» »

kaj naj naredim

kaj naj naredim

DJ ROK ::

Živjo ali mi lahko prosim poveste kaj naj jaz naredim ker mi je ena močna petarda počla čisto pri ušesu in zdaj čisto nič ne slišim meni zdaj zelo zelo šumi v ušesih kaj naj naredim.
Ali naj zaspim za kakšne 2 uri ali kaj.

Avenger ::

Nč. Počaki, pa nekaj časa slušno ne obremenjuj ušesa. Posledice ti bodo ostale za vedno, a naj te pomirim, da jih ne boš niti opazil, mislm, mogoče boš kšn 1% slabše slišal kot prej, bi rekel. Tragedija pa to nikakor ni, bila bi, če bi ti počil bobnič.
It is better to be hated for what you are than to be loved for something you are not.

speacker ::

ej stari , meni je tudi enkrat počla u fris, k sm neki experimentiru..
Mi je blo precej bad, ker nisem eno minuto nč vidu, pa še piskalo mi je... Malo sm mel ožgane obrvi a nič hujšega...
Jst bi na tvojem mestu šel lepo pod tuš in ostal neki časa tm..za sprostitev.. pol pa vidiš kako bo..
''...''

Blue22 ::

hm, člowk... kaj si pa delu?? ti jo je kdo wrgu, al kak??
kurc kne vem kaj bi napisu

Ziga Dolhar ::

Zakaj ne bi poklical zdravnika?
https://dolhar.si/

Zgodovina sprememb…

DJ ROK ::

Ne vrgel mi ni noben petarde ampak ko je fotr vrgel petardo ker ima tisto na pištoli in je bilo nekaj narobe in zato je petarda priletela nazaj k meni.

VuLc4n0 ::

u pizda, to pa vem kok poči...
http://christinalake.cjb.net

ghostkop ::

To je mogl pa fejst piskaat, seveda pa ne smeš več obremenjevat bobenčkov, pa zdravnik ti ne bi škodu

speed machine ::

Men je na staro leto 2001, lepo 3h skup piskal po usesih, tak da sem se rammsteina komi cul, ce sem ga mel do konca na slusalkah. :D Zjutri blo vse vredu.

Tilen ::

foter pa tut pametn da je pravokotno gor strelal ti si pa zraun njega stal da je tocno dol prletelo mislim....

DJ ROK ::

Zdaj je minilo že 2 dni in ni skoraj nič boljše mogoče je čisto malo boljše.

mare_ ::

Ja, pojdi k zdravniku!

Tilen ::

indeed

Mr. ::

Jaz vem da sem enkrat pokal pitarde pa mi je piskalo še dva tedna8-O pa tudi slabo sem slišel.No potem mi je nekako posalo.

DJ ROK ::

jaz bom počakal še en teden in če potem ne bo boljše grem k zdravniku.

Hypno ::

Če po enem tednu ne bo boljše in ti bo slučajno (upajmo, da ne) zdravnik reku:"Če bi pršu takoj bi se pa dal še kej narest." boš pa naredu kaj?
Great are mysteries of the mind ...

J.F.K. ::

Glede na to, da si ob rojstvu obsojen na uporabo enega telesa do svoje bridke smrti, ti bi moralo povedati vse.

Dirkac ::

Žalostno je, da maš tolk neodgovornega fotra. Jaz bi bil na tvojem mestu že zdavnaj pri zdravniku. res ne vem kako se lahko tko igraš s svojim zdravjem. Kaj pa če boš zaradi tega invalid za celo življenje?

;(( ;(( :\ :\

sketch ::

DJ ROK, zdravnik ni izhod v sili, marveč je človek, ki se na svoje področje spozna in ti lahko pomaga. Edino, kar si že zaj*, je, da nisi šel na urgenco prej kot 24 ur po poškodbi. Sedaj pa boš moral iti najprej k splošnemu zdravniku, ki ti bo napisal napotnico, nato se boš naročil, nato boš čakal... skratka, če greš jutri k zdravniku, se zna zgoditi, da boš čez dva tedna na vrsti. Na urgenci pa bi te takoj pogledali.

Moje priporočilo je zdravnik, takoj. Ne takoj čez en teden, takoj jutri zjutraj. Bolje da ti reče, da si zastonj prišel, kot pa da ti čez en mesec reče, da boš moral nosit slušni aparat, če boš hotel še kdaj normalno slišat.

Upam tudi, da si dobil lekcijo o pirotehniki... še posebej pa tvoj oče.

lp
s.
Adapt and overcome.

ali3n ::

rok - serješ ga big time! ;((
ubogaj sketcha!
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

Binji ::

Se tudi jst pridruzujem sketchevem mnenju
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

Zheegec ::

Same here, hitro k dohtarju.
Sem imel sam podoben primer, sicer se je po 3 dneh vse v redu končalo, samo prej pa mi je samo piskalo :D
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

SkIDiver ::

Boš pršu sem tud najprej vprašat kaj nardit, ko ti kak ud odtrga?

Se igraš z zdravjem, da ni za vrjet. Ko da maš v garaži rezervne dele zase!!!

ali3n ::

upam da čez 2 mesca ne boš spraševal "kako navit slušni aparat" :\

vso srečo - pa k dohtarju čimprej...
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

Blue22 ::

aja..btw..DJ mora ponawad slišat..saj kukr jest wem..če ti to ni dost welki razlog, da dohtarja obiščeš..
kurc kne vem kaj bi napisu


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

piskanje v ušesih (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
12440534 (13893) krepki

blokada ušes zaradi čepa/ušesnega voska in izpiranje v zdravstvenem domu

Oddelek: Loža
1713202 (12679) zee
»

poškodovan gleženj (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
13118970 (9087) zenith1
»

piskanje v ušesih (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
589514 (8230) Starodavni

Udaril sem se v noht (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10129853 (25889) enadvatri

Več podobnih tem