» »

kako do datotek

kako do datotek

gismo ::

Pozdravjleni.
Pred kratkim sem disk, ki je bil prej master zamenjal z drugim in ga postavil kot slave, med tem pa tudi zamenjal konfiguracijo računalnika, tako da ne morem več zamenjati nazaj.
Sedaj pa me ne pusti do datotek d:\documents and settings\user name Po datotekah od administratorja se lahko sprehajam, pri mojem pa mi pravi, da je acces denied. Kako bi lahko prišel do teh datotek.
Hvala, Gismo

gismo@email.si

frenk ::

probaj vsen dat ta disk spet na master in prekopiraj podatke nekam drugam...lahko tudi na nov disk...sej tud če si menjal konfiguracijo in če maš winxp al pa win2k bo delal tolk da boš lahko prekopiral

...lahko pa tud kdo pove kakp skrekat, ampak nažalost je politika taka, da je to nedovoljeno:\

gismo ::

Hvala za odgovor, ampak ne gre. Verjetno bi moral že preje omeniti, da je bil disk na RAID kontrolerju zdaj pa ni več.
Torej. še kakšna ideja
Vesele praznike

frenk ::

zdej te pa res ne štekam:D...dej povej točno kako maš vezan kater disk

gismo ::

Malo bolj detajlno:
Prej sem mel raid plato (highpoint vodilo) in seagatov disk ata66 prklopljenga gor. Zdej sem nabavu epox rda+ in nov maxtor ata133 disk. Tega sem dal kot master in seagatovga kot slave. Normalno dojame, sem naložu XP-je na maxtorja in je zdej c-maxtor (bootable) in d-seagate, ki dela normalno samo do datotek v d:\documents and settings\moj user name ne morem. Po ostalih dveh d:\documents and settings\administrator in d:\documents and settings\all users pa se lahko prosto sprehajam.
Če dam seagateja kot mastra in odklopim maxtorja se mi kompjuter resetira tam kjer bi moral bit znak od xp-jev, da se nalagajo
Gismo

frenk ::

potem pa tko nared: daj seagate kot master in bootaj winxp cd...iber možnost inštalacije winxp in ko te vpraša al hočeš fresh install mu reč, de hočeš popravt obstoječe winse...winse ti bo povozu(driverje, register, itd), podatke pa pustu

...seveda upam da winsov nis nč dol brisou:)

gismo ::

Tole bi pa verjetno res ratal. hvala stari

frenk ::

NP:)

...skor 100% bi mogl...vsaj men je:)

para! ::

Zakaj, kot sysadmin, ne prevzameš pravic nad vsemi direktoriji?

lP
Death before dishonor!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

kako prestaviti uporabniške profile (Documents and Settings) na drug disk

Oddelek: Operacijski sistemi
91546 (1261) sidd
»

XP-ji ne zaznajo diska

Oddelek: Pomoč in nasveti
12995 (804) Ziga Dolhar
»

[win xp] ne naloži profila

Oddelek: Operacijski sistemi
61064 (1019) Hair
»

Kako v Win2k premakniti mapo Documents and Settings?

Oddelek: Operacijski sistemi
61772 (1738) Mercier
»

win Xp - problem z userji

Oddelek: Operacijski sistemi
71005 (870) miha

Več podobnih tem