» »

NEC-2500A ali Pioneer A07?

NEC-2500A ali Pioneer A07?

Pat_MaGroin ::

Hi!

Na hitro:

NEC za okoli 23 jurjev, Pioneer za okoli 28 jurjev. Specifikacije podobne. Naj vzamem "preverjeno", torej Pioneerja, ali je NEC tud glede medijev kul? Se vedno lahko vzamem 106 za dobre 20 jurjev..

Nasveti?

LP

Realman ::

Glede na to da sta ob apekaca dokaj nova, je tezko reci kateri je boljsi.MAlo sem na forumih brskal, in lahko recem, da dajejo manjso prednost Pioneru.Sam bo treba se malo pocakat, da NEC izda se kaksen firmware, potem pa se bo zadeva uredila.NEC 1300A, je ze bil super, res da je imel manjse tezave z dolocenimi mediji.Kar pa so pri tem modelu ziher ze porihtal.Poleg tega ima pioneer isto elektroniko kot nec,v bistvu je od neca.TAko se saj prebral na enem forumu.
JAz bi vzel neca.
Samo povej mi kje ti dobis za taksno ceno ta dva pekaca.ZAto ker bi jaz tudi vzel enega.NApisi mi pod zasebno ce ga se meni lahko zrihtas, seveda proti ustreznemu doplacilu.

AlienGT ::

....NEC-2500A za okoli 23 jurjev ?

Ej jest bi tole takoj vzel, lahko poveš kje lahko to nabaviš?
Mam NEC CDRW in je best ever seen.

azeed ::

A06 :P
You gotta say YES to another excess!!!

podtalje ::

Mene tudi zanima, kje dobiš tako poceni pekače.

Drugače pa mislim, da kakšne velike razlike ni. Oba bosta dobro služila svojemu namenu.

Pat_MaGroin ::

Bah, js gledam in ze skor narocim, ko izvem, da mi tetka sploh ne pride februarja v Slovenijo. Sem kr vzel 106 za 24 jurjev. Bo kar ok :-).

LP

Drugace pa je 105 zdej okoli 150$, NEC pa pod 120$ !!! Ah ja ...

MEDENA ::

aja teta iz ZDA...normalno da so take cene torej....

27000= 140$.....normalno potem

Caligula ::

PIC, si mi ze poslal procesor, plato, graficno in RAM? Sem ti poslal podatke na SMS sam te ne dobim na telefon. LP

VASkO ::

take cene so tudi pri nasih severnih sosedih
dosti blizje kot ZDA


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kater Dual DVD zapisovalec od nastetih?

Oddelek: Kaj kupiti
372430 (1791) Gronder
»

DVD pekač

Oddelek: Kaj kupiti
151796 (1266) prehlajeni

NEC 3500 ali PIONEER 108 ?

Oddelek: Kaj kupiti
392174 (1405) boštjan
»

DVD pekač Pioneer 107/A07

Oddelek: Kaj kupiti
482479 (1823) boštjan
»

DVD/RW Kateri? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
625578 (4365) TribesMan

Več podobnih tem