» »

Pisarniški stol!

Pisarniški stol!

Temo vidijo: vsi
««
7 / 20
»»

Tody ::

Spinalis stoli,so trpežni in dokaj udobni, ko se na njih navadiš. Ti pa vseeno pustijo tudi narobe sedet, tako da je še vedno na tebi da se trudiš. Je pa zaradi gibljivega spodnjega dela manj obremenitev vseeno.

root987 ::

tomzzi je izjavil:

Tudi mi kupujemo nov stol za fotra (darilo), ker je pač trenutni stol samo še za v smeti.
Mora biti kvaliteten in kar se da udoben. Ima težave z hrbtom in pravi, da ne more na trenutnem predolgo sedeti.
Kar ni nič čudnega saj je bil takrat med cenejšimi "fotelji" in tudi jaz se ne počutim dobro na tistem stolu.

Cenovno smo nekje v rangu cca 350€. Ajde kakšnih 20-30€ več bi še nabral za stol če je res vredno.
Zaželjeno je, da ima vzglavnik in po globini nastavljiv sedalni del.
Kot tudi nastavljiva ledvena opora (ni nujno da je nastavljiva, zaželjeno pa je).
Gledal smo Ergolesove stole. So vredu?
Pa recimo tega: http://www.jekoplan.si/pisarniski_stoli...

Kaj pa TopStar so vredu? Dajte še kak predlog.
Najbolj me mika ta Smart Saturn, Ergoles Sonic in Ergoles Infinity.

Če ma probleme s hrbetnico se splača mu dat res dober stol (osebno imam iz ergolesa obsession pa ga lahko samo hvalim - kot še nekaj ljudi tu naokrog - je pa res da je stvar 500e+) pa karto za plavanje pa ga spokat plavat parkrat na teden. Mogoče ne bo stvar več presenečenje (če bo moral še sam pristaviti kakšen evro), ampak vam bo po moje vseeno ful hvaležen.
"Myths which are believed in tend to become true."
--- George Orwell

furion ::

jaz mam spinalis spider, pa 14/24ur sm za pc. Kar zadovoljen.

para! ::

V pisarni imamo ergoles dynamic plus link, brez klečalnika, zelo udobna zadeva, je pa res, da je nastavljanje precej glasno.
Death before dishonor!

tomzzi ::

500+ € pa res ne bi dali za en stol saj ne presedi spet po ure in ure na stolu kadar je doma.
Ajde tam 350€ je maksimum. Oziroma bolje če je manj... Smo malo premislili in se več kot 300-350 ne splača dati.
Kaj menite o Topstar? Ali pa recimo ta: http://www.jekoplan.si/pisarniski_stoli...
Najbrž ne zgrešil z nakupom. Ali pač?

tomzzi ::

A res noben ne pozna stolov ki jih prodaja Jekoplan? Recimo zgoraj linkanega?
Ni to to?

Sicer pa sem pri Ergolesu nekako izbral tri modele in se še odločam... Zato rabim pomoč pri izbiri.
In sicer Enjoy, Dynamic Evolution ali pa Sonic.

Zaželjeno je, da ima ledveno oporo in vzglavnik. Vzglavnik imajo vsi našteti. Edin pri Enjoy me moti, da ni ledvene opore.
Je pa verjetno dobro, da jo ima a ne? Kaj je torej najboljše od naštetih?

root987 ::

tomzzi je izjavil:

A res noben ne pozna stolov ki jih prodaja Jekoplan? Recimo zgoraj linkanega?
Ni to to?

Sicer pa sem pri Ergolesu nekako izbral tri modele in se še odločam... Zato rabim pomoč pri izbiri.
In sicer Enjoy, Dynamic Evolution ali pa Sonic.

Zaželjeno je, da ima ledveno oporo in vzglavnik. Vzglavnik imajo vsi našteti. Edin pri Enjoy me moti, da ni ledvene opore.
Je pa verjetno dobro, da jo ima a ne? Kaj je torej najboljše od naštetih?

Sedel sem že na Enjoyu pa Dynamicsu - Enjoy je pač Obsession brez ledvene opore (kul, če ne sediš ful I guess...), Dynamics ima statično ledveno podporo, ki je lahko kul ali pa ne - če me spomin ne vara, meni pri mojih 190cm takrat ni bila kul na Dynamicsu - Sonic zgleda pa podoben s statično ledveno oporo, ki jo sicer lahko neki malega nastavljaš, ampak ni pa stvar dinamična.

