» »

zakaj miska ne deluje??

zakaj miska ne deluje??

ecstasy ::

bilo je vse lepo in prav.. igrala sem cod2 takrat 3 leta.. nato so se pojavile tezave.. kar naenkrat, mi je zastekala miska, oziroma ni vec delovala.. mislila sem, da je problem v miski, in sem sla sprobat na prenosnika.. a cudez, na prenosnem racunalniku je delovalo brezhibno. za vsak primer sem si sla naslednji dan kupit novo misko, v upanju da bo delovala. imela je ps2 in usb proklop. ni delovalo. enostavno, ne zazna mi nobene miske. ok, recimo da ko priklopim misko na racunalnik, ze da kaze da je prikloplena.. ampak zkaj potem ne deluje ?? kot da je ni .. nato sem poskusila sreco z misko na stevilcnici, tukaj pa dela. ampak je zelo zajebano, ker so se s tem premesale dolocene funkcije, kot naprimer na backspace, to ni vec za brisanje, ampak za izklop racunalnika. taglavni enter, je nadomestil funkcijo na brskalniku za back.. vse je mimo vglavnem.. bi mi znal kdo pomagati? lepo bo prosila ..

Xserces ::

reinstal driverjev...(chipset)
ne dela na nobenmu portu USB ??? ce ne dela reinstaleraj chipset driverje ali posodobi ce so kaksni novi uzun ;) pa povej potem ali dela ali ne...

samo cudim se ker ne dela PS2 ...
Intel i5-3570k @4.7GHz|MSI GTX 970 4G|MSI Z77 MPower|
G. Skill 8 GB 1600MHz|Corsair AX750|Seagate Barracuda 2TB|NZXT Gamma|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Xserces ()

ecstasy ::

nikjer nic ne dela.. na nobenem portu..

Xserces ::

mogoce dela v safe mode? rad bi se preprical ce sploh delajo porti... :/ da ni kej narobe samo z windowsi :S
Intel i5-3570k @4.7GHz|MSI GTX 970 4G|MSI Z77 MPower|
G. Skill 8 GB 1600MHz|Corsair AX750|Seagate Barracuda 2TB|NZXT Gamma|

ecstasy ::

pbom poskusila, ti sporocim.

ecstasy ::

se opravicujem da nisem vceraj odpisala.. drugace pa v safe mode tudi ne dela ..:)

mr1two ::

miš kaput? če ne dela na drugem kompu je čas za novo :D

Xserces ::

fructal grem staut da nisi prebrau prvega komenta ...
"mislila sem, da je problem v miski, in sem sla sprobat na prenosnika.. a cudez, na prenosnem racunalniku je delovalo brezhibno. "
Intel i5-3570k @4.7GHz|MSI GTX 970 4G|MSI Z77 MPower|
G. Skill 8 GB 1600MHz|Corsair AX750|Seagate Barracuda 2TB|NZXT Gamma|

ecstasy ::

kr sn prau zapsihirana da mi nea uspe ne :o pomoje je bolsi a si kr kupim netbooka za sql . kr brez compa za sql lih nena morn bit ne . :D

Xserces ::

ce je mozno bi jst probu format ampak ce ne bo delal je mozno da je kej na plati ... saj jst bi posumu to :/ ko misko uklopis... se mogoce laser prizge (dobi štrom al ne?)
Intel i5-3570k @4.7GHz|MSI GTX 970 4G|MSI Z77 MPower|
G. Skill 8 GB 1600MHz|Corsair AX750|Seagate Barracuda 2TB|NZXT Gamma|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Xserces ()

Wox ::

SQL in CoD 3 leta? Je s podstrešjem vse OK?
Commodore 64

Xserces ::

Wox je izjavil:

SQL in CoD 3 leta? Je s podstrešjem vse OK?


lol
Intel i5-3570k @4.7GHz|MSI GTX 970 4G|MSI Z77 MPower|
G. Skill 8 GB 1600MHz|Corsair AX750|Seagate Barracuda 2TB|NZXT Gamma|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Xserces ()

Wox ::

Kot prvo bi bilo dobro, da napišeš nekaj več informacij o samem računalniku. Desktop ali laptop. Operacijski sistem. Če priključiš kakšno drugo napravo na USB ta deluje ali ne? Recimo tiskalnik, zunanji disk etc. O kakšni miški na "številčnici" je tu govora? Zakaj ti brez SQL ni živeti? Kaj počneš z SQL? Če je desktop, kam je priključena tipkovnica?
Commodore 64

Xserces ::

ej WOX tle bi se jst uprasu zdej xD kaj je SQL xD al so to baze al sola xD
Intel i5-3570k @4.7GHz|MSI GTX 970 4G|MSI Z77 MPower|
G. Skill 8 GB 1600MHz|Corsair AX750|Seagate Barracuda 2TB|NZXT Gamma|

Wox ::

