» »

BWAAAH! Rabm štromarja! Lightsaber se mje POKVARU!

BWAAAH! Rabm štromarja! Lightsaber se mje POKVARU!

«
1
2

the one jedimaster ::

tko se dons z budim v svoji pojstli in še predn bi lahko odrezal svoj kos kruha za zajtr me atakira en tak mali Sith s svojim bednim svetlonim mečem! za šalo sn ga zrezu na koščke! pol nasledn trenutk pa še eni štirje taki not vdrejo. tko smo se fajtel meči so se treskal eden ob drugmu se iskril. nč mi niso mogl še tko najhujšim udarcem sn se ubrnu s svojim zvestim mečem, tko je šlo naprej za enih 15 minut. In seveda kr sn tak fajn jedi majstr sn zmagu! Tko sn si prpravu mizo mal svežega rancorjeve pršuta fajn na tenke rezince narezanga na pladnju. In potem prinesem sveži kruh! UMMMMM! njam komi čakam sn si reku! Potem pa sn opazu da mojga zvestga noža za kruh ni nkjer! no prov, sej je vseeno. sm reku gam pa z lightsaberčkom narezu. In tako pripravim meč in zarežem! takrat pa: ZZRRRRDDGRAJVASZZZBrrrrrrrrrrrrr! meč je crknu kvaj zdej to ?! kk je lohka kr tko crknu. Takoj sem šol pogledat u USERS MANUAL zakva b se to zgodil. notri je pisalo: Lightsaber for fighting only. resist laser blasts, other light saber beams, and ION rays.
DO NOT USE ON BREAD, ITS CHEMICAL STRUCTURE WILL DESTROY THE ENERGY STRUCTURE OF THE SABER'S BEAM.
Nism mogu verjet po vsemu temu, kar sn nredu zjutrej zdej še pofruštkat nam mogu!
Življenje jedija je res lahko bedno!

P.S. Če kdo zna popravt moj meč ga PROSIM naj se čim prej oglasi. sn že mogu par sithu z nožem za kruh k sn ga pol na tleh najdu doslej razrezat - to j blo u IBER težko! prosim plačam MUCHOS KEŠOS!
I am the one who wields the Mantle of the Force so it is pointless to resist. Not even the dark side itself could resist me now.

ali3n ::

a garancije pa ni več?
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

darkolord ::

pošlji mi ga da pogledam :D :D

CaqKa ::

jaz sem pa že mislo da sem edini jedi z lajtsajberjem tukaj

mare_ ::

ja, kater model pa maš? dej še malo več podatkov povej, ker kr tako ti ne mormo pomagat.

Lunik ::

jedi pa tak ... mar si ga nisi sam sestavil, tako kot je to moral storiti vsak pravi jedi? ... :\

the one jedimaster ::

Lightsaber se nardi po starmu načrtu! ko si še Padawan ti da tvoj učitelj kopijo starodavnga users manuala in osnovn načrt za sestavo SABERJA, kako barvo bo pol meu in njegova razvitost pa je pogojena s tehnologijo in spretnostjo stvaritelja, čeprav nism vedu da noben lightsaber pa še tko močn ne more zrezat KRUHA! Hvala bogu da so vsaj moji kristali ostal varni notr!
I am the one who wields the Mantle of the Force so it is pointless to resist. Not even the dark side itself could resist me now.

Phoebus ::

OK nikoli nisem gledal star wars ampak....u must be kidding right? :D

ali3n ::

sam.. če so kristali ok, pol se itak nimaš česa bat - se da popravit; povprašaj v oddelku "Elektrotehnika in elektronika" - tam so bolj maerji za lotanje itd..

PS: kako si ga pa hladil? sam zračno al vodno? lahko da je zato crknu....
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

noraguta ::

MUDEL use kr nucas je sam da se tri dni kruga zvzdrzis. tko da ubnovšsvoj FORS. u bistvu si se pregresu pa se je na stani temnih sil ustvaru ĐIFORS pribitka in to ga dej blukera. u glavnem zadevo sparviš spt u VA stanje pau sekal uibr.
Pust' ot pobyedy k pobyedye vyedyot!

the one jedimaster ::

Nč se njsm pregrešu, sn jedi majster za light side. Plus tega Sn po pošti dubo nove dele za moj Saberčk! Juhuuuuuu! Spet bom lahko branil pravico in uničeval temno stran. To se sliš kt da bi bil en Don Kihot sam Kul! Cajt je da grem sestavlat moj saberčk!