Zdaj če ne sedi toliko da bi se ti obsession splačal (če ima probleme z hrbtenico bi jaz sicer rekel da to sploh ni več vprašanje denarja, ampak OK...), morda niti ne rabi ledvene opor če se bo sam malo discipliniral.

Pa sprav ga plavat.
"Myths which are believed in tend to become true."
--- George Orwell

tomzzi ::

root987 je izjavil:

tomzzi je izjavil:

A res noben ne pozna stolov ki jih prodaja Jekoplan? Recimo zgoraj linkanega?
Ni to to?

Sicer pa sem pri Ergolesu nekako izbral tri modele in se še odločam... Zato rabim pomoč pri izbiri.
In sicer Enjoy, Dynamic Evolution ali pa Sonic.

Zaželjeno je, da ima ledveno oporo in vzglavnik. Vzglavnik imajo vsi našteti. Edin pri Enjoy me moti, da ni ledvene opore.
Je pa verjetno dobro, da jo ima a ne? Kaj je torej najboljše od naštetih?

Sedel sem že na Enjoyu pa Dynamicsu - Enjoy je pač Obsession brez ledvene opore (kul, če ne sediš ful I guess...), Dynamics ima statično ledveno podporo, ki je lahko kul ali pa ne - če me spomin ne vara, meni pri mojih 190cm takrat ni bila kul na Dynamicsu - Sonic zgleda pa podoben s statično ledveno oporo, ki jo sicer lahko neki malega nastavljaš, ampak ni pa stvar dinamična.

Zdaj če ne sedi toliko da bi se ti obsession splačal (če ima probleme z hrbtenico bi jaz sicer rekel da to sploh ni več vprašanje denarja, ampak OK...), morda niti ne rabi ledvene opor če se bo sam malo discipliniral.

Pa sprav ga plavat.


Obsession je predrag. Pa ni point v denarju. Ne presedi po cele dneve za pc-jem. Vsak dan za uro, dve. Med vikendi morda več. Pa še to v presledkih dopoldne, popoldne tako, da nima smisla zapravljat za ene ful drage stole.
Potem bi bil tudi Enjoy ok?
Se odločam med Enjoy in Sonic sedaj... Sem dobil predračun za Sonic in so še nekaj malega spustil ceno.

Pa mika me tist stol iz Jekoplan linkan zgoraj...

fosil ::

Markus je tudi zelo dober stol za ta denar.
Tako je!

Fizikalko ::

Jaz imam 2 stola in ju kombiniram (se presedam):

Ergoles Dynamic in Spinalis Spider .

Prezadovoljen.

root987 ::

tomzzi je izjavil:

Obsession je predrag. Pa ni point v denarju. Ne presedi po cele dneve za pc-jem. Vsak dan za uro, dve. Med vikendi morda več. Pa še to v presledkih dopoldne, popoldne tako, da nima smisla zapravljat za ene ful drage stole.
Potem bi bil tudi Enjoy ok?
Se odločam med Enjoy in Sonic sedaj... Sem dobil predračun za Sonic in so še nekaj malega spustil ceno.

Pa mika me tist stol iz Jekoplan linkan zgoraj...

Najbolj vazno je kako njemu sede - za uro/dve bi si mislu da je enjoy vec kot dovolj, lahko pa da mu kateri drugi bolj sede. Vzemi ga zraven, naj jih sam preizkusi in presedi par minut na vsakem - ni vsak stol za vsakogar...
"Myths which are believed in tend to become true."
--- George Orwell

gembleru ::

Danes sem šel v Jysk pogledat pisarniške stole, ker jih imajo v akciji... no, dva stola za 85€ sta se mi zdela zelo udobna, vendar sta naslonjali pri obeh zgledali švoh. Drugi stol za 115€ ni bil tako udoben, vendar se je zdel veliko bolj kvaliteten.

Zanima me, če ima kdo izkušnje z temi stoli, če ne, ali obstaja kakšen dokaj kakovosten in udoben stol (z višjim naslonjalom) za okoli 100€?

To so ti stoli, o katerih govorim:

http://jysk.si/pisarna/pisarniski-stoli...
http://jysk.si/pisarna/pisarniski-stoli...
http://jysk.si/pisarna/pisarniski-stoli...

