» »

Logitech optična miška

Logitech optična miška

kinca ::

Led dioda na miški mi ne ugasne ko je računalnik ugasnjen. . Miška je priklopljena na PS2

kuglvinkl ::

Plata? Preglej BIOS pri PWRON. Lahko jo daš na USB.
Your focus determines your reallity

kinca ::

Na USB miš sploh noče delat. Ko prižgem mašino jo sploh ne zazna, tudi led dioda ne sveti. Ko pa isto miš priklopim na drugo mašino dela normalno. Pojma nimam zakaj se gre:

The B ::

Jst mam na moji 8rda+ 4 lukne za usb. Dve sta delali takoj, drugi dve sm mogu pa rocno instalirat. To govorim pa zato ker sm enkrat ponesrec v eno od neinstaliranih luken mis prklopu in jasno ni delala. Pa sm tud mislu da je mis crknla. Pa sm prklopu jo na PS2 pa je delala. Pol sm pa ugotovu kaj je blo narobe... Sam ideja. B
The End Is The Beginning Is The End...
http://blaze.sopca.com/

kuglvinkl ::

Kaj pa PWRON?
Your focus determines your reallity

kinca ::

Dela. V biosu je bila disejblana USB podpora za miš. Tudi led dioda se ugasne ob izkolpu mašine.
Vprašal pa bi kaj je PWRON ?

kuglvinkl ::

Še drugi načini za dvig mašine (poleg stnadarda, ko pritisneš On button).

Epox (verjetno vse okoli nforce2) ima ta bug, da četudi obkljukaš samo BUTTON ONLY, še vedno ne odklopi štroma iz PS/2 portov. Tko da imam miš na USB (MX500, ki bi prav nemarno svetila tudi ob ugasnnjeni mašini), tipkovnica pa je na PS/2 (sem probla z adapterjem, in mi ne dela, morda prodat drug adapter).

Tko da mašino zdev dvignem z Ctrl+F1, maš še variant za druge zadeve, tudi s klikom miške (ki pa mora biti na PS/2). +WOL(WakeOnLan), ...

Morda to nekoč porihtajo oz. čas je za pismo EpoxTechu. :)

Glede disablanega USP porta. Kaj je to po defaultu. diseblano? Ker sem si tudi sam nekoč razbijal glavo prui frendu, zakaj hudiča USB key ne potegne.

BIOS moraš slej kot prej naštudirat, tko da priporočam oglej rojakpot.com.
Your focus determines your reallity

VASkO ::

abit ima jumpere za napajanje USB in PS/2 portov, lahko vklopis ali izklopis posebej USB in PS/2

ne spomnim se vec, ali je to mela moja 8RDA+ tudi ali ne


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Miš ne dela (ne USB, ne ps2...)

Oddelek: Pomoč in nasveti
171959 (1785) tj6000
»

kako bi porpavil lasersko miško?

Oddelek: Strojna oprema
392543 (1874) nodes
»

Opticna miska neprestano sveti

Oddelek: Pomoč in nasveti
131232 (1007) Trubar
»

Se da izdelati USB - PS2 adapter??

Oddelek: Pomoč in nasveti
221885 (1545) ToniT
»

Optična miška gori tudi, koje računalnik ugasnjen!

Oddelek: Strojna oprema
372124 (1491) mlakar

Več podobnih tem