May the Force be with you!
I am the one who wields the Mantle of the Force so it is pointless to resist. Not even the dark side itself could resist me now.

freejack ::

:D May the nForce be with you.

"Much to learn still, young padawan has."

Thanatos ::

nekdo je ze spet prevec star wars galaxies...

kako to da te se ni noben bounty hunter fental? slisal sem da je zelo povprasevanje po vasih glavah?

the one jedimaster ::

A jedi is ever learning even though he has already gained the rank of master! R

Remember that my dear padawans!
I am the one who wields the Mantle of the Force so it is pointless to resist. Not even the dark side itself could resist me now.

Freelancer ::

Have no fear, o great jedi master!

Tukaj je naslov, kjer so najboljsi stromarji v celi galaxiji. Nesi jim pokazat svoj lightsaber, preprican sem, da se nekaj le da storiti :)
Psihiatrična bolnica Begunje
Begunje na Gorenjskem 55
4275 Begunje

ali3n ::

Sam - Freelancer - menda se je treba naročit, pa dolga čakalna doba, etc.; našemu jediju se pa mudi...

JediMastah - s čim pa zdej kruh režeš? Menda ja nisi lačen...

tlele majo ugodno ponudbo - 6 pipcev za 199 sit /doživljenska garancija pa to

- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: ali3n ()

the one jedimaster ::

Trenutno si kruh režem s posebnim vibro nožem za kruh ki mi avtomatično še namaže margarino marmelado ali kaj drugega. In sam 10 kreditov je bil.

Z mečem počasi napredujem, Tega Procesa ne morem pospešiti še kakšen dan ali dva pa bo vse v najlepšem redu. Ko bo novi meč sestavljen bom notri vstavil še moje kristalčke! O ja Spomnil sem se zdaj si bom naredil še en meč da bom mel dva da bo fajtal dual-style! In bom lahko uporabil oba kristala Mantle of the Force in Heart of the guardian!
I am the one who wields the Mantle of the Force so it is pointless to resist. Not even the dark side itself could resist me now.

freserovski ::

se opravičujem, da se tukaj zdaj osmešim s svojo nevednostjo, ampak, o čem prihudiču pa govorite :D , ne spremljam starwars, ampak zanima me pa vseeno8-)
Problemi so, problemi bodo! Kurc jih gleda!!

mchaber ::

Cobra, to je najbrž kak nerd talk.:) :D
.

T0RN4D0 ::

kaj to vi???

jst ne vem, kaj je to v kaki igrci... mal v resničnosti... mal pomešan???

a lahko kdo mal razlož???

me zanima:)

ti bom povedu kak popravt, sam povej al je to taprav meč:D
(\__/) This is Bunny. Copy and paste bunny
(='.'=) into your signature to help him gain
(")_(") world domination.

the one jedimaster ::

Kako grozno! Ne veš kaj se tle notr dugaja!

No nej explainam. Jst sn Jedi master torej mojster jedi ki se borim s Slo - FOrce ob svoji s strani in mečem (svetlobni) - lightsaberjem v roki!
Tale dokaj zanimiv pogovor ko sem objavu kaj sem je zgodil pred kratkm. napadl so me temni (hudobni) jediji - SITH ki sem jih uspešno razrezal na koščke a se mi je potem zgodilo da sem pozabil da lightsaber ne more pre rezat krha.

To mi da idejo! zakva si ne nardim obleko iz krha in bom potem vedno zaščiten pred kakimi udarci s saberji!:\

Upam da j bio dober explanation! Za kaj bolj podrobnega, mi pošlji vprašanje mi pošlji pošto hamlerrok@volja.net in mogoče ti bom lahko pomagal!

