» »

Titule od-do

Titule od-do

TheHijacker ::

Koli sporočil moraš imete da se ti zvezdice in naziv poveča. Ali je enako kot pri mobisuxu? Kakšna je razlika med lokalno in razpravljalec? Nikjer na strani ne najdem tega razloženega.

TheHijacker ::

Mislim razliko med lokalno in globalno. Zakaj se nekje lokalno ne vidi?

OZZY ::

Lokalno pomeni v določeni temi npr. sedaj v Loži ali pri Internetu. Medtem, ko se globalno gleda na celoten forum na vseh podorčjih. Koliko postov/odgovorov pa moraš imeti je pa zelo različno. Odvisno od kvalitete itd. Sej o tem je bilo že veliko govora.
Zakaj se pa nekje lokalno ne vidi pa je bilo tudi povedano. No če sui spregledal je to zato, ker se ni najdlo toliko ustreznih izrazov za vsa področja.
Pa še to. Nad odgovorom ali postom imaš opcijo popravi. To da daš dva posta zapovrstjo glih ni najbolj in ti ne pomaga pri pikah. JIh kvečjumu zgubiš.
Go with the flow.

TheHijacker ::

Bom takoj razložil zakaj sem dal dva. Post sem že enkrat popravil. Potem pa sem videl, da sem ponovno zaj* pa se hotel še enkrat čez popraviti mi je pa javl, da nisem prijavljen na forum :O Od kje mu to ne vem. Sem se še enkrat odjavil in ponovno prijavil pa je isto napisal. Zato sem dal še enega. Ni bila moja napaka. Kota kaže je limit za popravljanje istega posta samo enkrat.

Glede zvedic:
potem mi določeno recimo tako:
od 1-50 postov X
od 51-XX postov XX itd.

Ok hvala za info. Samo zanimalo me je.

Še nekaj. Če Lunitu pošljem dobro novico za objavo, se dobi kakšna točka več?

Loki ::

Za posiljanje novic se ne dobiva pik.
Ce bi se stevilo pik lahko videlo, bi folk delal sam tiste stvari, ki prinesejo najvec pik.

Najboljse je tako, kot je.
I left my wallet in El Segundo

OZZY ::

Hijacker: Jes sem prepričan da ni tako-- OD-DO. Ker če bi bilo tako potem bi nekateri morali imeti več zvezdic kot jih imajo-pojav nabijačev.
Ampak mene to sploh ne moti. Sam ne pišem zaradi zvezdic in naslovov. So pa lep dodatek.
Go with the flow.

TheHijacker ::

Tudi jaz ne pišem zaradi zvezdic. Me je pa zanimalo.
Na temu forumu sem dobil že toliko idej o nakupih, o modifikacijah ter o softwerju. Upam pa da sem marskikomu tudi jaz pomagal.

OZZY ::

Ja. Informacij je zelo veliko. Včasih je potrebno stvari malo prefiltrirat (uporabno/neuporabno). Jest tud upam, da sem komu pomagal prebrodit kako težavo ali kej drugega.Slo-tech rulz.:D
Go with the flow.

Tomi ::

Kam pa pridemo z od-do sistemom.. Potem bi lahko mnogo za nekatere zmanjkalo nazivov:D.
Enkrat sem slišal, da je menda število točk logaritemska fukcija, tako da ne moreš prehitro napredovati ( če se ti seveda gre samo za zvezde.. ). Sicer imamo negativne pike, pa ničte pike, pa tako naprej.. Pa menda se različno tretira dolžina odgovorov ( pa ne paste sistem ), pa razlika je med komentarji in novičarskim pisanjem..
metrodusa.blogspot.com

whatson ::

me prav zanima kako ta funkcija zgleda:D.. tomi... po tem kaj si ti omenil, gre skoraj za UI.. ne za funkcijo|O


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

mogoce neumno vprasanje... ampak

Oddelek: Slo-Tech
261279 (933) tejo
»

***** (strani: 1 2 )

Oddelek: Slo-Tech
694604 (3749) Tomi
»

Forum poln debilov in smeti (strani: 1 2 )

Oddelek: Slo-Tech
645125 (4003) OZZY
»

zvezdice

Oddelek: Slo-Tech
371786 (1314) OZZY
»

lokalne zvezdice

Oddelek: Slo-Tech
191239 (1024) Zipper

Več podobnih tem