» »

Whistler namesto 2000?

Whistler namesto 2000?

R@C@ ::

Ali si naj na eno od Particij namestim Whistler Beta 2 na eno pa ME? Kakšna je uporabnost Whistlerja ta moment?

asteroidk ::

lahko namestis na eno particijo ME na eno whistlerja ...
uporabnost ... nebivedu..
jest ga uporabljam
in nimam problemou
(glede igric nevem...) :D
Vse se da, le potruditi se je potrebno!

andrej ::

ceprav beta 2 ta moment se ni na voljo (sliki pri bootu ne smes verjet :D) je sistem kar uporaben. Pravo beta2 se pricakuje vsak trenutek...
Drugace pa je najboljse kot je ze asteroidk povedal, da instaliras oba, vsakega na svojo particijo...

jansko ::

Mislim da ni smiselno da namestiš tedva sistema če že hočeš imeti dva bi jaz uporabil nt verzijo win2000 in enega od win me ali xp probaj skombinirat win2000 z enim ali drugim pa boš videl kaj se bo bolj obneslo

Freak ::

jst bi ostal na starih, ker skoraj vedno, ko pridejo vn novi windowsi so z njimi samo težave! Nekaj takega se mi je zgodilo, pri NT. Nevem, možno da je tukaj bolje!

andrej ::

tezave so tak vedno, ne glede al mase stare ali nove:D
konec sale - vse je odvisno od tvojega hardvera. ce mas samo poceni tajvan stvari potem se lahko zgodi, da ti kaj nebo delalo... ce pa kupujes dobre zadeve pa ti vse pici - meni pici na vseh compih, vkljucno z notebookom. bez problemov

badboy ::

andrej dej ne ga srat...

beta 2 je zunaj ze kar nekaj casa oz. final verzija je pa pred kratkim prisla v piratske roke >:D:D>:D
info@badboy.bihosting.com

andrej ::

badboy, Beta 2 je prisla ven vceraj in ima stevilko 2462. Prejsnji buildi 2458, 2426 so imeli sicer slike, kjer je pisalo Beta2, vendat to NI bila Beta2. Se enkrat, Beta2 je prisla ven vceraj (ok, predvscerajsnjim pozno ponoci, ce smo natancni) - to je build 2462.8-O ce mas piratske verzije kjer pise beta 2 to se ne pomeni, da gre za pravo beta 28-O

badboy ::

oprosti verjetno si bolje obvescen...

toda zakaj bi se kdo mucil s tem da bi sprmeinjal stevilke ???? kao beta2 ???

pa to je napisano povsod, od setupa pa pol v informacijah sistema in drugje ???

pa pirati pravjo da imajo ze final verzijo !!?!!?!?!????? pol tudi samo ponaredek ?
info@badboy.bihosting.com

R@C@ ::

Tapravi že ne..........bojo poslal pol k jo bojo mel!:D

andrej ::

prejsnji buildi so meli beta2 slike zato ker se je stvar priblizevala beta 2 verziji. Ms ne vstavi slike potem pa to da ven, ampak se to dogaja postopoma. buildi po beta2 bodo pocasi dobivali koncno obliki, kjer bo pisalo final, ceprav ne bodo final. gre se za to, da se stvari dodajajo pocasi, da se kaj "crkne" ves kje je.
finalne verzije pa se nima nihce - niti MS. to je smesno. pirati veckrat pravijo "final BETA2". to ni finalna verzija, ampak samo resnicna beta 2 verzija. do res FINAL RTM pa je se dalec. prej bomo ker kaksnih 4-6 tednov dobili RC1, pa po vsej verjetnosti potem cez 3-4 tedne RC2 sele potem pa RTM.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Win XP kdaj?

Oddelek: Programska oprema
371468 (1047) andrej
»

Win XP beta 2 final

Oddelek: Operacijski sistemi
141334 (1018) Yohan del Sud
»

WinWhistler Beta2

Oddelek: Programska oprema
412128 (1624) andrej
»

Whitler (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Operacijski sistemi
1097798 (6240) zetko
»

windows whistler

Oddelek: Pomoč in nasveti
442135 (1653) andrej

Več podobnih tem