May the force be with you!
- in za tiste bolj računaljniško usmerjene padawane: May the nForce be with !
I am the one who wields the Mantle of the Force so it is pointless to resist. Not even the dark side itself could resist me now.

Avenger ::

Odlična ideja. Samo mislim da ti ne bo všeč, če te bojo začel klicat Kruhmaster al pa Kruhojeb. Dodaten problem se zna pojavit, ko se bo kruh posušil in bojo začele od tebe letet drobtine in pa jata golobov, tako da boš kaj kmalu bolj posran od Prešerna.
It is better to be hated for what you are than to be loved for something you are not.

T0RN4D0 ::

aaa?

kaj je zdej od tega v _resničnem_ svetu?

al so temni jediji kej za pojest:D

al se to norci zares kej fightate? (pa so sam teemni jediji plastični)


čeprav se mi zdi, da gre za platičn igrače sem zdele pomislu...?Š sem zadel?:\

al pa povej da si 5 let star, pa bom vse razumel;)

LOLish tole vse skup:D
(\__/) This is Bunny. Copy and paste bunny
(='.'=) into your signature to help him gain
(")_(") world domination.

boom-bar ::

Pa a ne vidš da je vse res! Preber njegov prejšn post.
Legalizirajte mehke droge!!!

pingec ::

dej načrte objav pa ti bomo pomagal
Normalnost je povprečje nenormalnih ljudi.

T0RN4D0 ::

kaj res al kaj? ne verjamem;)

ju sik pipl:\
(\__/) This is Bunny. Copy and paste bunny
(='.'=) into your signature to help him gain
(")_(") world domination.

pingec ::

bogi tornado boy cist ste ga zmedli ;(
Normalnost je povprečje nenormalnih ljudi.

mchaber ::

Tornado Boy čimprej jo pobriši iz te Nerd-talking teme. Za tvoje zdravje se gre.
.

ali3n ::

- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

BigWhale ::

> No nej explainam. Jst sn Jedi master torej mojster jedi ki se borim s
> Slo

Prvi stavek je za v Funny Links... ... ali pa se kaj hujsega... ;>

the one jedimaster ::

Sej za tist prvu stavk sn se mal potrudu da sn tolk na izi razložu dab vsak razumu po drug stran pa nč zato k neb vedu kvaj jedi.

vseen kva j jedi??!! MA to morš vedt to spada k SPOLŠNI IZOBRAZBI !!!! (do I hear WORD UP!)
I am the one who wields the Mantle of the Force so it is pointless to resist. Not even the dark side itself could resist me now.

the one jedimaster ::

Tista slika od ali3n mi je všeč zelo nekonvencionalni način grajenja saberja sij tale vader zmislu . čeprav je po moje to sam slika Vaderjeve propagande k j hotu pokazat kolkšno moč ma - da lohka kr prime žark! maj to eno sr*nje - excuse me but i HEAT the DARK SIDE
I am the one who wields the Mantle of the Force so it is pointless to resist. Not even the dark side itself could resist me now.

boom-bar ::

HEAT? a je topla?
Legalizirajte mehke droge!!!

Thanatos ::

HATE

jedi se uci celo zivljenje. kot kaze sesti cut in modrost ne delujeta pri spellingu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Thanatos ()

T0RN4D0 ::

Sam precej ste me res zmedl... mah najbolš da pozabm na to :)

sam k ne bom:D
(\__/) This is Bunny. Copy and paste bunny
(='.'=) into your signature to help him gain
(")_(") world domination.

rfmw ::

@the one jedimaster

dej plz pozdravi starega prjatla Luka. sej veš o kom govorim - the one that brought the balance back to the universe. a mali kosmatinec joda še poučuje v prvem razredu akademije?
Legendary 8RDA+ (reCAPed ;), XP1700+ 2108 @ 1.84 V, SLK900A AS3 @ 2500 rpm
1,5GB Samsung DDR333+Geil DDR400+SuperTalent DDR400 @ DC 200 MHz @ 6-3-3-2.5

freserovski ::

drugs ar bad m'ky
Problemi so, problemi bodo! Kurc jih gleda!!