SQL. Skratka jezik za manipuliranje z bazo podatkov. Ne vem... Mogoče sem že prestar, da bi razumel kaj vse mladež dandanes počenja in brez česa ne morejo živeti.8-O
Commodore 64

Xserces ::

Wox je izjavil:

SQL. Skratka jezik za manipuliranje z bazo podatkov. Ne vem... Mogoče sem že prestar, da bi razumel kaj vse mladež dandanes počenja in brez česa ne morejo živeti.8-O


xD pomoje ona ne more brez racunalnika za šolo xP ali pac?:D

jst vem kaj je SQL xD
Intel i5-3570k @4.7GHz|MSI GTX 970 4G|MSI Z77 MPower|
G. Skill 8 GB 1600MHz|Corsair AX750|Seagate Barracuda 2TB|NZXT Gamma|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Xserces ()

ecstasy ::

Xserces je izjavil:

ce je mozno bi jst probu format ampak ce ne bo delal je mozno da je kej na plati ... saj jst bi posumu to :/ ko misko uklopis... se mogoce laser prizge (dobi štrom al ne?)

jap, dobi strom. :)

Xserces je izjavil:

Wox je izjavil:

SQL. Skratka jezik za manipuliranje z bazo podatkov. Ne vem... Mogoče sem že prestar, da bi razumel kaj vse mladež dandanes počenja in brez česa ne morejo živeti.8-O


xD pomoje ona ne more brez racunalnika za šolo xP ali pac?:D

jst vem kaj je SQL xD

jah slucajno res rabim comp sza seminarske in podobno :D

Wox je izjavil:

SQL in CoD 3 leta? Je s podstrešjem vse OK?

zakaj pa ne ? saj sn se mladoletna :D skrbi mama za podstresje xD itak grem komaj v 3. letnik , in bi mpomoje potrebovala misko ful ne :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ecstasy ()

ecstasy ::

Wox je izjavil:

Kot prvo bi bilo dobro, da napišeš nekaj več informacij o samem računalniku. Desktop ali laptop. Operacijski sistem. Če priključiš kakšno drugo napravo na USB ta deluje ali ne? Recimo tiskalnik, zunanji disk etc. O kakšni miški na "številčnici" je tu govora? Zakaj ti brez SQL ni živeti? Kaj počneš z SQL? Če je desktop, kam je priključena tipkovnica?

tezave imam na desktopu . operacijski sistem je mislen xp pomoje ne ? xD . ce priklucim kai drugo , deluje , normalno . samo miska ne . o stevilcnici ? to je tam , ko je na tipkovnici stran ko mas tipke za num lock pato :D pa mam nastavleno ono v Accessebility :D sql je slucajno mislena kot sola . xD

Xserces ::

HAHA neverjetno xD ce je mozno formateri... lahko pa tud probas v device managerju gres pod mice and other pointing devices klikns misko in gres pod zavihek drivers in tako samo se uninstall driver in pa restart racunalnika... ampak to se meni ni zmer posrecilo da bi potem delal... sm pa imel ze take probleme glede misk... (sesuti driverji ali podobno...)

zakaj pa ne ? saj sn se mladoletna :D skrbi mama za podstresje xD itak grem komaj v 3. letnik , in bi mpomoje potrebovala misko ful ne :D


haha xD
V BIOSU se nisi nc spilala ali kaj podobnega ? :=)
http://support.microsoft.com/kb/817581 poglej si se to :)

Z WOX-om nisva vedela kaj misls z SQL ;) lahko je sola lahko pa je jezik za upravljanje podatkovnih baz ;) ampak zdej se ve :D
Intel i5-3570k @4.7GHz|MSI GTX 970 4G|MSI Z77 MPower|
G. Skill 8 GB 1600MHz|Corsair AX750|Seagate Barracuda 2TB|NZXT Gamma|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Xserces ()

DeeCoy ::

pomojn je formatiranje še neki najbolšga kar lahk trenutno nardiš...

Xserces ::

DeeCoy je izjavil:

pomojn je formatiranje še neki najbolšga kar lahk trenutno nardiš...

+1
Intel i5-3570k @4.7GHz|MSI GTX 970 4G|MSI Z77 MPower|
G. Skill 8 GB 1600MHz|Corsair AX750|Seagate Barracuda 2TB|NZXT Gamma|

Lorelei ::

Živjo!
tudi jaz mam težave z miško, pa bom kar tu vprašala, da ne odpiram nove teme...
Torej:
Prejšnji mesec sem kupila novo miško Gigabyte GM-M8000 in kmalu ugotovila, da na mojem računalniku ne dela. Sem probala še na enem drugem računalniku in je vse delalo super. Sem mislila, da je mogoče kaj narobe z mojimi windowsi (sem mela xp) in sem zaj formatirala računalnik in naložila win 7 hp 32 bit, pa miška še zmeri ne dela. Na internetu sem poiskala najnovejše driverje, celo probala Safe mode, pa še vedno ne dela. A ima kdo kakšno idejo zakaj ne dela in kaj bi še blo pametno sprobat?

