» »

Kaksno racunalnisko mizo imate?

Kaksno racunalnisko mizo imate?

d4vid ::

Zivjo, pocasi mi moja racunalniska miza ne ustreza vec in iscem zamenjavo, ceprav je miz cel kup na internetu pa mi nobena ne “disi” prevec.

Vceraj sem sel v lokalno lesnino in racunalniske mize imajo vsepovsod neke predale itd... (in to ne za racunalnik, printer...)

Zato me malo zanima kaksne mize imate vi (po moznosti s slikami), ker meni bi naceloma odgovarjala neka miza dolzine nad 120cm, brez nekih nepotrebnih predalov, ce je kaksna polica za ATX ohisje, me pa ne moti.
Nekako ne maram, da se z nogami zaletavam v predale.

Torej zanimajo me vase mize in vase ideje ;)
Main PC: Asus PN50 | AMD Ryzen 5 4500U | 16 GB RAM | 256 GB SSD
PC2: HP Z400 | Intel Xeon L5630 | 6 GB RAM | 120 GB SSD
Laptop: HP Elitebook 840G1 | Intel i5 | 8 GB RAM | 256 GB SSD

techuser ::

Jaz sem jo pred leti kupil v bivšem slovenijalesu na gospodarskem razstavišču za približno 200 EUR, velikosti 180x90, masiven les, je pa podobna kot tiste v banki NLB, drugače pa sive barve in sem zelo zadovoljen z njo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: techuser ()

BigWhale ::

350x80cm zarobljena deska iz neki neki hoby programa, osem kovinskih okroglih nog in dva predalnika iz Ikee.

Aja, pa na treh straneh se pritrjena na steno, da se ne premika prevec. In dve luknji za kable.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: BigWhale ()

Map ::

Meni jo je delal mizar. Masivna, iz treh strani pritrjena na steno, brez nog. Na spodnji strani imam naliman podaljšek, tako da so tudi vsi kabli lepo skriti.

Kayzon ::

Glih ta teden grem po kos lesa v eno stacuno,pa bom sam noge zasravfal gor. Ciljam pa na nekaj takega:


 miza

miza

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Kayzon ()

gusto ::

Enkrat je nekdo tule v podobni temi objavil tale link: http://www.hobiles.si. Lahko sestaviš svojo mizo, meni vse skupaj deluje kar všečno.

pixelzgaming ::

V Ikei se dobijo posebej noge, predalniki in lesena zgornja površina.
Primeri o čem govorim
Lahko si jih potem poljubno sestavljaš.


Površine
Noge
Predalniki
Sortirnik kablov

Po kvaliteti ravno nek presežek te najcenejše mize niso, saj je v sredini namesto lesa karton. Ne pri vseh sicer, to preveriš pod Material če piše Füllung / Distanzmaterial: Papier.

Imaš pa še te zadeve v Slo:
Lesnina 1
Lesnina 2
Momax
Momax 2
Momax 3
Komp: 2600X | 16GB DDR4 | 500GB NVMe | 10 + 10 + 6 + 4 TB HDD | GTX 1060 6GB
Telefon: S23 Ultra
Avto: Megane MK4 GTLine

Zgodovina sprememb…

starfotr ::

Tiste noge od Ikee so drage in niso ne vem kako kakovostne.

V Sloveniji imamo dobrega proizvajalca te opreme, ki je ugoden. http://voga.si/

Najlažje je, da za plato greš k mizarju, on naroči kakovosten material in se ne zajebavaš s prevozom velike plate domov. Se mi zdi najbolj enostavno in tudi cenovno bo dokaj ugodno. Pa še po tvojih željah se prilagodi.

harvey ::

Najlažje je, da za plato greš k mizarju, on naroči kakovosten material in se ne zajebavaš s prevozom velike plate domov.

Pa še robove (abs) ti naredi tako kot je potrebno, da sam ne zalikavaš gor trakov.
Ar scáth a chéile a mhaireann na daoine.
------

cebelar123 ::

Pa nekako glej, da boš lahko kable skril.

chort ::

Ikea BEKANT sitting/standing desk. Folk ima sicer probleme z fuč motorčki, jaz zaenkrat še ne. Če želiš, lahko kišto na spodnjo stran mize pritrdiš z dvema jermenoma.

martincek1 ::

Ikea Bekant ima na US strani oceno 1.9 (96 glasov). Primarno zaradi tega, ker se večina motorčkov pokvari v prvem letu (garancija pa je 10letna lol), sekundarno zaradi nestabilnosti. Stane pa cca 410e v Italiji.

Kakšna malo boljša verzija je pa takoj 750e+ (link do trgovine) ali 500e+ link do trgovine. Druga je cenejša, ampak za mene prenizka (gre do 117cm, a zdej naj podlagam da bom imel komolce na 90°...

d4vid ::

Bom kar na hobilesu naročil 120x60cm ploščo in po višini nastavljive noge. Mislim, da bo kar ok :)

Kable bom pa že nekako skril ;)
Main PC: Asus PN50 | AMD Ryzen 5 4500U | 16 GB RAM | 256 GB SSD
PC2: HP Z400 | Intel Xeon L5630 | 6 GB RAM | 120 GB SSD
Laptop: HP Elitebook 840G1 | Intel i5 | 8 GB RAM | 256 GB SSD

cebelar123 ::

d4vid je izjavil:

Bom kar na hobilesu naročil 120x60cm ploščo in po višini nastavljive noge. Mislim, da bo kar ok :)

Kable bom pa že nekako skril ;)

Verajmi da neboš, če neboš razmišlajl o tem. Vsaj noge od mize imej dovoj široke da boš kable speljal po njih. In pa upaj da so kabli dovolj dolgi.

borisk ::

ne, ni.

manjhno in majavo, kupi od VOGA noge in ploščo v hobilesu pa imaš mizo, ne pa tistile krš.

Amdforce ::

borisk je izjavil:

ne, ni.

manjhno in majavo, kupi od VOGA noge in ploščo v hobilesu pa imaš mizo, ne pa tistile krš.


Se motis, imam na tej mizi 34 monitor in studio zvocnike pa je super, sem jo sicer zacasno kupil zaradi primerne velikosti ampak se mi dopade in jo bom obdrzal. Jo imam ze par let. Ce ti visina ustreza pa le preveri.

borisk ::

na 60cm globine, sam ne morem postaviti monitorja in tipkovnice da udobno tipkam, plus tega da imam komolce na mizi.

cebelar123 ::

borisk je izjavil:

na 60cm globine, sam ne morem postaviti monitorja in tipkovnice da udobno tipkam, plus tega da imam komolce na mizi.


Točno tako... zato sem jaz imel velike probleme pri iskanju mize, katera je bila 120x60
- prvi problem skriti kable
- drugi problem pritrditev nosilne roke za monitor
- tretji problem vse mize, ki so nekako ustrezale temu so imele predale

Na koncu sem jo za 130e dal delati mizarju.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Pisalna stoječa miza (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5115508 (4784) black ice
»

Predlogi za računalniške mize?

Oddelek: Kaj kupiti
253783 (2955) krneki0001
»

Kvalitetna rac. miza

Oddelek: Loža
285599 (3618) d4vid
»

Računalniška miza do nekje 1000 eur (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6227196 (24685) root987

Več podobnih tem