» »

Kateri pisarniški stol?

Kateri pisarniški stol?

1
2
»

BlaY0 ::

LeQuack je izjavil:

djgregec je izjavil:

Včasih so izdelavali Markus usnjen stol, ki je imel tudi oblazinjene ročke, zdaj ti novi tekstilni imajo samo gumjaste ročke, ki niso udobni... In tudi tekstilni sedež je premehki in hitro dosežeš dno.


Pismo. Jaz pa sem se ravno spraševal če je ta novi Markus iz blaga enakovreden staremu usnjenemu. Pa vidim da ni. Te oblazinjene ročke so bile res zakon, in pa ni premehek in ne pretrd. Škoda da so tako nazaj šli v kvaliteti.

Mene pri Markusu "trdota" naslonjal za roke ne moti, sta pa preveč narazen za moje potrebe. Domnevam, da se je v globalu oblazinjen del teh naslonjal prehitro znucal zato so šli na to gumo, ki je praktično neuničljiva.

cuhan ::

Za Ergoles ne pozabite, da smo na slo-techu probali naročiti kontejner najnovejšega modela stolov od proizvajalca direktno, za pol cene, pa so kontaktirali proizvajalca in nas vse zajebali. Tako, da od njih, če se le da ne kupujte, pač pokvarjenci, ki naročajo konfejnerje STARIH zalog kitajskih stolov (vsaj 2 leti stari modeli), jim nabijejo vsaj 300 eurov marže in prodajo naivcem.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: cuhan ()

Glugy ::

cuhan je izjavil:

Za Ergoles ne pozabite, da smo na slo-techu probali naročiti kontejner najnovejšega modela stolov od proizvajalca direktno, za pol cene, pa so kontaktirali proizvajalca in nas vse zajebali. Tako, da od njih, če se le da ne kupujte, pač pokvarjenci, ki naročajo konfejnerje STARIH zalog kitajskih stolov (vsaj 2 leti stari modeli), jim nabijejo vsaj 300 eurov marže in prodajo naivcem.

Sam to so pa res nizki prijemi. A tok mal zaslužjo da ne morejo dopustit da par folka dobi mal cenejš robo? Če pa kej ne maram je pa pohlep. Tole je direkt to.

brett ::

Mnenje o Ergohuman Obsession v2.0?
https://www.ergoles.si/collections/ergo...

djgregec ::

LeQuack je izjavil:

djgregec je izjavil:

Včasih so izdelavali Markus usnjen stol, ki je imel tudi oblazinjene ročke, zdaj ti novi tekstilni imajo samo gumjaste ročke, ki niso udobni... In tudi tekstilni sedež je premehki in hitro dosežeš dno.


Pismo. Jaz pa sem se ravno spraševal če je ta novi Markus iz blaga enakovreden staremu usnjenemu. Pa vidim da ni. Te oblazinjene ročke so bile res zakon, in pa ni premehek in ne pretrd. Škoda da so tako nazaj šli v kvaliteti.


Saj ta tekstilni je že skoz s temi trdimi gumiranimi ročkami, samo da je prej bil na voljo še usnjen z oblazinjenimi ročkami, jaz sem si iz starega usnjenega Markusa prestavil ročke na tekstilnega :)

djgregec ::

BlaY0 je izjavil:

LeQuack je izjavil:

djgregec je izjavil:

Včasih so izdelavali Markus usnjen stol, ki je imel tudi oblazinjene ročke, zdaj ti novi tekstilni imajo samo gumjaste ročke, ki niso udobni... In tudi tekstilni sedež je premehki in hitro dosežeš dno.


Pismo. Jaz pa sem se ravno spraševal če je ta novi Markus iz blaga enakovreden staremu usnjenemu. Pa vidim da ni. Te oblazinjene ročke so bile res zakon, in pa ni premehek in ne pretrd. Škoda da so tako nazaj šli v kvaliteti.

