» »

en hecen problem!??

en hecen problem!??

appz ::

ce ma kdo kaksno pametno razlago .....???
namrec zgodil se je neki kar ne dojamem sploh se zdaj ne!!!! uporabljam w2k v dual bootu z win98 ..vse svoje privatne podatke sem mel shranjene na particiji E:
in kr naenkrat ..receno v petek jih ni blo vec!!!!nikjer !!!gone!!!magla!!!?????men pa nc jasn kak pa kako ...pa se najbolj hecn je to ker mam dostop do rac. sam jz pa se en user sam njega sploh ni blo ker je dalec stran...zbrisano je pa tako (ce sploh je )da nekaj datotek je zbrisanih direkt iz roota nekaj datotek je pa ostalo sam ni vec nic v njih tud v njihovih poddatotekah ne !! je pa res da sem dal v petek na novo gor pekac...samo to po moje nima veze z vsem skupajbil sem tud na internetu kasno uro ...sam...kurc nemam pojma..ce bi kdo kar koli vedu naj sporoci na najblizjo postajo milice !:)ali men osebno ...kar je boljsa varijanta

sasox ::

A maš na E: FAT32 al NTFS particijo?

Baja ::

preveri če je particija slučajno skrita. mislim, da se to da z fdisk -om. Če na pa ne vem. Lahko probaš če boš kaj našel z Easy recoverjem (program za reševanje podatkov) ER url

appz ::

ja sem sov probat z izi rikoverjem in je normalno nasu datoteke (ceprov ne v celoti-nekatere so do konca oskrunjene)
ampak men se vedno ni jasn kak mu je kej tacga ratal!!

capitanoss ::

virusi...:D
Kje ste zdaj vsi ?

abcde7 ::

A maš kšno mlajšo sestro ali brata, al pa fotra, ki ne obvlada computra:D???

appz ::

ja pa mamo tud!!!!>:D
sam oni tud tolk ne znajo da bi del.stisnli
razen brata(in ostali k so pa itak logirani pod svoj juzer..se vedno mi ni jasno)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

kako popolnoma očistiti disk?

Oddelek: Pomoč in nasveti
364278 (3653) Unknown_001
»

Izguba podatkov uTorrent Win10: SSD, i7

Oddelek: Programska oprema
163782 (2934) Wakiii
»

[Win vs. Lin] Register vs. 10000 datotek na disku (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Operacijski sistemi
17110252 (6174) BlueRunner
»

prenehanje izbire operacijskega sist. ob zagonu pc-ja

Oddelek: Pomoč in nasveti
141494 (1369) lovro1a
»

Zunanji disk težava

Oddelek: Strojna oprema
234032 (4032) diative

Več podobnih tem