» »

Pisarniški stol!

Pisarniški stol!

Temo vidijo: vsi
««
6 / 20
»»

fantasycamp ::

ljudje tukaj govorijo samo o super dragih stoplih že 300€ je preveč, mene zanima za okol 70-100 kot povprečen kupec lahko kupi ni moj budget samo za stol, zgleda eni tukaj živijo na stolu... geek populacija...

Tody ::

Ti bomo dal za prebrat tvoj post ko jih boš mel 50 ;)

Lonsarg ::

Saj ne govorimo samo o dragih, meni je vse mad 100€ drago, ker sem imel do sedaj stole po nekaj 10€. Ampak ja, tistega ki sem ga nasel za 70€+ je super ce je budget do 100€.

fantasycamp ::

Lonsarg je izjavil:

Saj ne govorimo samo o dragih, meni je vse mad 100€ drago, ker sem imel do sedaj stole po nekaj 10€. Ampak ja, tistega ki sem ga nasel za 70€+ je super ce je budget do 100€.


kje si ga kupil?

Lonsarg ::

Nisem ga še kupil, sam sklepam glede na komentarje in na sliko, da je fajn, govorim o tistem F66 stolu, ki sem ga postal nekj postov nazaj.

fantasycamp ::

Lonsarg je izjavil:

Nisem ga še kupil, sam sklepam glede na komentarje in na sliko, da je fajn, govorim o tistem F66 stolu, ki sem ga postal nekj postov nazaj.


samo pri stoli.si nisem zasledil f66

root987 ::

kuglvinkl je izjavil:

francek1 je izjavil:

kuglvinkl je izjavil:

Moje mokre sanje so Aeron od H. Millerja.

Tudi Contessa ni napačen....



300 kosmatih, a je kej cnej od Aerona (1.3k €)?

A si ziher da nočeš vzglavnika oz. sploh višjega stola?

Jest tega sicer vidim po internetu za 550$?

EDIT: Ah, vidim da ga se ga da dobit tut z vzglavnikom... Ga pa pri nas ponuja Ergoles za 1300e :)
"Myths which are believed in tend to become true."
--- George Orwell

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: root987 ()

kuglvinkl ::

Kje?!, Vzglavnik se da nabavit verjetno.

Lonsarg ::

fantasycamp je izjavil:

Lonsarg je izjavil:

Nisem ga še kupil, sam sklepam glede na komentarje in na sliko, da je fajn, govorim o tistem F66 stolu, ki sem ga postal nekj postov nazaj.


samo pri stoli.si nisem zasledil f66


Kaj je branje vsah zadnjih 5ih postov res preveč?
http://www.pivk.si/izdelek_F-66-VIP
http://www.stolcek.si/prikaz-izdelka/8/...

kuglvinkl ::

Lonsarg je izjavil:

fantasycamp je izjavil:

Lonsarg je izjavil:

Nisem ga še kupil, sam sklepam glede na komentarje in na sliko, da je fajn, govorim o tistem F66 stolu, ki sem ga postal nekj postov nazaj.


samo pri stoli.si nisem zasledil f66


Kaj je branje vsah zadnjih 5ih postov res preveč?
http://www.pivk.si/izdelek_F-66-VIP
http://www.stolcek.si/prikaz-izdelka/8/...


To so fotelji, niso to baš delovni stoli.

root, kje si ga najdu za 550$?

Zgodovina sprememb…

Lonsarg ::

Ergoles Obsession tudi spada pod kategorijo foteljev, kot tudi skoraj vsi stoli omenjeni v tej temi. Čeprav se strinjam, da je izbira imena za kategorijo malo mimo, ker pod fotelj si mi nekaj drugega predstavljamo.

root987 ::

kuglvinkl je izjavil:

Kje?!, Vzglavnik se da nabavit verjetno.