Hvala :)

RejZoR ::

Sicer ne poznam teh v Jysk, ampak ti priporočam, da skočiš pogledat še v Ergoles na viču (zraven hoferja). Zadnjič sem sam iskal kvaliteten stol z gumiranimi kolesi in me je nekdo tle na ST usmeril tja. Za stol sem dal 115 EUR in je res kvaliteten. Kako se bo obnesel na dolgi rok bom še videl ampak se zelo dobro sedi na njem, je iz mrežastega materiala, tako da je zelo zračen in deluje res solidno. Skratka vredno prečekirat, če ne drugega.

http://www.ergoles.si

Imajo pa vglavnem po naročilu, sam sem imel to srečo, da sem praktično v 5 minutah našel pravega zase, ki so ga tud imeli na zalogi, tko da sem ga takoj odpeljal.

Btw, umetno usnje ti odsvetujem, ker je pozimi hladno, poleti pa boš na njem švical da bo veselo. Prejšnji stol sem imel tekstilni pa sem isto švical na polno v hrbet kljub klimi...
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

b4d ::

Spinalis Spider, 10/10 :)
b4d.sablun.org

uncounguest ::

Tudi sam se odločam o nakupu stola.. V cenovnem razredu 150 do 250 EUR! pa me zanima kaj predlagate oz. kakšne izkušnje imate.. s stoli tega cenovnega razreda..prebral sem že prejšnje prispevke ampak kot sem zasledil vsi zagovarjate stole ki stanejo več kot si sam lahko privoščim!

Sam se odločem med tema dvema:
http://www.mimovrste.com/artikel/435001...

http://www.pivk.si/izdelek_Stol-fotelj-...

AndreAS ::

Kot ze povedano nekajkrat. Nekaj nas je zadovoljnih s

http://www.ikea.com/at/de/catalog/produ...

Lp, Andrej

r3spect ::

Zanima me če ima kdo izkušnje z naslednjimi stoli:

Ergoles-ov Dynamic Evolution
Jekoplan-ov SATURN
Jekoplan-ov FUTURA HIGH

Za evolutiona sem slišal že veliko dobrega, nikjer pa ne najdem mnenj za jekoplanova stola.

Hvala in lp :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: r3spect ()

Steinkauz ::

Jst mam evolution že ene 6 let.
Na šihtu mamu te http://www.ergoles.si/izdelki/obsession, ki so kr ok, ma mi je evolution boljši.
Zame en boljših nakupov

r3spect ::

Hvala za info. Dosedaj sem res slišal samo o dobro o evolution-u, imam pa eno vprašanje. Kako je z hrbtnim naslonom, se ga da nastavljat po naklonu ali je fiksiran?

Kron ::

Kako ste kaj (ergonomsko) zadovoljni z Dynamic Evolution od Ergolesa? Posebej kako se dolgoročno obnese.

Sem sicer že sedel na njem v njihovem salonu, pa mi je deloval nekako razklopotan. Mogoče je že tisti dal preveč skoz :/
=**=C64=**=

Lonsarg ::

Kron je izjavil:

Kako ste kaj (ergonomsko) zadovoljni z Dynamic Evolution od Ergolesa? Posebej kako se dolgoročno obnese.

Sem sicer že sedel na njem v njihovem salonu, pa mi je deloval nekako razklopotan. Mogoče je že tisti dal preveč skoz :/


Mene čaka v skladišču, moram ob priliki iti iskat...

Odločil sem se za njega, ker mi ima boljšo ledvedno oporo kot Enyoy ali pa Obsession. Ker je minimalističen brez vzglavnika je tudi cena bolj normalna, še dodaten plus.

Kron ::

Kako dolgo si čakal nanj? Ker takrat jih niso imeli na zalogi.
=**=C64=**=

Lonsarg ::

Okoli 2 tedna, kar je točno toliko kot mi je bilo obljubljeno. Mi je pa fajn, da si sam izbereš barve in materiale in ti ga naredijo. Sem izbral oranžno mrežo, ker so mi črnobeli stoli dolgočasni:)

Okapi ::

A stole Smart Flex kdo pozna? Pri Jekoplanu so 50 evrov cenejši kot Obsession pri Ergolesu, videti so pa precej "fancy".



