» »

hockey SLo-Kaz

hockey SLo-Kaz

«
1
2

Witboy ::

Torej ali bodo naši zdržali ali ne??????????8-)

capitanoss ::

:D:D:D

JA

:)):)):))
Kje ste zdaj vsi ?

Nemelk ::

MORJO in ZMOREJO:P
Nemelk ™

Witboy ::

2 : 1 Hm, a je bilo potrebno?!?:'(

abcde7 ::

A za naše???8-O

ChiefThunder ::

Upajmo...
... po liniji najmanjšega odpora. ;)

Witboy ::

Heh mislu sm tisto 1!>:D

Poglavarcek ::

KDOR NE SKAČE NI SLOVENC!!!

DA BI NAŠI LE ZDRŽAL...
8-O

Morpheus ::

Ja everybody, 2:1 za naše je . Zdej morjo zdržat pa samo visok zmagat Estonijo zarad Kazhakstana. Aja, a kdo ve s kom pa Kazhakstan igra?
I too shall be brought low by death, but until then, let me win glory!

DrSergioDJ ::

s-l-o-v-e-n-i-j-a !!!! TO NAŠI. Itak da so legende, pa tud Estonijo bojo ruknl. YEAH BABY :D
...

ChiefThunder ::

... s Slovenijo. :D:\
... po liniji najmanjšega odpora. ;)

Morpheus ::

Mater kva njihov golman dela ej! Pa use bran!!! Zakva more use brant?!?!;((
I too shall be brought low by death, but until then, let me win glory!

Witboy ::

Sej ni problem za Estonijo. So naši preveč močni. Problem je samo to ali bodo obdržali t trenutno vodstvo.>:D

Sicer pa.... zakaj pa ne:P

Poglavarcek ::

Kazahstan igra naslednjo z Angleži.
8-O

Witboy ::

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL:D:D:D:D8-)

Morpheus ::

3:1, JEAHHHHHH BABYYYYY!!! TOOOOO!!! Bravo Zupančič!!!:P:P
I too shall be brought low by death, but until then, let me win glory!

ChiefThunder ::

Evo, zmaga!:D
... po liniji najmanjšega odpora. ;)

Morpheus ::

ZMAGA!!! 3:1 za naše!!! TOO!
I too shall be brought low by death, but until then, let me win glory!

Witboy ::

REBOLJ CAR!!! 2x Župančič 1x

Morpheus ::

Glavno da je zmaga! Zdej more pa sam še Kzhakstan premagat Angleže!!! Mi bomo pa itaq Estonijo, sam jo mormo z velko razliko!
I too shall be brought low by death, but until then, let me win glory!

bostjan1s ::

Eh počas pa ja bomo nekam prilezli :):\

Poglavarcek ::

BRAVO NAŠI!
RES SO CARJI, VSA JIM ČAST...IN SLAVA!
8-O

[SpydeR] ::

Toooooooooo za naše. :D
S tole zmago si res pošteno zaslužijo A skupino. Še jutrišnja tekma z Estonijo in smo tam.

Koci ::

Estonija Slovenija 6:1

slycer ::

Hm mrbit jim rata pridit v A skupino, sam kva ke bojo tam samo za kanonfuter:\

Dalmatinc ::

Kako si lahko dal estoniji 1 gol ???>:D

IR Babun ::

u AAAAAAA so, to !!!!!!! :D:D:D:D:D
Sam na žalost ne bodo dolg zdržal not :'(:'(
SCREW THE GOVERNMENT

BlackHole ::

Fantastično so odigrali, borili ko tigri, škoda da niso bolj realizirali priložnosti. Pa naj še kdo reče, da si ne zaslužijo v A grupo. Rebolj je lovec na daljavo.

Matty ::

Nc prevec hvat nasih... ker jih bo doletela stara "jugo" bolezen... zaceli bodo podcenjevati nasprotnika!!!!

In kar bojim se tekme z Estonijo, kljub temu, da so slabsi... Tko da... jutri bodo pokazali, kako in kaj... ali so res vredni elite..

Freak ::

Jeah! Zmaga je naša! :))

Tassador ::

Ej a kdo ve kiri smo zdej na lestvici (po gol razliki)??8-O

BlackHole ::

Se strinjam Matty, jutri bodo naši morali igrati še bolje, predvsem v napadu, čeprav jim bo v obrambi lažje, zato bodo morali pa biti skoz zbrani, ker gola skoraj ne bi smeli dobiti.

abcde7 ::

Naši grejo u A!!!8-O
Pa še to-> tud kero tekmo bojo zmagal!!!8-)

Kaiser ::

Naši greju v A, ČE sesujejo Estonijo s tremi goli več kot (recimo) VB premaga Kazahstan. Ker ima VB za dva gola boljso gol razliko od nas je trenutno tudi na 1. mestu, mi smo pa z enakim stevilom tock drugi.

Prognoza: VB bo tezko obcutneje premagala Kazahstan, ker so ti le premocni. Edina nevarnost je, da Kazahstan zaradi izgubljenih moznosti za napredobvanje igra zelo slabo. Anglezi bodo pa nasprotno zelo motivirani.