Tu. Ampak kot vidim je to neka akcija pa vprašanje kako shipping pa da ni cela stvar sam nateg... :/

Btw, maš pa za tak (500e) gnar tut Obsession.
"Myths which are believed in tend to become true."
--- George Orwell

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: root987 ()

kuglvinkl ::

Scam. Obsession pa ni vreden tega denarja

root987 ::

Jah, sam Aeron in ostali so pa kr 1k+, pa se mi spet ne zdijo tolk bolši... :8) Je pa res da ga še nisem uspel kje videt v živo in preizkusit. :)
"Myths which are believed in tend to become true."
--- George Orwell

fantasycamp ::

Lonsarg je izjavil:

fantasycamp je izjavil:

Lonsarg je izjavil:

Nisem ga še kupil, sam sklepam glede na komentarje in na sliko, da je fajn, govorim o tistem F66 stolu, ki sem ga postal nekj postov nazaj.


samo pri stoli.si nisem zasledil f66


Kaj je branje vsah zadnjih 5ih postov res preveč?
http://www.pivk.si/izdelek_F-66-VIP
http://www.stolcek.si/prikaz-izdelka/8/...


sem vidu ja že prej samo če pogledaš pozorno sta podobna samo različna stola. poglej ročaje za roke spodaj!

kuglvinkl ::

root987 ::

kuglvinkl je izjavil:

http://www.amazon.de/HJH-Office-652110-...

Kaj je pa tole?

Ergohuman.

IIRC je Obsession OEM izvedba Ergohumana...
"Myths which are believed in tend to become true."
--- George Orwell

kuglvinkl ::

Ja, tut cena je primerljiva.

Oberyn ::

Jaz imam Infinity, kupljen pri Ergolesu 12 let nazaj za 400€ (100 jurjev, a se spomnete?). Še zdaj ga imajo in stane enako. Zelo zadovoljen. Hrbtenico imam tolk pokvarjeno, da vglih komaj še hodim, ampak na tem stolu sedim komot tudi po 12 ur. Pozimi čez naslonjalo vržem še en ogromen debel ovčji kožuh. Za noge sem si pa naredil podstavek z električno grelno blazino. Edini problem je potem delati na takem tronu, ker je udoben kot postelja, pa se človeku drema.

Pomembno je, da lahko tak stol servisiraš, ker se včasih tudi kaj polomi ali poči. Če ga naročiš nekje z Japonske (kjerkoli že to je), je servis vprašljiv. Ergoles pa servisira vse kar prodaja še desetletje pozneje.

kuglvinkl ::

Pri infinity men manjka nastavitev globine sedala...

LeQuack ::

A so kakšni stoli, ki niso na narejeni na Kitajskem?
Quack !

mat xxl ::

A so kaki za ultra xxl osebke ....... rabim iz izkušenj nasvet, sedaj imam en fotelj od....... pozabil .....

fantasycamp ::

mat xxl je izjavil:

A so kaki za ultra xxl osebke ....... rabim iz izkušenj nasvet, sedaj imam en fotelj od....... pozabil .....



Kej takega?
To bi jaz hotel dobit
http://www.squidoo.com/entertainment-se...


Al pa kaj takega pa si kišto na en nosilec namontiraš...
 aj lajk

aj lajk

fantasycamp ::

To bi takoj mel!

Deluje smešno sam je res uporabno..

mat xxl ::

Pa govorimo o pisarniških stolih, ne o foteljih za v dn. sobo...... so pa zanimive ideje....

Zheegec ::

Nisem vedel, da imajo v Lesnini Need for seat stole :)
Me very happy.
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

fosil ::

Pri pisarniškem stolu nujno rabiš bočno oporo, ker sicer lahko dol padeš ;)
Tako je!

Yoda Master ::

Zheegec je izjavil:

Nisem vedel, da imajo v Lesnini Need for seat stole :)
Me very happy.


Cena v Lesnini?
There is no emotion, there is peace. There is no ignorance, there is knowledge. There is no passion, there is serenity. There is no death, there is the Force.

Zheegec ::

fosil je izjavil:

Pri pisarniškem stolu nujno rabiš bočno oporo, ker sicer lahko dol padeš ;)

Sploh ni fora v tem :) Meni je zakon.

Yoda - okoli 270€.
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

Luka91 ::

Odločam se za nakup enega izmed teh dveh stolov. Zanimam me, če ima kdo katerega izmed njih in kakšne izkušnje imate z njim.

Hit Preless Stylo

Ergoles Enjoy

Okapi ::

Enjoy imaš tule 45 evrov ceneje.

http://www.jekoplan.si/pisarniski_stoli...

hcet ::

Zheegec je izjavil:

Nisem vedel, da imajo v Lesnini Need for seat stole :)
Me very happy.


Kako se ti avto fotelji kaj primerjajo s sedeži kot so npr. Enjoy, Obssesion, itd., je ergonomija enako dobra ali so ti needforseat namenjeni samo za igričarje katerim je pomemben izgled?

