» »

win Xp - problem z userji

win Xp - problem z userji

miha ::

Skoraj vedno, ko se računalnik ne ugasne pravilno (zmanjka elektrike), se mi trenutni user account zruši. Uporabljam lahko samo default programe, ikone. Vse nastavite od pošte, ozadja,... pa se ne naložijo, čeprav direktori v (documents and settings/ obstaja.


Event viewer

1. Windows was unable to load the registry. This is often caused by insufficient memory or insufficient security rights.

DETAIL - The configuration registry database is corrupt. for D:\Documents and Settings\Admin\ntuser.dat

2. Windows cannot load your profile because it may be corrupted. Contact your administrator.

3.Windows has backed up this user's profile. Windows will automatically try to use the backed up profile the next time this user logs on.

4.Windows cannot find the local profile and is logging you on with a temporary profile. Changes you make to this profile will be lost when you log off.


Hvala za vso pomoč

miha ::

Help please!!!


Napiše tudi


REMOVE%NO_DIR%ERROR




malo pred tem, ko se naloži explorer.exe.


Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: miha ()

simbad ::

UPS + scndisk >:D

miha ::

UPS-a nimam!
Disk pa je tudi v vredu! Saj zdi se mi

CaqKa ::

"vsaj zdi se mi"
če bi pogledal nebi blo slabo... glede na to da elektrike zmanjka se določeni podatki še ne zapišejo na disk in voila... scandisk zaženi pa ne jamraj

miha ::

Disk je vredu!!

Dajte mi prosim kakšno konkretno idejo kako bi rešil problem. Ne pa da samo "brcate v temo"!



Lp miha

JLP ::

Tole se je zgodil tud enmu sodelovcu od fotra. In to brez da bi zmankal štroma al pa kej podobnga. Kr naenkat mu je začev account delat k da bi bil guest account. In to sam en account od 5 k jih ma na kompu. Edin kr smo lahk nardil je blo da smo nardil novga userja, pa vse maile in podobne stvari pomembne prekopiral ke. Zdej mu dela vse kt prej sam naštimat je vse še enkat blo treba.
Live long and prosper!

miha ::

JLP prvič sem tudi jaz vse prekopiral. Ampak ne mislim tega delat vsakič, ko se win Xp-jem "zmeša" .


Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: miha ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Windows can not found a locale profile

Oddelek: Pomoč in nasveti
5793 (769) zee
»

napaka pri logiranju

Oddelek: Pomoč in nasveti
81039 (956) Ziga Dolhar
»

Kako v Win2k premakniti mapo Documents and Settings?

Oddelek: Operacijski sistemi
61844 (1810) Mercier
»

Problem ob zagonu WinXP

Oddelek: Operacijski sistemi
72447 (2355) TheJack
»

win2k uporabniki

Oddelek: Programska oprema
11959 (842) CWIZO

Več podobnih tem