» »

kje in kateri printer za pod 20k

kje in kateri printer za pod 20k

pingec ::

ok moj stari hp c610 me je zapustu zato mislim kupit nov printer cim bolj poceni kerga nej kupim in kje predvsem je vazna cena printerja
Normalnost je povprečje nenormalnih ljudi.

Matwic ::

Canon i320 oziroma i350. Prvega imam jaz in moram reci, da je kvaliteta izjemna za tako ceno. Dobra lastnost je tudi to, da obedve kartusi v paketu staneta samo 5.000 SIT.

Canon i350, trgovina EnaA 17.000 SIT.

pingec ::

kaj pa kasen epson k je se cenejsi?
Normalnost je povprečje nenormalnih ljudi.

boštjan ::

king,res da je epson cenejši,a priporočam ti cannona,sam sem videl na delu i455,tako da pomoje i350 je mogoče malenkost počasnejši pri printanju

OldSkul ::

Bo Canon kar prava izbira.Ali pa kakšen HP.Na Epson pa pozabi, saj za tak denar pri njih ne dobiš skoraj nič.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: OldSkul ()

Lime ::

Tole je dober nakup.

Če pa se boš odločil za osnovo, pa tudi sam priporočam Canon. Ampak daj nekaj drobiža zraven in kupi i455.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lime ()

mAsA ::

Kaj pa Lexmark? V InterSparu jih imajo za malo manj kot 10k.
AMD Athlon(tm) 1700+@1.47 GHz, K7T266 Pro, DDR 512 Ram,
ATI Radeon 8500, 60+120GB HD, LG 775FT

Azrael ::

@ mAsA:

Pri nakupu tiskalnika, ni toliko važna njegova cena (nekaj tudi), kot cena kartuš. NI vredno kupiti neko plastik fantastik čudo za npr. 10kSIT z mikro kartušami v katerih je npr. samo 1/3 barve in potem kmalu izveš, da so nove (polne) kartuše npr. po 14kSIT, kakšen poceni refil pa ne obstaja... Izpis takega tiskalnikak je zelo drag in v nobenem razmerju s kvaliteto in hitrostjo izpisa. Poceni Lexmark je v resnici zelo drag nakup.

Bojlje je na štartu investirati malo več, ker se ta investicija hitro povrne pri nabavi novih kartuš, če so le te poceni in je v njih veliko barve.

LP, Azrael
Nekoč je bil Slo-tech.

pingec ::

hja pa kupis spet ceu nov printer lexmark :)
Normalnost je povprečje nenormalnih ljudi.

Lith ::

jaz vem, da so HP 3650 okol 20k SIT, kartuša je 6k, ampak kvaliteta je pa kvaliteta, ki jo za ta denar nič ne precenjujejo in se mi zdi vreden, ali pa dražji HP 5150, ki mi je sploh dober...

boštjan ::

fantje kdaj vas bo izučilo,da če nekaj poceni kupujete se vam to vrno nazaj kot bumerang, v tem primeru s kartušami od lexmarka. Pa še nekaj,a kruh pa mleko vaše mame v BOFu in bigbangu kupujejo?:\
Trenutno se po mojem najbolj izplača canon.kvalitetn izpis in nizke cene kartuš,HP kvaliteten izpis,a predrage kartuše,epson,ne tako kvalitetn izpis in poceni kartuše-še posebej kompatibilne

jurcy ::

ja jst ti priporočam canona i320 ali i250 če želiš pa imeti že kar dober tiskalnik(vsaj za moje pojme) pa i455 katerega imam tudi sam>:D


Lp:D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nova anketa: s čim hranite vaš tiskalnik?

Oddelek: Novice / Ankete
385251 (4151) KoKi
»

Kartuše...količina črnila...kje kupiti...

Oddelek: Kaj kupiti
394373 (3731) Brane2
»

Nakup tiskalnika

Oddelek: Kaj kupiti
81345 (1285) Alexius Heristalski
»

Tiskalnik?

Oddelek: Kaj kupiti
282830 (2506) Alexius Heristalski
»

Kateri Ink-jet A4 tiskalnik

Oddelek: Kaj kupiti
81123 (1009) Dusko

Več podobnih tem