Steinkauz ::

Kron je izjavil:

Kako ste kaj (ergonomsko) zadovoljni z Dynamic Evolution od Ergolesa? Posebej kako se dolgoročno obnese.

Sem sicer že sedel na njem v njihovem salonu, pa mi je deloval nekako razklopotan. Mogoče je že tisti dal preveč skoz :/


Jst mam tega k se mi ne da nastavljat ročajev(niso pa plastični)
http://www.ergoles.si/izdelki/dynamic-e...

Kupljen 2007, še vedno kot nov, edin usnje na ročajih se je mal nagubalo(ampak res mal).
Jst sm full zadovoljen, na šihtu mamo
http://www.ergoles.si/izdelki/obsession
pa mi je moj bolj všeč.

Vsekakor priporočam

Okapi ::

Očitno ga prav veliko ne uporabljaš.;) Ker na mojem Evolutionu je usnje na sedalu v kakšnih petih letih čisto razpadlo.

O.

Steinkauz ::

Uporabljal 6 let vsak dan po precej ur na dan(študentski časi).
Zadnje leto pa malo manj.

Očitno ne znaš skrbeti zanj al pa brus papir na hlačah nosiš.

ZaphodBB ::

Stol Ergoles Dynamic Evolution si lastim že cca 8-9 let. V tem času sem enkrat zamenjal kolesa in enkrat spodnji del sedala. Ostali materiali so še vedno odlični. Uporabljan je bil ogromno.

Sicer je zelo podoben in precej cenejši Ikea Marcus, vendar pa moram povedat, da ima Ergoles rezervne dele za Evolutione stalno na zalogi in po zelo ugodnih cenah. Zato bi se verjetno kljub vsemu še enkrat odločil za nakup pri Ergolesu.

Ko sem ga kupoval me je motilo edino to, da nima nastavljivega sedala. Ima pa zato tako veliko sedalno površino, da to niti ni potrebno.

Skratka priporočam.

Okapi ::

spodnji del sedala.
Ja, imajo konstrukcijsko napako, da se neka plastika spodaj rada polomi. Ob zamenjavi potem to odpravijo tako, da dodajo eno leseno deščico.

Jaz sem svojega kupil januarja 2006, se pravi ima sedaj 8,5 let. Po kakšnih dveh letih se je polomil tisti spodnji del sedala, ki so ga zamenjali in utrdili (stalo je se mi zdi 20 ali 30 evrov) in od tedaj s tem ni težav. Po recimo 5 letih so začela po malem razpadati kolesca (kolesca sicer še delajo, samo plastična "tekalna" obloga odpada). Po približno 5-6 letih se je začelo trgati tudi usnje na sedalu, kar sem "rešil" tako, da sem dal na stol ergonomsko blazino s spominsko peno (tako da je stol v bistvu še bolj udoben), če jo dvignem, je pa spodaj od sedala ostalo tole;)



Ampak stol še vedno "dela" in je tudi zelo udoben. Uporabljam ga pa v povprečju verjetno vsaj 10 ur na dan (delam od doma).

O.

Steinkauz ::

Pismu sam teb je to pa orng razpadlo.
Mogoče se pozna, da sm jst večino časa na stolu v trenirki/gatah, torej precej nežne tkanine.
Jst sm v študentskih letih presedel kake 2 leti tudi po večino dneva na stolu (torej 12-16 ur), druga leta pa vsaj po 6-8.
Zadnje leto pa že na šihtu presedim preveč in potem doma ne glih kej dost.

LeQuack ::

Kje pa delajo te Ergolesove stole?
Quack !

ZaphodBB ::

Na Kitajskem. Zakaj vprašaš?

Lonsarg ::

Plastika in mehanizme skoraj 100% na Kitajskem ja, enako je z konkurenco. Kar se tiče pa oblačenja te plastike v raznorazne materiale in barve pa take zadeve pa to Ergoles pretežno počne sam, odivsno od modela stola. Pa ni Ergoles edini, transport sestavljenega stola stane pač več kot samo plastike, tak da stoli so zelo pogosto v Sloveniji oblečeni, z kitajskim blagom sicer pomoje:)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lonsarg ()

Okapi ::

Ne vem, katere modele "dodelajo" pri nas. Konkretno ta stol, in vsi, ki sem jih pri Ergolesu videl, pridejo razstavljeni v škatli, ampak kompletni, s tapeciranjem vred, iz Kitajske. Prevozni stroški so minimalni.

