» »

DVD/RW Kateri?

DVD/RW Kateri?

1
2
»

Caligula ::

A ne pisejo na DVD-RAM vsi?

TribesMan ::

Je pa dejansko še en drug problem glede + in - podpore. Folk ne zna brat.

Citati z mlacom strani:
Prav tako kot njegov starejši brat s podporo le DVD+R standarda je tudi novejši model nabildan z vsemi Lite On-ovimi pogruntavščinami, ki smo jim bili priča pri CD zapisovalnikih.


medtem ko enota omogoča zapisovanje in prepisovanje DVD+R/RW s štirikratno hitrostjo, DVD-R/RW pa z štirikratno oziroma dvokratno hitrostjo.


Upam da smo si na jasnem da zadeva podpira vse po spisku. Tudi na CD Freaks so ga prehvalili podolgem in počez. Še posebej kvaliteto pisanja CDjev, ki prekaša čisto vse zapisovalnike kar so jih testirali do zdaj. Tudi DVD zapisovanje je dokaj kvalitetno, vendar podleže pri slabokvalitetnih medijih, sam to delajo vse druge DVD pečke, tako da to ni problem.
Tudi branje mu ni nikakršen problem, tako da je trenutno meni najljubša izbira med DVD pekači, ker jez bi mel sam en optični pogon v kišti... ker ni placa... hočem dva radiatorja od lade v kišti...

LP

TribesMan
Moj kompjuter dela: KVIIIIK ... KVIIIK ... KVIIIK.

Ko ga navijem dela: KVIKKVIKKIVKKVIK. :)

BaRtMaN ::

Caligula: Ne, od aktualnih modelov samo LG 4040.

Sicer pa ne vem, ali ste slepi, al kako, ker na tisti Mlacomovi strani lepo PIŠE, da podpira OBA standarda:
omogoča zapisovanje in prepisovanje DVD+R/RW s štirikratno hitrostjo, DVD-R/RW pa z štirikratno oziroma dvokratno hitrostjo.

Verjetno ste preleni, da bi prebrali en odstavek teksta do konca.

EDIT: TribesMan, prehitel si me. :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: BaRtMaN ()

Han ::

LiteOn LDW-401S podpira zapisovanje samo na DVD+R(W), 411 pa tudi na DVD-R(W).

Zapisovanje na DVD-RAM podpirajo le redki - starejše Toshibe in LG.

Caligula ::

Ceprav DVD-RAM je ziv fosil-po mojem bo utonil, ker se grebe zanj le Panasonic in morda se kaka firma.

Pa se mediji so predragi. Vsaj pri nas.

Caligula ::

Pa Liteon bo dobro pisal na vsak medij, samo je vedno tako, da je treba zbrskat kak unofficial firmware-teh bo pa ravno za LGje, Liteone in NECe najvec, pa za NECa jih je ze precej.

Skratka splaca se kupiti bolj razsirjen izdelek te sorte, ker bo tudi naprednih firmwarov vec.

Nihce ni rekel, da se ne bo nasel kak, ki bi poeko pospesil tudi na 8kratno...

Ni nujno, mozno pa je, da se to zgodi.

Hardware tako nima vec kaj veliko napredovati.

ssokec ::

priznam moja napaka, fitro in površno branje, se opravičujem vsem skupaj

boha ::

liteon ima že nov model LDW-811S, ki podpira 8x pečenje, ampak samo za DVD+R standard, ostalo je isto kot pri 411S.

TribesMan ::

To pomeni da bo v kratkem zunaj firmware ki bo 411S spremenil v 811S. Ali kako že gre to pri LiteONih. Pomojem se ne splača zaradi tistih 8x čakat na 811. Itak zadeva ne bo dvakrat hitrejša, kej bo to CAV hitrost, podobno kot CD writerji nad 16x hitrosti.

Sem pa mal gledal dimenzije tega pogona, zadeva je 4cm (ja štiri centimetre) krajša kot pogoni drugih proizvajalcev. Zelo lepo da šparajo na placu... men se zdi da sem našel način kako bosta šla 2 radiatorja v mojo kišto... JUPI!! Thank you LiteON.

LP

TribesMan
Moj kompjuter dela: KVIIIIK ... KVIIIK ... KVIIIK.

Ko ga navijem dela: KVIKKVIKKIVKKVIK. :)

boha ::

kje najceneje do 411s v lj? bof ga ima za 36k.

TribesMan ::

36kSIT??? To je definitivno najceneje kar sem dozdaj videl. Hura za BOF.

LP

TribesMan
Moj kompjuter dela: KVIIIIK ... KVIIIK ... KVIIIK.

Ko ga navijem dela: KVIKKVIKKIVKKVIK. :)

registr ::

Za 36 Ksitnih prav tako dobiš pioneer 106.Prodaja ga Gambit

Predvsem mi liteon ne diši zaradi nepodpore Mount Rainier-ja

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: registr ()

TribesMan ::

Men je pa liteon všeč, ker piše vse DVDje 4*, je odličen pri pisanju na CDje 40/24/40. Je majhnih dimenzij... MT Rainier me ne zanima, ker takih zadev nisem nikoli uporabljal, pa tud že tolk cajta zavlačujejo s tem da bo prej propadlo... Pomojem LiteOn čaka na bolj masovno uporabo, pol bodo pa kak firmware spackal...

Pioneer je ubistvu v vsem počasnejši in ker jaz mislim enoto nucat za vse (branje pisanje) ker bo to edina enota v compu... ni druge izbire. No je plextor sam je še enkrat dražji...

LP

TribesMan
Moj kompjuter dela: KVIIIIK ... KVIIIK ... KVIIIK.

Ko ga navijem dela: KVIKKVIKKIVKKVIK. :)
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Liteon DVD-R kaj prida? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Kaj kupiti
35220238 (11754) svejk
»

kateri dvd writer ? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
14912928 (8249) Caligula
»

Kateri DVD+/-RW? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
1009167 (6791) AtaStrumf
»

izbira DVD-pekaca

Oddelek: Kaj kupiti
412352 (1570) Caligula
»

DVD pekac

Oddelek: Kaj kupiti
282409 (1693) Lime

Več podobnih tem