» »

Which P3 to choose ?

Which P3 to choose ?

EvilK|NG ::

Zanima me namrec katiri procesor je boljsi, Pentium 3 SLOT 1 , P3 Coppermine FCPGA ? KAteri je bolši za navijanje in kateri za nasploh hitrejsi v primerjavah !!!>:D

fiki ::

ja coppermine jasno v vseh pogledih
siki

EvilK|NG ::

Sam a nima Coppermine samo 256 kb predpomnilnika al kako a ni to slabš???:\

Eagle ::

Zakaj pa sploh pentium, zakaj pa ne amd !!???

blank3_ ::

Tud jest se sprašujem zakaj kupujete Intel in ne AMD procesorje. No ja. Pol oproščeno, če mas plato za Intel procesorje...:)
Zelo sem zaposlen. Potreboval bi brezčasje... Vsaj za nekaj časa.

sasox ::

Pismo ste neresni no............ ce nekdo sprasuje za intel proc mu odgovorte, ne pa bluzit o necem drugem! ;((

malinavc ::

Jst se strinjam z obema ki sta priporočala AMDja...ker je v vsakem pogledu HITREJŠI in CENEJŠI...seveda govorim za Tbirda, pa tud duron je v dosti testih boljši od P3...še mal pa bojo cyrixi bolši od intelov :D:D, cenejši so že itak..hehe
...odvisno s katere perspektive gledamo...

sasox ::

duron in p3 kar nista enak hitra.........sploh pa ni duron hitrejši

Binji ::

Duron proti C2 pa je! In TB proti P3 pa P4 tudi.
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

EvilK|NG ::

Ja mam plato za intel proc SLOT1 ABIT BH6,drgac sej ne pravm da intel bols od amd-ja sam vseen me zanima kjer proc od p3 bi lahko spravu cez 1 GHz mislim tm okol 800 mhz najvec p3 ??? A bi sou Coppermine lazi kot P3 SLOT1 al kaj je sploh razlika med njima ???:\

msmiha ::

Coppermine bi šel lažje, ker je tudi narejen v 0,18 mikronski tehnologiji. Če se ne motim pa 800Mhz procesor sploh ne obstaja na Slot 1 ampak samo na FCPGA slotu
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

boko34 ::

Stvar je taka.Ce bos imel se sreco si lahko omislis PIII na 100Mhz vodilu,sam problem je v tem,ker jih vec ne delajo in se jih tezko dobi.
Jaz imam PIII 700@1000 in dela zelo lepo,vendar se malo prevec greje (45-55),gor pa je samo golden orb.
Sicer pa mi na 933Mhz (vodilo 133) dela res lepo,brez kakrsnih koli problemom ali pregrevanja.
Odlocitev je tvoja,sicer pa za ostale,ki so na 133Mhz vodilu pa ti nebi znal povedat ali se dobro navijajo ali ne.

EvilK|NG ::

Ne sej ni panike ce bi dobu P3 na 133 MHz vodilu sej je ql sej mam 133 MHz ram !!!

element ::

Iz izkušenj vem, da se da p3 866mhz zelo dobr navit 1ghz pa še mal čez. Drugače pa sam prisegam na AMD. D800 samo simbolično zaostaja za P3 1ghz, AMD 1ghz, ga našiša ko šus, edin u fotoshopu sta mal počasnejša od p3 1ghz, v špilih in 3d marku je tb 1ghz kr dost pred p3 1000, duron 800 je pa isto hitr k p3, pa je 4x cenejši!!! AMD rulZ!!! :D

BigFoot ::

no, s tem ko si reku da Duron 800 samo malo zaostaja za P3 1000 si en mal v temu brcnu. je pa res da se dons če kupuješ nov sistem Intelovih procov ne splača kupovat. in tudi to je res da je D800 praktično skoraj isto hitr kot P3 800 (pa še veliko cenejši je Duron)

element ::

BigFoot, mal si poglej teste, D800 je samo malo za P3 1ghz, edin v photoshopu p3 prehiti durona za ene 30% drugače so rezultati skoraj identični, pa če računaš, da je duron 4x cenejši od p3 1ghz, pa da ga lahko naviješ BP 1ghz+ maš takoj zmagovalca...:D

krucymucy ::

Intela pa res nobenga!
Dons pr procih vec ne drzi tist str rek al neki ˝za mal dnara mal muske!˝
kup TB-ja

PsiHO ::

Evil king
a kups mojga 14 dni starga pentiuma III 866
za tm okrog 50k???

pisi mi tle
lah pa tud iz abitko Be6 II(raid)

lp
i fell the need, the need for mhz speed


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Tualatin Upgrade Adapter nasel v ZG!!! (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Strojna oprema
14410869 (7207) Spajky
»

ABIT BE6, staró ja...

Oddelek: Kaj kupiti
251436 (1215) dvokolaš
»

P III 1000 vs. Duron 700@900

Oddelek: Strojna oprema
211385 (1019) Mr.B
»

Celeron 800 || 850 ?

Oddelek: Kaj kupiti
111039 (874) Trdi
»

p3 700E (nenavit) ali c2 633@950

Oddelek: Kaj kupiti
441634 (1317) Dalmatinc

Več podobnih tem