» »

ASUS a7n8x-x,a7n8x-dlx ali abit nf7-s

ASUS a7n8x-x,a7n8x-dlx ali abit nf7-s

miha17 ::

zanima me katero plato bi mi priporocali za t-bred 1700+....zdaj imam asus a7v8x-x(jo tudi prodajam)nisem zadovoljen z njo.Odlocam se med temi :
ASUS a7n8x-x , a7n8x deluxe
ABIT nf7-s , nf7-s

Lahko pa mi tudi kdo ki prodaja plato izmed nastetih, kontaktera na tancek.miha@volja.net

Sgt. Lipnikar ::

jst mam a7n8x-x pa se mi zdi vredu plata za tak denar. Pa tut navija se odlično.

gabl136 ::

Asusa a7n8x-x ali pa a7nox-deluxe NE KUPUJ! Sicer jima nič ne manka in so super platati, niso pa dobri za navijanje! Če misliš navijat, potem kupi Abit NF7 al pa Abit NF7-S al pa od epoxa 8rda/8rda+/8rda3/8rda3+!

morphling1 ::

Po čem sklepaš, da nista dobri za navijanje ? Asuske so bile in bodo vedno top plate za oc. Če si imel ti probleme z njo še ne pomeni, da je slaba. Vsaj toliko problemov kot je z Asusom jih je tudi z Abitom in Epoxom.
http://www2.arnes.si/~mlivak/ Nekaj kar naj bi bila moja domača stran, pa nikoli ne bo :)

gabl136 ::

Vsaj jaz sem imel slabe izkušnje z asusovima platama(imel sem obe), drugače pa kot pravim sta to super plati in tudi dobro delata, samo meni ni ratalo glih kaj dost navit:\ . Če ima kdo s tem drugačne izkušnje naj pač napiše in pove da se motim.

LP, crazy_man

miha17 ::

Odlocil sm se za asus a7n8x-x....k je cenovno najbol ugodna(nova 18k)...sicer ne podpera DUAL DDR..ampak kokr sm zasledil na forumu to pri amd sploh ni dost vazn.

A mi lahko kdo svetuje za asus a7n8x delux.....prva verzija.....ne podpera fsb 400 itd..ali se izplača to rabljeno za 20k??
LP

boštjan ::

tudi stara verzija podpira 400FSB,samo je treba bios nadgradit.

miha17 ::

V čem pa je sploh pol tastara verzija slabsa od nove???sj drugac pa baje fsb 400 ni tok pomembenejsi od 333? a se potem splaca kupt starejso za 20k??

LP

boštjan ::

to si ti reko,hitrost med 333 in 400 se že kar pozna,zakaj pa se pol sploh navija.če se ne bi poznalo,pol noben ne bi navijal.

miha17 ::

pol sm pa jz to narobe slisal:) no zdj vsaj vem :)...zanima pa me v cem je pol slabsa od novejse verzije???...ali je bil problem samo v fsbju?

boštjan ::

ja novejša uradno podpira 400FSB,pa mogoče je še kak problem stabilnosti rešen.podrobnih inf. ne vem

miha17 ::

A pol bi se rajs odlocil za Asus a7n8x-x ali za a7n8x deluxe ???

Tilen ::

še vedno manjka primerjava z ABIT nf7 , nf7-s

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

miha17 ::

Ja to pa res...to bi blo tut dobr vedt....se nocem zafrknt tko kokr z to a7v8x-x :)

Tilen ::

saj pomoje nekih velikih odstopanj ni. vse te plate so dobre , tisti ki pa vejo kaj več pa naj seveda povejo.

kroff ::

imho ..kupi abit nf7-s v2
imam a7n8x-x in a7n8x deluxe ...x je kanta ...deluxe v2 je dobra ..samo se ne more primerjat z abitovo plato.
ce pa ze hoces asus...pa raje vzemi deluxe v2. razlika med deluxe in x ..poleg dual ch. rama je ta da deluxe ima sound od nvidie ..soundstorm ..x pa uporablja realtekovo sranje.
..pa se vse ostale pritilkine..sata pa firewire imas ze zraven ...pa se dual lan.

lp
KroFF

------------------------------------------------------------------

boštjan ::

ja nf7-s imam sam in je komaj zdaj pokazal zalet,ko sem zmodan 10b4 bios gor vrgo,220FSB brez problema,mislim da bo še dalje šla.

Tilen ::

boštjan kaksno hlajenje pa imas? in zanima me kterega AMDja laufas na 220 Fsb :>

boštjan ::

na procu je sk7+80mm vent,proc pa je odklenjen 2500+barton (kupljen novembra lani).več v podpisu
NF7-S,2500+@2200MHz,MSi 5900SP,LCD Philip 190X6,Maxtor DM+9 120GB SATA,
2*256 3200/A KHX, PSU 420W DF chieftek

Tilen ::

joj se opravicujem =))))) sploh nism pogledal ... grr to je pa to k prevec povrsno berem >:D

miha17 ::

Katero plato pa bi vi zbral ce bi se odlocal med ASUS a7n8x-x.....Abit nf7 ????

Wad@ ::

Ja, odvisno od uporabe...pa še to. Kaj je z Abit AN7? je boljša od NF7? Z tisto μGuru tehnologijo pa niso dosegli čudeža(mislim, da je bolje z biosa navijat). Torej je bolj pametno AN7(ni toliko peizkušena) ali NF7?

boštjan ::

evo, najnovejši test AN7. mislim da prehod iz nf7-s na an7 se ne izplača,če pa si na kaki kt 266 ali 333,pa se ziher.

|KoRn| ::

Razlika v ceni ti pove vse ... NF7-SL se da dobit pri severnih sosedih že za pod 100€ - davek!

mloncar ::

abit nf7-sl je pr mimovrste za 25200sit!

Preverjeno!
Abit NF7-s, barton 2600@2655(231x11.5), 2x256mb Geil Value PC3200,
Leadtek FX5900LX 128mb MyVIVO

Wad@ ::

Ja imam kt333:P ... pa ima dual bios slučajno?

boštjan ::

PIŠE 27k,sicer pa jaz ne bi tam te plate kupoval,ker je samo 1 leto garancije.

gabl136 ::

@boštjan: v roku enega leta boš najbrž že dvakrat zamenjal sistem:))


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katero SOCKET A plato?

Oddelek: Kaj kupiti
181445 (1259) Jan987
»

A7N8X v 2.0 in stalni problemi...RAM, procesor,...?!

Oddelek: Navijanje
371712 (1417) Primoz78
»

Navijanje AMD 2500+ Barton

Oddelek: Navijanje
332875 (2146) c3R4R
»

Katero nForce2 plato (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Kaj kupiti
47930313 (16908) Jaffa
»

razlika med ASUS A7N8X in A7N8X-X

Oddelek: Strojna oprema
101075 (953) log2

Več podobnih tem