O.

ZaphodBB ::

r3spect je izjavil:

Hvala za info. Dosedaj sem res slišal samo o dobro o evolution-u, imam pa eno vprašanje. Kako je z hrbtnim naslonom, se ga da nastavljat po naklonu ali je fiksiran?

Stol je nastavljiv po višini in po naklonu. Ledveni del je fiksen ampak nudi dobro oporo. Jaz imam verzijo z nastavljivimi ročaji, katere odsvetujem osebam, ki jih moti zvijanje in upogibanje ročajev. Sam bi sedaj vzel model s fiksnimi ročaji.

LeQuack ::

ZaphodBB je izjavil:

Na Kitajskem. Zakaj vprašaš?

Sprašujem ker sem vedno mislil, da se jih vsaj del naredi v Sloveniji, pač zaradi cene, ker razni stoli iz pohištvenih trgovin so dosti cenejši. Ergolese imamo v službi in je pri 60% že odpovedal tisti mehanizem, ki zaklepa in odklepa guganje, tako da nad tem nisem ravno navdušen.

Jaz sem svojega kupil v Harvey Norman, tegale:
http://www.harveynorman.si/oddelki/pohi...



Dejansko za 120EUR sem dobil zelo dober stol za moje pojme. Sedi se v njem zelo udobno, usnje in vse je po enem letu še kot novo, tako da tu ni nič pripomb. Všeč mi je tudi, da je luknjano usnje, kar da malo boljši občutek poleti, da se ne zalepiš na stol.
Quack !

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: LeQuack ()

fosil ::

Ta dynamic revolution je praktično enak kot Markus iz ikee ki stane pol manj in ima 10 let garancije.
In je res dober stol, po dveh letih nima nobenih znakov obrabe in tudi nič ne škripa ali kaj podobnega.
Tako je!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fosil ()

fiercepoop ::

A je to res, da kao naj spinalis stoli ne bi bili primerni če imaš že težave s hrbtenico. Že kar nekaj objav v zvezi s tem sem prebral vendar nobeden ni bol obrazložil zadeve. Meni hrbet že kar malo dela probleme, tako da se odločam med stolom Obsession-omenjen par postov višje in pa tem http://www.ergoles.si/izdelki/enjoy na pogled mi delujeta zelo podobna vendar da je ta pol cenejši. Ga ima mogoče kdo doma in opiše + ter - ?

Lonsarg ::

Za hrbtenico je boljša huda ledvena podpora(Dynamic Evolution ima bolj konkretno kot Obsession, Enyoy pa ima še slabšo oporo(je pa zelo udoben...)), tak da Spinalis odpade, že normalni ljudje rabijo del dneva na navadnem stolu preživet za pomoč hrbtenici. Je pa Spinalih zlo hud za pravilno držo, ampak meni tudi pri Dynamic Evolution če se zadosti nazaj usedem nič ne krivi hrbta, brez da se kaj dosti trudim zraven! Tak da za mene je bil to win-win nakup. Enyoy pa Obsession sem sprobal pa rabiš tam kar pošteno več kontrole za pravilno držo kot na Dynamic Evolution(skoraj avtomatsko). Sploh na Enyoy.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lonsarg ()

ynos6600 ::

Okapi je izjavil:

A stole Smart Flex kdo pozna? Pri Jekoplanu so 50 evrov cenejši kot Obsession pri Ergolesu, videti so pa precej "fancy".





Si morda kupil ta stol? Sam kupujem stol, probal sem spinalis, wagner, stole pri ergolesu ipd... Se najbolj mi je odgovarjal zgoraj omenjeni flex. Pri Jekoplanu je malo cenejši , poleg tega pa ima 2 letno garancijo, ergoles samo 1 leto.

Ima morda se kdo izkusnje s tem modelom?

Okapi ::

Ne še, se pa pripravljam, da ga kupim. Oziroma, odločam se, ali bi flex ali ergohuman, prav tako pri Jekoplanu.

O.

ynos6600 ::

Enako se jaz odločam :)

Ergohuman je ok, moti pa me, da nimas nastavljive ledvene opore. Poleg tega se mi nekako slabše prilagaja zgornjemu delu hrbtišča.

Flex pa se mi zdi nekako ulit. Super udoben in vse. Ne najdem pa kakih pametnih testov in mnenj na internetu.