Banditbanger ::

fantasycamp je izjavil:

ljudje tukaj govorijo samo o super dragih stoplih že 300€ je preveč, mene zanima za okol 70-100 kot povprečen kupec lahko kupi ni moj budget samo za stol, zgleda eni tukaj živijo na stolu... geek populacija...


Sem že v eni drugi temi napisal - danes bom naročil stol Active Chair (www.activechair.eu), ki stane 130 EUR (z DDV). Sicer je malo dražji od tvoje omejitve, ampak je slovenski (patent in izdelava), kvaliteten (na njihovi strani je opis uporabljenih materialov, meni je ful všeč samomazalni ležaj, precej bolj kot vzmet, se mi zdi da bo to bolj podobno žogi kot pa stoli z vzmetjo). Meni osebno žoga ni všeč prav iz enakih razlogov kot jih navajajo na njihovi strani, zgleda da so preučili problematiko in našli učinkovito in poceni rešitev.

Bom poročal ko dobim stol kako se obnese.

Banditbanger ::

No, evo.... včeraj sem šel po stol v Logatec. Zadeva je narejena kvalitetno, za sestavljanje je potrebno priviti 4 vijake, vse je lepo označeno, tako da ni panike. Nosilec je v celoti iz inoxa, lepo sede v podnožje in se ravno prav "prime", da lahko stol premikaš, po želji pa nazaj razstaviš. Sedalo je udobno in res kakovostno izdelano, čeprav bi bilo mogoče lahko rahlo mehkejše (so mi rekli, da se malo unese po par dneh sedenja in bo ok).

Sedenje je res čisto podobno kot na žogi, razen guncanja gor dol, ki ga tukaj pač ni. Je pa SUPER, ker je stol kljub vsemu fiksno postavljen na tla in je sedenje zato lažje. Lovljenje ravnotežja postane po nekaj minutah čisto avtomatsko in popolnoma pozabiš, da sediš na aktivnem stolu. Sedeti par ur ni noben problem, počutje pa je bistveno boljše kot na navadnem stolu in tudi kot na žogi (vsaj meni osebno). Preizkusila ga je tudi žena in je bila čisto navdušena, čeprav žoge ni marala. Zgleda, da bomo morali kupiti še enega. Na firmi so mi povedali, da so prve stole dali testirati zaposlenim po pisarnah in ga noben ni hotel vrniti - takrat so vedeli, da imajo dober izdelek.

Priznati moram, da mi ni žal, da sem stol kupil. Seveda bom s končno sodbo počakal, da mine kakšen teden, ampak zaenkrat sem navdušen. Pa še fajn se mi zdi, ker sem podprl domačega inovatorja in domačo firmo.

Tody ::

A želja da bi se kdaj naslonil? Mene to najbolj skrbi... Drugače bom šel tudi jaz po ta stol. Spinalis trenutno zmaga samo ker ima naslonjalo :)

Banditbanger ::

Ma ne, sploh ne pomisliš na to, po moje zato, ker je tak način sedenja da kar nekako podzavestno čutiš, da se ne moreš naslonit.

kapitan ::

Ta stol bi tudi moral imeti naslonjalo, pa so verjetno ugotovili, da bi bila cena z naslonjalom pri ceni Spinalisa :)

Banditbanger ::

Sem pa nekje slišal (ali pa celo bral, se ne spomnim točno), da je naslonjalo pri takem stolu problematično, ker ti dejansko omogoči, da sediš povsem narobe in stol tako izgubi svoj namen. Tudi za stol Active Chair sem videl, da je g. Pfeiffer omenil razvoj naslonjala, ampak če bo naslonjalo dvignjeno, se bo stol zablokiral in bo v bistvu navaden stol. Sem to tudi včeraj vprašal in so mi potrdili, ampak je še v razvoju, pa tudi precej dražji naj bi bil ta model, ko pride ven (vsekakor pa po moje še vedno opazno cenejši od spinalisa, če je tale 130 EUR, potem bi moral biti skoraj 4X dražji, to je pa vseekakor preveč za naslonjalo). Pri obtoječem modelu so mi rekli, da je bil cilj omogočiti bolj zdravo sedenje čim širšemu krogu ljudi, zato je maksimalno enostaven, da je lahko kvaliteten za ugodno ceno.

