» »

wmna vs. mp3???

wmna vs. mp3???

sifu ::

a ste ze slisal za format wma - windows media audio k je baje pr 64khz iste kakovosti kot mp3 pr 128khz....torej zasede pou manj diska...jest sm downloadu converter in pretvoru en komad in pol poslusou mp3 in wma in nism opazu nobene razlike...razlika je bla edin v tem da wma torej zasede polovico manj na disku...torej lohk zapecemo na en cd okol 340 komadov kar sploh ni bad....a kdo ve kej vec o tem???? a se kakovost kej zgubi al ne??:\

poweroff ::

Jaz sem slisal samo toliko da bo M$ z WinXp začel ful podpirat ta format (MP3 bo predvajal slabšo kvaliteto, ali pa bodo imeli programsko omejitev MP3janja v slabso kvaliteto)...

Poleg tega bo pri temu M$ formatu copyright protection - menda kar resna. (čeprav jo bodo slej ko prej verjetno scrackali).

matevzm ::

Mislim, da ni kaj dosti boljsi od mp3. Pa se paziti moras: en znanec je zakodiral nekaj muzike (z Media Playerjem) in sedaj reinstaliral sistem in je lahko samo se poradiral vse pesmice..

sifu ::

hmm.zanimivo...po mojem ma microsoft v tem format zihr kasn skrit adut glede copyrighta pa to ja.....sam zanimo je to da so zmansal velikost datoteke mp3 za polovico in to brez izgube kvalitete...mogoce se izgubi kej le v tistem slisnem podrucju k ga itak nben ne slis....sam me prou zanima kje je tista spodnja meja do koder se da se skompresirat musko...zihr obstaja se kaksna fora za kompresijo da bo datoteka na konc se 5x manjsa :) pol pa vso musko na en CD :D

ahac ::

Kmalu pride mp3 pro. Ki bo veliko boljši kot mp3.:D
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Dealer ::

Ej Sifu kje se da dobit ta progy? Za izdelovat ze datoteke ki so pol manjše?
Tnx
LP

sifu ::

D:\Program Files\Illustrate\dBpowerAMP\Help\dMC\dMC\help.htm

tuki mate en naslov...downloadite codec za WMA to MP3 covert...najvišji link

pa probite poslusat..pa convertirite 128khz mp3 v 64khz wma (k edin tko prsparas na placu)...in poslusite razliko.......

128khz mp3 ---> 128 wma se pa NE SPLACA k je isto baje pa velikost datoteke je ista

sifu ::

aja..AHAC..dej povej kej vec o mp3 pro...k prvic slism za to..pa ce mas kaksne linke jih tud dej gor..

thx;)

Fella ::

Jaz sem povleku dol en komad v wma formatu, ki pa sem ga moral prej preko interneta odkleniti in čez nekaj mesecev se mi je sam od sebe zaklenu, tako da sem ga lahko samo zbrisal :'(

ahac ::

V eni reviji sem bral o mp3 pro, ampak se ne spomnem v kateri.
Nekaj piše
tukaj!
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nova spletna glasbena trgovina pri nas (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ostale najave
878359 (8359) Pithlit
»

AAC vs MP3 - vaša mnenja

Oddelek: Zvok in slika
51822 (1702) kockish
»

Kaj je bolše: *.MP3 ali *.WMA?

Oddelek: Zvok in slika
312633 (2202) San
»

mp3 kvaliteta

Oddelek: Zvok in slika
242175 (1720) Air_Borne
»

Mp3, mp3pro,...

Oddelek: Zvok in slika
222163 (1683) Air_Borne

Več podobnih tem