RuN ::

Gle kva polcaji uporabljajo ?!?

KLIK!

Asgard ::

Lightsaber servis Brezroki Luke de Brass s.p.

Avenija 3 atomskih smeti

128454613383na15 galaksija alfaafnaone


osončje superskunk



evo naslov od servisa za jedije in take mafijce.


p.s. mam lastne izkušnje, ker so mi popravil pipco za gandžus smokus alotus.

STASI ::

Kje kupiti Light saber v Sloveniji?
"WAR IS PEACE, FREEDOM IS SLAVERY, IGNORANCE IS STRENGTH"

abcčdefghijklmnoprsštuvzž

A. Smith ::

Tukaj ga kupi!!!

P=iše, da je mogoče s tanovim modelom tud kruh rezat >:D >:D >:D
"Be professional, be polite,
but have a plan to kill everyone you meet".
- General James Mattis

Matek ::

Pa sej vam je že kolega jedi zgoraj napisal - vsak posameznik si mora light saber na doloćeni stopnji treninga narediti sam. Ti, ki se dobijo na črnem trgu so iz tovarne Dark Side Inc. in so čist ne-kul, ker se svetijo v gay rdeči barvi, ročaje majo iz totalno nekvalitetnih materialov, pa še kristali v njih so sintetični (master Drnovšek jih ne priporoča). Če pa ga že res morate kupiti, skočite na Tattoine v naselje Mos Espa. Ask for Watto.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matek ()

muzičar ::

Mhahahahahaha... fiu nism se mogu neha smejat. Mislim res tukaj ste tako zabavni ljudje. Milsim da bom začel kadit travo -> bi rad prebral to pod vplivom :D bi se smejal še štiri dni zapored.

Master Drnovšek... hahahahah. lol...

A pa dela zdej saber?

antonija ::

Ne zacet kadit, skoduje plucam... rajs zacni s cookie-ji! Cuker in THC v enem susu, pa se mlako z veliko vitamini in kalcija lahko pijes zdraven:D

P.S.: Ce kupis novo verzijo mleka z dodanim koencimom Q10 bos pa se neverjetno lep na stara leta, in to brez jedi treninga!!!8-O
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.

strictom ::

FEEL THE FORCE!!!
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

Looney ::

:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
LOL!!!!!!!!!!!!

Ta tema je huda!!!!!!!!!
Sem mislila, da tle nimate nekega dobrega smisla za teatralnost!:D :D :D :D :D :D :D :D :D
"#define QUESTION ((bb) || !(bb)) - Shakespeare."

Freezy ::

The force is with you young Skywalker, but you are not a Jedi yet.

BigWhale ::

Ne feel the force, use the force... Kwa bos sam s filingom?

madviper ::

Neki se dogovarjam z Watto-m za to da bi začela prodajat kristale in druge stvari za light saber tud na zemlji. Sam trenutno se zatika pri pogajanjih z ZDA, ki neki serejo z vesolnim ščitom (al neki podobnega).

Bom javo ko bo otvoritev :D
I'd like to do something crazy!

Pyr0Beast ::

Kul, se bo dalo dobit za pod 100 kreditov ?
A ma ta tanov s helijem hlajene kristale, sem slišal, da ful sekajo. Ah, pesda, bom mogu nove beterije kupt, tele so že 70 let notr, pa melce pešajo, sam kot pravjo: Dokler gre, gre. ko pa ne bo šlo več se bo pa itaq slišalo :)

bzzp, and the beast sliced Saccharomyces cerevisiae into 2 halfs
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Star Wars Jedi: Fallen Order (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
24833358 (2965) dronyx
»

Star Wars: Episode VII (strani: 1 2 3 411 12 13 14 )

Oddelek: Sedem umetnosti
664151069 (107802) D3m
»

Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
828904 (4891) Brane22
»

Nekdo ki se spozna na Starwars igre naj pomaga?

Oddelek: Igre
163088 (2536) Snegec
»

Jedi Outcast

Oddelek: Igre
10820 (703) MadMicka

Več podobnih tem