Mene pri Markusu "trdota" naslonjal za roke ne moti, sta pa preveč narazen za moje potrebe. Domnevam, da se je v globalu oblazinjen del teh naslonjal prehitro znucal zato so šli na to gumo, ki je praktično neuničljiva.


Tekstilni Markus kupljen 2024 ima širino sedeža 51cm, moj prejšni usnjen kupljen v Avstriji pred kakimi 10. leti pa je v širino meril 55cm (možno da maš starejši model kjer so ble ročke bolj narazen).

djgregec ::

Drugače pa za klasične ročke priporočam to spominsko peno: https://www.amazon.de/Aloudy-Ergonomic-...

cuhan ::

Glugy je izjavil:

cuhan je izjavil:

Za Ergoles ne pozabite, da smo na slo-techu probali naročiti kontejner najnovejšega modela stolov od proizvajalca direktno, za pol cene, pa so kontaktirali proizvajalca in nas vse zajebali. Tako, da od njih, če se le da ne kupujte, pač pokvarjenci, ki naročajo konfejnerje STARIH zalog kitajskih stolov (vsaj 2 leti stari modeli), jim nabijejo vsaj 300 eurov marže in prodajo naivcem.

Sam to so pa res nizki prijemi. A tok mal zaslužjo da ne morejo dopustit da par folka dobi mal cenejš robo? Če pa kej ne maram je pa pohlep. Tole je direkt to.


Eden od lastnikov se je naslednji teden po njegovi akciji proti naši nabavi (ce nisem bil jasen, na slo-techu smo se zbrali interesenti in skupaj zbrali denar, vse je bilo že dogovorjeno, med nami in prodajalcem), na facebooku bahal, kako jadra "nekje". In to so bili 2 leti modernejši stoli, kot so jih sami prodajali.

Od umazancev ne kupim niti šraufa, pa če celo življenje sedim na pručki.

Bi bilo pa zelo lepo, če teh barab ne bi podpirali tudi ostali.

Prvič, ker zdaj veste, da gre za barabe, drugič, ker vas bodo nategnili za 300 eurov pri 500 eurov vrednem stolu in ker vam bojo prodali 2 leti star stol (do razprodaje zalog).

Če boste podpirali take prasce boste slej, ko prej, sami žrtve enakih.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: cuhan ()

BlaY0 ::

djgregec je izjavil:

BlaY0 je izjavil:

LeQuack je izjavil:

djgregec je izjavil:

Včasih so izdelavali Markus usnjen stol, ki je imel tudi oblazinjene ročke, zdaj ti novi tekstilni imajo samo gumjaste ročke, ki niso udobni... In tudi tekstilni sedež je premehki in hitro dosežeš dno.


Pismo. Jaz pa sem se ravno spraševal če je ta novi Markus iz blaga enakovreden staremu usnjenemu. Pa vidim da ni. Te oblazinjene ročke so bile res zakon, in pa ni premehek in ne pretrd. Škoda da so tako nazaj šli v kvaliteti.

Mene pri Markusu "trdota" naslonjal za roke ne moti, sta pa preveč narazen za moje potrebe. Domnevam, da se je v globalu oblazinjen del teh naslonjal prehitro znucal zato so šli na to gumo, ki je praktično neuničljiva.


Tekstilni Markus kupljen 2024 ima širino sedeža 51cm, moj prejšni usnjen kupljen v Avstriji pred kakimi 10. leti pa je v širino meril 55cm (možno da maš starejši model kjer so ble ročke bolj narazen).

V bistvu je star tam nekje 7 let se mi zdi... sem pa zdaj pomeril in sedišče (brez naslonov za roke) je tam med 51 in 52 cm.
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kvaliteten stol, ki omogoča kar se da zdravo sedenje (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
529041 (5808) STASI
»

Pisarniški stol

Oddelek: Loža
419854 (5647) Qushaak
»

Nakup stola, na katerem sedite pred računalnikom

Oddelek: Loža
348979 (7360) c00L3r
»

Kvaliteten računalniški stol za okrog 100€

Oddelek: Loža
267808 (6235) Veron

Več podobnih tem