» »

Podloga za miško

Podloga za miško

«
1
2

joker16_7 ::

Katero podlogo za miško mi priporočate? Mora biti velika (saj veste kaj mislim), mora biti narejena povsem in predvsem za laser miške, ker imam tegale glodalca; KLIK. Poleg tega mora biti podloga v dizajnu oz. podobni barvi kot je G7, seveda tudi kakšen special simbol na njej ne bo škodil, like this; KLIK. >:D

Lep pozdrav, Joker

P.S. Max. cena: 20 EUR
"Ambition is the path to success. Persistence is the vehicle you arrive in."
Bill Bradley
  • spremenilo: joker16_7 ()

Grimlord ::

Steelseries Steelpad 5L. Kombinacija tekstila in plastike - ubitačna kombinacija ki zažiga. Pa še njena barva se sklada z G7 ;)
Iz malenkosti nastane popolnost in popolnost ni malenkost.

joker16_7 ::

Kak link? :\
"Ambition is the path to success. Persistence is the vehicle you arrive in."
Bill Bradley

joker16_7 ::

Presneto ta podloga pride 38 EUR8-O Pa saj sem reko da je max. 20 EUR. Tolk pa ne dam za podlogo. Še kak drug predlog? :\
"Ambition is the path to success. Persistence is the vehicle you arrive in."
Bill Bradley

Grimlord ::

Pardon.

Povej kateri material ti bolj paše. PLastika ali kaj bolj mehkega?
Iz malenkosti nastane popolnost in popolnost ni malenkost.

joker16_7 ::

Material me res ne zanima kaj dosti, ker nimam občutka kakšna je kaj razlika. Cena ne sme bit večja od 20 EUR, more bit za laser, ker mi 100% delovanje zelo veliko pomeni, ne kot na navadnih podlogah ko kar meša laser, more bit velika, ne da mi bo tako kot sedaj ko malo grem levo ali desno pa zletim dol s podloge, poleg tega more met pa ful kul stile v stilu barve G7. To je vse kar more met podloga, material me v bistvu ne zanima kaj dosti. Kak predlog? :\
"Ambition is the path to success. Persistence is the vehicle you arrive in."
Bill Bradley

joker16_7 ::

Še kdo? :\
"Ambition is the path to success. Persistence is the vehicle you arrive in."
Bill Bradley

tt1024 ::

Živjo jaz že kakšen teden uporabljam tole: http://www.eventus.si/article.aspx?doci... in je fantastična. Sem pogledal kar nekaj testov na netu pred nakupom in je skoraj povsod zmagala.

Orbit89 ::

Ma jaz kar po lesu furam mojo G7, ker sem imel uno Mantis podlago za sprobat in ni razlike.
Zame pridejo v poštel pri optičnih miškah podlaga, ker se čuti že v windowsih da rabi podlago, ki jo imam na stari mašini.

LP

kotnikd3 ::

D ne odpiram nove teme:
Kupil bi miško LOGITECH G5, zraven pa še podlogo Razer eXactMat. pa me zanima če se bosta ta miška in podlaga ujemala.
velikokrat sem že prebral, da se Logitehove miške G5 in G7 ne ujemajo s to podlogo (control), sj jih fuka laser.
?????|O

joker16_7 ::

Hvala tt1024. Vendar ta ima res da zelo dobre specifikacije, vendar ima premalo atraktiven videz>:D Tako da še lahko napišete kak predlog. 0:)
"Ambition is the path to success. Persistence is the vehicle you arrive in."
Bill Bradley

mchaber ::

Tole.
.

joker16_7 ::

kul zadeva. Vendar saj bi se prilagodil, vendar mi je 35 EUR, kar je skoraj enkrat več kot 20, malo preveč za podlogo. Še kak predlog? :\
"Ambition is the path to success. Persistence is the vehicle you arrive in."
Bill Bradley

NiMH ::

Joker a ne vidiš da ne dobiš ene ''Dobre'' podloge za manj kot 30 € ?? Pač boš moral riskirati malo več denarja...:D :D
No Comment...

NBA => I LOVE this Game

joker16_7 ::

Hehe. Opažam. Vendar kak dodaten predlog res ne bi škodil>:D
"Ambition is the path to success. Persistence is the vehicle you arrive in."
Bill Bradley

NiMH ::

Dodatem predlog...Kupi takega za 35 € pa boš imel mir...Jaz sicer ne uporabljam podloge ker ni časa da bi si kupil katero :D Pa miška (Brezžična laserska) čisto cool dela...
No Comment...