Zgodovina sprememb…

Banditbanger ::

Pa še to so rekli da bo osnovna funkcija pri modelu z naslonjalom in morebitnih drugih modelih povsem enaka, se pravi da bodo za sedenje vsi enako "zdravi", imeli bodo samo dodatno funkcionalnost kot je naslonjalo z blokado ali kaj drugega....Jaz sem mislil da me bo bolj kot odsotnost naslonjala motila odsotnost koleščkov, pa je tako lahek da ga komot prestaviš z eno roko in sploh ni problem...ker koleščkov pa ne bo nikoli baje na tem stolu, ker bi se speljal spod riti...

francek1 ::

Kakovost se plača z denarjem, nekakovost pa z bolečinami v hrbtenici...
Kdor se je že rodil učen se lahko reži...

ZaphodBB ::

Za budget stol toplo priporočam Ikein model Marcus.

kapitan ::

francek1 je izjavil:

Kakovost se plača z denarjem, nekakovost pa z bolečinami v hrbtenici...


Ja, zato pljuneš za geekdesk, kakovosten nosilec za monitor in delaš stoje.

Glodko ::

Kakšne izkušnje z stoli podjetja Vitra? Domnevno naj bi bil to evropski Herman Miller. Zanimam se za stol Soft ID:

http://www.vitra.com/en-us/product/id-c...

Kakšne izkušnje? Cene pri nas za stol z nekaj opreme so od 700-1000 eur.

tomzzi ::

Tudi mi kupujemo nov stol za fotra (darilo), ker je pač trenutni stol samo še za v smeti.
Mora biti kvaliteten in kar se da udoben. Ima težave z hrbtom in pravi, da ne more na trenutnem predolgo sedeti.
Kar ni nič čudnega saj je bil takrat med cenejšimi "fotelji" in tudi jaz se ne počutim dobro na tistem stolu.

Cenovno smo nekje v rangu cca 350€. Ajde kakšnih 20-30€ več bi še nabral za stol če je res vredno.
Zaželjeno je, da ima vzglavnik in po globini nastavljiv sedalni del.
Kot tudi nastavljiva ledvena opora (ni nujno da je nastavljiva, zaželjeno pa je).
Gledal smo Ergolesove stole. So vredu?
Pa recimo tega: http://www.jekoplan.si/pisarniski_stoli...

Kaj pa TopStar so vredu? Dajte še kak predlog.
Najbolj me mika ta Smart Saturn, Ergoles Sonic in Ergoles Infinity.

Yoda Master ::

A se sam meni zsi al je to enak stol?

Ergoles

Jekoplan

Sam da je od Ergolesa mal dražji pa 1 let garancije, od jekoplana pa 6 let garancije za manjšo ceno??
There is no emotion, there is peace. There is no ignorance, there is knowledge. There is no passion, there is serenity. There is no death, there is the Force.

bluefish ::

Tole je itak OEM, ki se po svetu prodaja pod različnimi imeni in cenami.

kmetek ::

ste dobili od momax reklamo, avstrija? en stol za 99€....

tomzzi ::

Kaj torej izbrati?

bluefish ::

kmetek je izjavil:

ste dobili od momax reklamo, avstrija? en stol za 99€....
Tole?

http://www.moemax.si/vrtljivi-stol-ralf...

Srednja žalost.

mikimisek ::

Kupujem nov stol in razmišljam o spinalisu.
Zanimajo me večletne izkušnje tistih ki ga imate. Sem govoril tudi z fizioterapevtko kako ljudje pohvalijo stol in je rekla da ni več toliko navdušenja kakor včasih.
Kupil bi pa stol do nekje 500€.
Sedenja za računalnikom je dnevno nekaj ur med vikendi pa več.
Predvsem me zanimajo izkušnje tistih ki ga imajo - pozitivne in negativne.
««
6 / 20
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri pisarniški stol?

Oddelek: Kaj kupiti
416057 (635) Nebomgabiksa
»

Kateri gaming stol

Oddelek: Loža
474367 (2596) FireSnake
»

Kvaliteten stol, ki omogoča kar se da zdravo sedenje (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
528206 (4973) STASI
»

Pisarniški stol

Oddelek: Loža
419531 (5324) Qushaak
»

Udoben stol za večurno delo

Oddelek: Pomoč in nasveti
315330 (1885) U2ros

Več podobnih tem