Kaj pa Slovenija. Prica smo bili izjemnim predstavam v dosedanjih tekmah. Ob dobri igri v obrambi je bila tudi ucinkovitost strelcev solidna, ceprav ne najboljsa (razmerje strelov in zadetkov), sicer pa je to tako vedno nasa hiba. Z Estonijo torej ne bi smelo biti tezav, vendar pa moramo vedeti, da jo je potrebno premagati z obcutnjeso gol razliko. Nasim lahko uspeh prepreci le prevelika lezernost, mislim pa da se to ne bo zgodilo. Sekelj je poskrbel za vrhunsko telesno in psihicno pripravljenost in je pomoje idealen clovek za selektorja (ceprav sem tako menil ze za Kavcica, ki pa je imel svoje dolocene muha - heh, kot Katanec recimo). Estonci kot ekipa so pa tako ali tako najvecje razocaranje prvenstva. Sprva sem bil mnenja, da bodo pristali na 4. mestu in tudi mesali strene prvim trem favoritom. Na koncu pa imajo (poleg pricakovanih) poraz s Kitajsko in neodlocen izid s Hrvasko :P...

Nasim pa bo pomagalo tudi to, da bodo vedeli za izid tekme med Kaz in VB.

Kaj reci na koncu? S tako igro si zagotovo zasluzimo napredovanje v skupino A in to bi bil uspeh (po M. Staretu) primerljiv z uvrstitvijo nofgometne reprezentance na EP.
Kar se pa tice igranja v skupini A pa je tam toliko reprezentanc, ki tja sploh ne spadajo, da nam kaksna zmaga ne sme uiti. Seveda je predpogoj tak pristop kot ga vidimo te dni v Tivoliju. S takimi igrami brez tezav stresemo, recimo, Italijo, Svico, Avstrijo, Japonsko pa se kdo se bi nasel. Pa saj sem o tem ze nekje pisal. Proti t.i. reprezentancam A1 (Ceska, Kanada, Rusija, Skandinavci) seveda se vedno nimamo sans (tako kot zgoraj nasteti), bi pa lahko govorili o porazih max. 5:0, 7:2,... ali kaj podobnega.

OZZY ::

MAter to je verjetno bila tekma. Mi je prav žal, da nisem gledal (sem bil na maturantskem plasu od brata). Zdej pa upam, da bojo naši razbili estonijo res ns prafaktorje in da gremo v skupino A. Če gremo v skupino a grem tud v nedeljo k maš (čeprav nerad ampak bom šu).
Go with the flow.

element ::

Jeeee, zmagal smo!!!!:D Sej estonce bomo pa itaq zmlel u sončn prah!!!!!! :)) I hope so... :))

XCT ::

Še zadnja ovira pred skupino A
Web developer & designer
http://www.medialabs.info
http://nk-polskava.medialabs.info

OZZY ::

Dans so hrvati nasuli kitajce, kar pomeni, da če estonci ne zmagajo potem izpadejo v C skupino, kar je slabo za nas, saj bojo verjetno estonci grabili na vso moč. To bo težka tekma.
Go with the flow.

Kaiser ::

Dobr je, bo vsaj telma se malo zanimiva. Vse je se vedno najbolj odvisno od Kazahstana, kolk se jim bo kej dalo |O, da ne bojo tako kot tale smajli, recimo.

Dalmatinc ::

Kdo igra prvi Kazahstan al Slovenija:D

Horhe ::

hehehe 11: 2 za Angleze.... sramota
Moja sestra bl obvlada PC k jz ......

Jaxx ::

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA!!!! 11:2!!! THAT'S WHAT I CALL FAIR-PLAY!!!!!!

OZZY ::

Kaka sramota. Zrežirana tekma nič drugega. Kazakstanci so navadni loleki. Tako očitne prepustitve zmage nisem videl še nikjer. Sramota za hokej. Sram pa je lahko tudi sodnike, predvsem tistega finca ali kar kol je že bil. Kazakstanski vratarji pa so tud poglavje zase. Še enkrat sramota.;((;((;((
Go with the flow.

ChiefThunder ::

Sm gledu zadevo... žalost. ;(;(;(
... po liniji najmanjšega odpora. ;)

[SpydeR] ::

Tale tekma VB:Kazahstan je bla pa res velika sramota za hokej in špot na sploh.
Upam, da bo našim vseeno uspelo, čeprav imajo za to sedaj zelo zelo malo možnosti.

Uraden HP svetovnega prvenstva:www.hokej2001.net

ChiefThunder ::

HA, HA, HA VELIKA BRITANIJA PUŠI KURAC. ŠE DVA GOLA!!!!!!!!!!! :P:P:P
... po liniji najmanjšega odpora. ;)

Boogy ::

SLOVENIJA ROCKS!!!! Sam se mal pa mamo zmago!! Una 2 gola bomo pa ja se stisnl!

andrej ::

slovenija gre naprej:D8-O

freserovski ::

WUUUHAHAHAAAAAA 10:0 TO JA naši samo še malo :), mi je kar žal zakaj nisem šel na teeeekmo :\
Problemi so, problemi bodo! Kurc jih gleda!!

OZZY ::

Ša mel se morjo potruditi pa bomo v skupini A. Mater jim privoščim po svnariji med kazakstanom in britanci. Danes prvič upam, da bojo moje sanje in sanje veliko drugih postale resničnost. :))
Go with the flow.
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Evropsko prvenstvo v nogometu 2016 v Franciji (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Šport
41274959 (54006) Sssaga
»

Evropsko prvenstvo v nogometu 2012 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15223010 (18961) jericho
»

SP Divizije I. v hokeju na letu 2007

Oddelek: Loža
182367 (1623) OldSkul
»

HOKEJ !!!

Oddelek: Loža
161744 (1542) sthep
»

Nogometno evropsko prvenstvo 2004 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
19113900 (10006) Dr_M

Več podobnih tem