NBA => I LOVE this Game

joker16_7 ::

Ja. Saj moja tut dela. Sem bil pa pri frendu pa sem vzel miško zram pa na njegovi original za laser podlogi dela velik boljš. Tak da razlika je očitna. Zato tudi želim nabavt novo. Če pa že kupujem pa mislim met za vedno. Tak da brez ful atraktivnega dizajna odpade. Pri tem je bla kul le prva. Še ma kdo kak link? :\
"Ambition is the path to success. Persistence is the vehicle you arrive in."
Bill Bradley

NiMH ::

Malo poguglaj pa boš ziher nekaj našel kar ti bo ustrezalo :D
No Comment...

NBA => I LOVE this Game

tsatthoggua ::

Imam Razer Mantis Speed pa mi je čist zakon podloga - relativno pocen, koma velika in po pol leta uporabe še vedno kot nova. Prej sem imel eno plastično od Everglide pa mi ni pol tolk ustrezala. Miška je pa mx510.

joker16_7 ::

Ja, tota je kar kul podloga. Sem jo že na začetku omenil. Še kak predlog? (zadnič tokrat:D )..........
"Ambition is the path to success. Persistence is the vehicle you arrive in."
Bill Bradley

joker16_7 ::

Kolk so pa kaj največje podloge velike? 50×50cm? >:D
"Ambition is the path to success. Persistence is the vehicle you arrive in."
Bill Bradley

EvilDare ::

Moja func surface 1030 je tudi že zelo izrabljena zato rabim zamenjavo. Cena ni pomembna samo kvaliteta. Sedaj imam G7 in rabim novo podlago, ker mi jo je prejšna MX1000 dobro izrabila. Steelpad 5L izgleda zanimivo. Ima kdo še kakšen predlog za izvrstno podlago.

P.S. Gledam še fUnc F-Series F10.S Medium ali naslednika func 1030 fUnc sUrface Archetype, ker imam s func-om dobre izkušnje. Pa rabim gladko podlago, ne grobo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: EvilDare ()

VoX ::

Jaz uporablam tut Razer Mantis(control) z kombinacijo z Copperhead in sem zelo zadovoljen ker podlaga ne povzroča problemov laserju. Podlaga je malo velika sm ce te to nemoti ti jo priporočam.

EvilDare ::

Hvala za odgovor, ampak ne. Je preveč zelena, mogoče črno modra kombinacija, pa mora biti gladka, tiste pa nimajo (speed) na zalogi.

joker16_7 ::

VOX: A se kaj ta RAzer Manthis obrabi? Oz. če se ti je? :D
"Ambition is the path to success. Persistence is the vehicle you arrive in."
Bill Bradley

VoX ::

Poresnici povedano sem jaz pričakoval da se bo obrabila, vndar jo uporablam zdaj 3mesece in ni videt kakeršne koli obrabe...no ob robu podlage kjer podlaga drgne ob tvojo roko oz. rokav, drugač pa na podlogi sami kjer mam miško ni nič vidno.

srry za pozen odgovor:\
More money, more problems ! ! !

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: VoX ()

joker16_7 ::

Aha, thanks. ;)
"Ambition is the path to success. Persistence is the vehicle you arrive in."
Bill Bradley

Michaelosz ::

Tale za G5 Steelpad QcK?

strictom ::

Sam si lastim Steelpada QcK in moram rečt da je super za svoj denar ;)
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

Michaelosz ::

Jaz si bom tud tegale kupo, ker je cena res izvrstna.

kotnikd3 ::

LP
A lahk še men pomagate, please?!?

Mam lasersko miško Logitech G5. Kero podlogo mi priporočate?
Rad bi trdo(npr. plastika, kovina) in tako..d bi bla na eni strani SPEED na drugi pa CONTROL >:D
(kot Razer excatmat)

Zdej mam Razer Mantis Speed, pa je za en drek.;((

Tac20 ::

Sam imam razer exactmat, v navezi z razer diamondbackom pa je ok, zdej se dobi se mi zdi za tam okol 30 eur ta podloga in je kakovostno izdelana, miška se dober fura gor, sam jo imam ves čas na speed strani, vendar kakšne grozne vidne obrabe ni, se pa bl sveti, kar je normalno če ves čas goniš miško gor pa dol. Moj kolega ima logitechovo miš in isto podlogo pa nima nobenih problemov, žal nevem kako je z laserji, verjetno problemov ni.

Doman ::

Jaz imam maXXpad, ki sem ga kupil izključno zaradi velikosti. Imam ga pa v kombinaciji z MX5188-)

kliknjot

joker16_7 ::

Kaj res ni nobene bolj super stile videz podloge?
"Ambition is the path to success. Persistence is the vehicle you arrive in."
Bill Bradley

Roadkill ::

Odvisno kaj je zate "super stile"....