Ganon ::

Tudi jaz imam Ergolesov stol in sicer model Vision. Žal mi je edino, da sem vzel usnjenega, ker je na njem grozno vroče. Nikoli več. Ko na uradni strani gledam slike tistega, ki je tapeciran v tkanini, se tolčem po glavi. ;((

]Fusion[ ::

Kaj pa priporočate za višje ljudi? Ima kdo kakšne izkušnje?
Sam sem 202cm in bi si rad nabavil en soliden stol. Važno mi je, da se da nastavit dovolj visoko, ima nastavljive naslone za roke in seveda dovolj velik hrbtni del, po možnosti z naslonom za glavo... za višje ljudi pač :)
"I am not an animal! I am a human being! I... am... a man!" - John Merrick

ghost13xc ::

Sedim na modri z z rakom napolnjeni zogi (uporabna tudi za telovadbo). Je ne zamenjam za noben stol. :) :)

Okapi ::

ynos6600 je izjavil:





Si morda kupil ta stol? Sam kupujem stol, probal sem spinalis, wagner, stole pri ergolesu ipd... Se najbolj mi je odgovarjal zgoraj omenjeni flex. Pri Jekoplanu je malo cenejši , poleg tega pa ima 2 letno garancijo, ergoles samo 1 leto.

Ima morda se kdo izkusnje s tem modelom?
Kolega se je malo pozanimal za ta flex in v trgovini so mu ga odsvetovali. Sicer se mi zdi malo nenavadno, da trgovec odsvetuje svojo robo, ampak v glavnem, povedal mu je nekako takole:

... odsvetujem ta stol za vse, ki so nad 100 kg. Podnožje se zelo hitro obrabi, tudi sistem za dvigovanje/spuščanje stola sčasoma popusti, elastomerna podloga pa tudi ni najbolj vzdržljiva.


Priporočali so mi pa model Odeon, ki pa se meni že na pogled ne zdi ravno ergonomski.
http://www.jekoplan.si/zaloga_pisarnisk...

kuglvinkl ::

Mami smo kupili tale Enjoy. Je izjemno zadovoljna.

kar se mene tiče, mora stol imet naprej-nazaj premakljivo sedalo. Zelo premislite, ali tega ne potrebujete.
Your focus determines your reallity

Zgodovina sprememb…

root987 ::

]Fusion[ je izjavil:

Kaj pa priporočate za višje ljudi? Ima kdo kakšne izkušnje?
Sam sem 202cm in bi si rad nabavil en soliden stol. Važno mi je, da se da nastavit dovolj visoko, ima nastavljive naslone za roke in seveda dovolj velik hrbtni del, po možnosti z naslonom za glavo... za višje ljudi pač :)

V Ergolesu so mi na obsessionu brezplačno zamenjali dvižni mehanizem - nisem sicer 202 (190), ampak mi je bil default na najvišji nastavitvi glih tko-tko pa sem raje zamenjal. Za roke se da dvignit (verjetno dovolj tudi zate), ne vem pa kako je z naslonom za glavo... Osebno ga v day-to-day uporabljam le v 135 stopinjski konfiguraciji pa mi je kul, bi pa znal bit tebi problematičen (za le-tega pa nisem spraševal ali se ga da zamenjati).

Predvidevam da se da to narediti tudi z Enjoyem, ki ga omenja kuglvikl (pa verjetno še z ostalimi stoli iz njihove ponudbe).
"Myths which are believed in tend to become true."
--- George Orwell

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: root987 ()

kuglvinkl ::

Se da, to smo tudi naredili, brezplačno.
Your focus determines your reallity

]Fusion[ ::

Nič očitno bom moral jih osebno obiskat pa se zmenit.
Hvala za info.
"I am not an animal! I am a human being! I... am... a man!" - John Merrick
««
7 / 20
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri pisarniški stol?

Oddelek: Kaj kupiti
416038 (616) Nebomgabiksa
»

Kateri gaming stol

Oddelek: Loža
474359 (2588) FireSnake
»

Kvaliteten stol, ki omogoča kar se da zdravo sedenje (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
528178 (4945) STASI
»

Pisarniški stol

Oddelek: Loža
419519 (5312) Qushaak
»

Udoben stol za večurno delo

Oddelek: Pomoč in nasveti
315323 (1878) U2ros

Več podobnih tem