» »

Računalnik ne zazna miša

Računalnik ne zazna miša

ToNyL ::

Zgodilo se je nekega dne, ko sem popravil starega miša(Genius EasyMouse PS/2). Izključil sem tistega, ki sem ga porabljal(LG Optical Mouse DFM-2001P) in vključil starega... Ja sej....nč ni blu, bi se reklo. Kot da ne bi bilo miške. Priklopim nazaj LG-ja pa še ta ne dela...(zdej uporabljam pripomočke za invalide).
P.S: -ko sem preklapljal miško sem ugasnil računalnik
-v nadzorni plošči ga ne zazna pa še kako se matram
-ne zazna miške, priključene tudi na star vhod(men se zdi da je to niki BUS...)
-najbrž je tud na USB ne bi
ČE KDO LAHKO POMAGA NAJ POMAGA. ZA VEČ INFORMACIJ PA ŠE KEJ UPRAŠTE...

Jackass ::

Kere winse maš? A maš zdej oz. do zdej si mel priklopleno na PS2 port (okrogel prikluček), al kam drgm?

A je miš USB? Povej še mal več!
jAcKaSS

ToNyL ::

TRENUTNO mam Win Me. Mm 3 miške: 2 na PS/2 pa eno še na ta star vhod...nobene več ne zazna

Jackass ::

Prepričat računalnik, da nej zazna mš na ps2 portu je po mojih več urnih poskušanjih zapisano kot neuspešno! Zato sm se v takih primerih vedno rajš odloču za formatiranje in novo nalaganje sistema!

Ta PS2 port sm prov zasovražu, še posebi, k mi j crknla najprej mš, pol pa še tipkovnca, tist trenutk, k sm pršu v winse. In sm bil brez človek-stroj vmesnika! Kaj bi dal za touch screen!:D

Tko da js ti ne znam pomagat! Moj nasvet: "Format c:"
jAcKaSS

ToNyL ::

Windowse sm že ponovno naložu pa še zmerom ne zazna najbrž zatu k je WIN ME -- te so zanč touch screena ne priporočam iz dveh razlogov: !.ne moreš igrat strategij in 2. skuz moraš pucat monitor

Jackass ::

A si jih naložu čez, al na novo? Ker če si jih čez se registr ne spremeni in lohk marsikatera napaka ostane!
jAcKaSS


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

zakaj miska ne deluje??

Oddelek: Strojna oprema
387372 (6658) ecstasy
»

Mogočni mišek na pohodu (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Ostale najave
10910271 (7819) Jaka83
»

Logitech optična miška

Oddelek: Strojna oprema
7882 (753) VASkO
»

Je moj glodalec zadovoljive kvalitete in/ali hitrosti? (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Grafične kartice
515345 (5345) ender
»

USB ali PS/2?

Oddelek: Pomoč in nasveti
101319 (1139) andrej

Več podobnih tem