Klik

Ta je recimo meni ogabna, ampak mogoče bo tebi všeč.
Drugače pa malo poklikaj ostale podloge pri cool-pc pa boš videl če ti katera ustreza.
Ü

joker16_7 ::

Kar kul zadeva, samo mislim, da je malo premajhna. Bom pogledal vse podloge na cool-pc pa lahko tudi še na kaki drugi strani če jo še kdo pozna da ima širok spekter podlog in izberem 3 pa vam dam linke. Pol pa lahk povete kak so vam kej všeč. Še lahko kak link.....0:)
"Ambition is the path to success. Persistence is the vehicle you arrive in."
Bill Bradley

Zgodovina sprememb…

joker16_7 ::

Evo trije linki s Cool-pc:
- KLIK - first
- KLIK - second
- KLIK - third

Nekatere od teh podlog so že bile omenjene v tej temi. Vendar kljub temu vas sprašujem katera bi se najbolje obnesla zraven miške Logitech G7, če je izvzet videz in so pomembni le performanci pri igranju iger? :\
"Ambition is the path to success. Persistence is the vehicle you arrive in."
Bill Bradley

Orbit89 ::

Jaz imam tudi G7 in vsekakor če bi potrebovol podlago bi kupil Steelpad 5L.

LP

joker16_7 ::

Še kakšno mnenje......:\
"Ambition is the path to success. Persistence is the vehicle you arrive in."
Bill Bradley

Michaelosz ::

Vzem Steelpad QcK. Pocen pa še dobra je... Mam pa jo skupaj z G5.

joker16_7 ::

A misliš tole podlogo: KLIK. Ja, res je pocen. Sam mi ni najbolj videz všeč. Zaenkrat mi je bla tale taboljša...>:D
"Ambition is the path to success. Persistence is the vehicle you arrive in."
Bill Bradley

Zgodovina sprememb…

Michaelosz ::

Omg. Najboljše, da si podlogo kar na LCD-ja nalepiš, da jo boš lahko vedno gledo. :D

joker16_7 ::

Hehe, saj vem da ni videz glih neki nujnega. Sam jes hočeš da ko pride frend kaj k men, da bo takoj reko: ''Ooo, ka maš pa to neko mrga podlogo?!''. Pol jo bo pa 6 krat obrno pa celo pretipo:D :D
"Ambition is the path to success. Persistence is the vehicle you arrive in."
Bill Bradley

Michaelosz ::

Omfg. I dont no what to say...

NiMH ::

Omfg. I dont no what to say...

hehe se strinjam :D Joker...Tebi pa: LoooL...Ti bi rad samo da prijatelj reče wow kakšna podloga za miš?? Kam smo prišli...:D Če ti je cilj to da ti prijatelj prešlata to podlogo tolko krat pol pa boš res mogel dat kr dosti denarja :D Si zahteven ni kaj...
No Comment...

NBA => I LOVE this Game

joker16_7 ::

Eh, če to je bil joke:D LOL, ki vi res ne znate brat mojga nicka. Že to ti dosti pove. Js rabim podlogo, ker mam rad da dobr zgleda in da mi laserska miška dela 100% brez nekih mikroskopsko mahnjih preskokov(mal sem pretiravo:D) pri špilih. Poleg tega lahk rečem da mi je ona Steelpad zadeva kr kul (neka modra). Ma še kdo kak drug predlog oz. pozna kako kul podlogco? :\
"Ambition is the path to success. Persistence is the vehicle you arrive in."
Bill Bradley

NiMH ::

Jaz uporabljam naslednjo podlogo........................................... Pure hruškov LES :D Pa se glih tak moja laserska miška dobro vleče po njej (tudi pri raznih igrah)
No Comment...

NBA => I LOVE this Game

joker16_7 ::

Hehe, že veliko kdo je to reko. Sam problem je da mam hrastovo mizo, ta ma pa vmes take rezice in to laser zelo moti. Hruškov les pa nimam pojma kak je.....:D .......lahk da dela kul........:D
"Ambition is the path to success. Persistence is the vehicle you arrive in."
Bill Bradley

NiMH ::

Hruškov les...............1 Liga ... :D ... Nima vreznin tako da je čist gladek in miška se sama pelje po njem :D
No Comment...

NBA => I LOVE this Game

OldSkul ::

Steelpad QcK- ne priporočam, ker se blago hitro zamaže. MaXXpad je moja prva izbira, pa še poceni je. Cool-pc ima to podlago.
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kero podlago za miško

Oddelek: Kaj kupiti
8907 (742) Veron
»

Katere 120 in 92 mm ventilatorje?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
91572 (1364) bajker
»

najboljša podloga za Razer Copperhead 2000dpi

Oddelek: Kaj kupiti
61256 (1051) matjash
»

Podloga za g5 miško

Oddelek: Kaj kupiti
51476 (1286) Vesoljc
»

Hladilnik za axp2500+

Oddelek: Kaj kupiti
51320 (1287) AndrewSmith

Več podobnih tem