Aja, še to - ko priklopim miško na USB, začnejo vse lučke na miški utripat in windows mi napiše, da ni prepoznal naprave...

Za odgovore se že vnaprej zahvaljujem.

lp

DeeCoy ::

IMAŠ VSE DRIVERJE ZA CHIPSET IN PLATO NALOŽENE??

Lorelei ::

jp, vsi driverji in updates naloženi..

Xserces ::

druge miske delujejo na tistmu usbju?
Intel i5-3570k @4.7GHz|MSI GTX 970 4G|MSI Z77 MPower|
G. Skill 8 GB 1600MHz|Corsair AX750|Seagate Barracuda 2TB|NZXT Gamma|

Lorelei ::

mam 4 usbje na računalniku in ta nova gigabyte miška na nobenem ne dela, stara miška dela na vseh.

mogoče malo neumno vprašanje: gigabyte miška ma nek zlati usb priključek.. a je možno, da zaradi tega ne bi delala?
v bistvu mi zmanjkuje idej kaj bi lahko blo narobe :)

lp

Xserces ::

ne ne more bit zard materiala konektorja...

tafak :) kaj bi loh blo:D
Intel i5-3570k @4.7GHz|MSI GTX 970 4G|MSI Z77 MPower|
G. Skill 8 GB 1600MHz|Corsair AX750|Seagate Barracuda 2TB|NZXT Gamma|

connel ::

Na drugem računalniku, tam kjer je miška delala, kateri OS je bil gor?
Ti dam moj primer, na xp-jih miška dela na USB, kot tudi PS2 (pač preko pretvornika), na win7 preko USB-ja nikakor ne deluje, PS2 dela. Enostavno na sedmici ne deluje preko USB-ja, pa če se na glavo postavim. Zakaj ne dela me pa niti približno ne zanima več, šel sm lepo nazaj na XP-je :D

D3m ::

Xserces je izjavil:

ne ne more bit zard materiala konektorja...

tafak :) kaj bi loh blo:D


Podhranjena miš! Dajte ji SIR! :))
|HP EliteBook|R5 6650U|

Lorelei ::

Na tistem računalniku, kjer je miška delala, je bil naložen windows 7 professional. V bistvu sem jaz prej mela xp Media Center naložene in sem (tudi zaradi tega) zaj naložila windows 7 (home premium).

če sem malo bolj natančna.. ko priključim miško, mi napiše: One of the USB divices attached to this computer has malfunctioned, and Windows does not recognice it.

ja, sir bi najbrž pomagal, ampak zaj je vprašanje kateri sir ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: Lorelei ()

DeeCoy ::

kaj pa na ps2 portu dela?

Lorelei ::

Tako. Zaj sem probala miško še v Ubuntuju 10.04 (z vsemi driverji in update kar jih je blo na voljo), pa tudi ne dela, tak da sem dokončno obupala in bom miško komu prodala... Kdo zainteresiran za nakup? :P

Vseeno hvala vsem za odgovore in pripravljenost pomagati.

lp

DeeCoy ::

probaj samo še na adapter za ps2, če slučajno tako dela..

Lorelei ::

Nimam ps2 porta.. :/

DeeCoy ::

čudno, skoraj vsaka plata do zdaj je mela ps2 priklop :D

Lorelei ::

Vidim, da nisem nikjer omenila, da gre za prenosnik. Moja napaka. 8-) Zakaj pa misliš, da bi na ps2 miš delala? Vprašam, ker zveniš precej prepričan in ker ne razumem povezave. Na računalniku, kjer je miš delala, je delala z usb priključkom, na mojem računalniku stara miš dela na vseh usbjih..

DeeCoy ::

aja :P... če je pa prenosnik, potem je razumljivo, da nima ps2 porta.. če je miška na ps2 portu gre vse preko driverjev matične, tako kot pri tipkovnici.. na usbju je veliko odvisnega od osa.. čeprav mi je zmanjkalo idej, kaj bi lahko bilo narobe ;)

boogie_xlr ::

Vidim, da gre za prenosnik. Ali touchpad dela?

ecstasy ::

:D . No , moja težava z miško je rešena, comp je razstavljen in delci so uspešno prodani :D leptop tudi . Sedaj pa sem pridna , in sem si nabavila Netbooka :) šola na prvem mestu (a) :D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Apple zapušča glavni dizajner (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ostale najave
5911406 (7985) c3p0
»

Rate limit ali kako moderno USB misko priklopiti na star 16 bitni racunalnik

Oddelek: Programiranje
181867 (1255) BigWhale
»

Miška ne dela

Oddelek: Pomoč in nasveti
102071 (1938) laguna1
»

Miška za prenosnik

Oddelek: Kaj kupiti
143810 (3319) eVro
»

Miš ne dela (ne USB, ne ps2...)

Oddelek: Pomoč in nasveti
171951 (1777) tj6000

Več podobnih tem