» »

Katero podlogo za miško?

Katero podlogo za miško?

J.F.K. ::

Trenutno še vedno uporabljam brezžično Cordless MouseMan Wheel na Siolovi podlogi (taka rdeča, na sredini pa modro jabolko). Ne vem, koliko so dejansko boljše podlage na tržišču od te, ki jo uporabljam sedaj. Preko neta igram Call of Duty in večkrat se mi zdi, da je podloga kriva za mojo prerano smrt in imam občutek, da mi podloga na trenutke ovira boljše igranje.
Torej katero podlogo priporočate, v mislih pa imejte še, da bo nekoč služila še za optično miško.

boštjan ::

na cool pc maš ene full vredi podloge,a drage ko žafran,za podlogo seveda.

J.F.K. ::

Ja vidim en cel kup podlog, kar je dobro, imam možnost izbire. Prvotni problem pa vseeno ostane, katero izbrati. Tako, da upam, da se najde kdo, ki bi lahko povedal, kako se kaj obnesejo.

Aspirinix ::

Sorry, ampak mogoče optično miško?

Drugače se pazi onih plastičnih zadevščin, ker s časom v sredini dobijo jamico.

gape0000 ::

Včasih sem igrou Half-Life CS in imam podlago, ki je izredno kvalitetna(pro podlaga, narejena doma a se jih na žalost ne da dobiti več). Ker sem rabu za CS met hudo miško in podlago(šteje vsaka stotinka >:D ) sem se najprej odločal za tole podlago:
fUnc Surface 1030 (ena izmed najbolših). O njej si lahko prebereš na fUnc Surface 1030
Je zelo kvalitetna podlaga, poznam več ljudi ki jo uporabljajo in vsi so jo pohavlil.
Edini problem je cena. Če si pripravln odštet 27.95 EUR (6.570 SIT) + dostava 23.36 EUR (5.450 SIT)= skupi 51.31 EUR (11.800 SIT). To je pa že kr neki keša tko da jo probi nekje u sloveniji najdt, al pa č poznaš koga k gre kej u tujino(nemčijo). Jst na žalost ne vem kje drugje bi jo lahko dubu, sam pa ti jo priporočam.

Jux ::

web&blog&etc: http://lukabirsa.com

J.F.K. ::

Sem opazil. Poiskal bom par testov teh podlog, pa bomo vidli, če se splača. Sem pričakoval, da ima več ljudi take podloge doma.

Cranchi ::

vsekakor func !

J.F.K. ::

A se, da še kje dobiti to podlogo razen v CoolPC. Nisem ravno pristaš online naročanja in pošiljanja po pošti.

Sydk ::

Najbolje je da si omisliš optično miš in tako pozabis na podlogo, je ne rabiš
če imas se tako hudo wheel mouse pa se tako hudo podlogo, se ti bo kolešček vedno zapacal z razno svinjarijo in mascobo rok, kar pomeni (če si GAMER:D) čiščenje miške vsakih nekaj dni.

sajko ::

No za vse ki še neveste (pac povem ne zdej da reklamiram kej) je v slo tut stacuna k majo bl gejmrsko robo :

Q-Shop kot se imenuje, majo pa skor vse tabolše podloge, slusalke, pa se kej bi se najdl.

tko da ni treba iz nemcije narocat ce bi radi mel npr. Funca

pa se zdele pozim je akcija ko polovice postnine castijo oni :)

boštjan ::

J.F.K. coolPC je že v redu štacuna,prijazen prodajalec

jurcy ::

jst mam everglide ricochet 2.52 in sem zelo zadovoljen>:D (zraven pa mx 700 logitecha>:D )


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Podloga za miško (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
755381 (3716) x-boys
»

Podloga za mx 518 (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
614225 (3134) strictom
»

Katero igračkarsko podlogo za miško do 8jurjev???

Oddelek: Kaj kupiti
392544 (1548) glinik
»

Natančno drseče miši?

Oddelek: Strojna oprema
352183 (1494) gzibret
»

kero podlogo za misko

Oddelek: Kaj kupiti
181849 (1537) Macketina

Več podobnih tem