor:)
www.alkoma.si

Loki ::

Sasox a das link?
A si uraden beta-tester?
I left my wallet in El Segundo

andrej ::

bzagozen: Pro verzija ma malo omejen IIS6, enako kot w2k. Edino home verzija nebo mela web serverja, vse ostale pa.

TBR ::

Lepo prosim, da imetniki XP-jev pogledajo na root od CD-ja in pogledajo, ako je poleg i386 prisoten tudi alpha ali mips ali celo ppc sub dir? Ali pa na kaksnem XYZ Beta DL sajtu ...
Bi bil za vsakega zelo hvalezen
(long live AXP!);)

bzagozen ::

Evo ti sreen shota iz beta2 verzije na katerem je vsebina CD-ja.

www.alkoma.si

Paramedic ::

Matr zgleda zakonsko! Jz bi tut enga.0:)
End transmission.

andrej ::

TBR: Ne. MS ze zelo dolgo vec ne dela sistemov za MIPS in PPC. Za alpho pa je compaq ukinil support z w2k.
XP/Whistler bo samo na IA32 in IA64, ter po vsej verjetnosti na 64-bit AMD-ju, vendar za slednjega se ni blo nic uradnega.

Yohan del Sud ::

F*ck. K vesoljska ladja od klingonov...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Win XP kdaj?

Oddelek: Programska oprema
371465 (1044) andrej
»

WinWhistler Beta2

Oddelek: Programska oprema
412125 (1621) andrej
»

Whistler namesto 2000?

Oddelek: Pomoč in nasveti
101136 (947) andrej
»

Whitler (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Operacijski sistemi
1097788 (6230) zetko
»

windows whistler

Oddelek: Pomoč in nasveti
442132 (1650) andrej

Več podobnih tem