» »

barton 2600 in zalman CNPS6000-Cu

barton 2600 in zalman CNPS6000-Cu

finc ::

dan!

muči me en problem. namreč nabavil bom bartona 2600+, doma pa imam tale zgoraj navedeni zalmanov hladilnik. zdej če nebi nič navijal bi blo pomojem vse ok. kako pa mislite da se bo obnedel če bom zadevico malce navil. v kakšne ekstreme se ne bom podajal ampak vseeno....

hvala za nasvete.

gabl136 ::

Jest mislm, da nebi smel bit problemov, lahko pa kupis TT volcano 7+(nov cca. 4k), pol pa ziher ne bos meu problemov, je pa res, da je glasen kot turbina>:D

QuickShot ::

Ja, seveda lahko navijaš s tem hladilnikom samo potem ne smeš imeti ventilatorja na silent mode.

jamiroq ::

lahko pa tudi zamenjaš originalni 92mm hladilnik z enim 120mm :)
jaz sem dal na svojega CNPS6000-ALCu aluminijastega Titana (kupljen v CoolPC) in je na max obratih ravno tako tih kot originalni vent od Zalmana; temperature pa so na Bartonu 2500+ za ~10°C nižje (vprašanje je sicer koliko je temperaturni senzor na moji Gigabyte plati točen :|)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jamiroq ()

thezerox ::

Jaz sem pa sprobal naslednje: najprej je imel brat na svoji masini thermalright sk7 plus ventilator od cnps 6000alcu, potem sva pa menjala, tako da sedaj ima rebra od TT 12+ plus ventilator od cnps-ja. In hladi dosti boljse kot s sk7. Proc je barton 2500, nenavit.

thezerox ::

joj, zmotil sem se, 11+ je :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: thezerox ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[Zračno hlajenje] Kateri hladilnik za Socket A (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
9417696 (14819) Wofk
»

TT Silent Tower ali Zalman CNP6000-Cu (cilj je tišina)

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
241890 (1349) js
»

Kateri hladilnik?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
351813 (1254) Grimlord
»

Kje v Sloveniji dobiti SK-7

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
492673 (1798) profii

Kateri CPU cooler

Oddelek: Kaj kupiti
373423 (2841) boštjan

Več podobnih tem