» »

kero podlogo za misko

kero podlogo za misko

mihec87 ::

No jest sprasujem kero podlogo za misko nj kupim mam opticno misko gledu sn tole podlogo zdj pa ne vem a je ta dost dobra al bi kero drugo bols blo uzet.Pa ne mi govorit da je kos papirja najbolsi pa miza na mizi mi steka pr papirju bi pa mogu bit papirnca.

Bobb ::

Jaz sem kupil v Špar-u podlogo firme ednet, cena približno 1000 sitov, je kar razlika proti prejšnji, ki je bila zraven miške s koleščkom. Za tam je bila dobra, sem pa videl razliko, ker sem ob nakupu optične na kablu Omisys ali nekaj takega dobil eno zraven. Je pa bila samo velikosti cca. 100x100 milimetrov, sam je pa hudo drselo :D .
Ti pa priporočam, da podlogo tam probaš, svojo tamajhno sem imel s seboj, da je trgovka videla razliko. Drugače ni imela pojma, aja, podloge so pa itak enake, hehe, tamle so, kaj bi pa radi imel gor narisanega?

Lp Bobb

PrimozR ::

Sam enobarvna more bit, če ne boš doživo ''blackout''>:D (kazalc bo izginu)

Matek ::

Heheh :)

A rabiš to za igranje iger predvsem?

Preberi najprej tole :). Tako je, trenutno bi naj kraljevala na trgu fUnc in Icemat, oba sta izjemno gladka, staneta pa nekje med 7 in 10 tisočakov. fUnc je normalne velikosti, kot vsaka druga podloga, medtem ko je Icemat precej večji. Zelo dobra podloga je tudi Fatal1ty pad, ki nudi dosti več trenja (se je treba malce truditi) in je zelo velik, tako da se je zelo uporaben v povezavi z majhno občutljivostjo miške (omogoča izredno natančnost). Stane pa nekaj čez 5 tisočakov.

FatPad in fUnc lahko kupiš pri Cool-pc ali Q-shop, Icemata pa se trenutno pri nas ne da dobiti.

EDIT: Ja, tudi tista everglide podloga, ki si jo omenil, je dobra stvar. Everglide je tako ali tako eden od pionirjev pri izdelavi kvalitetnih podlog za miško.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matek ()

para-site ::

z ricochetom ne moreš falit, tudi func ni švoh

jurcy ::

jst sm si že naroču FUnc1030 pri cool pc,ker nimajo everglida ricochet:D

mihec87 ::

jurcy porocaj o tej podlogi ko jo bos dobil zelo ti bom hvaležen drgac bom pa to al pa ricochet al pa ono fatal1ty pad. Ja podlogo bom uporabljal vecji del za igranje iger.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mihec87 ()

jurcy ::

bom...sam ricocheta pa pr coolpc nažalost nimajo

Erazer ::

Nekaj ne razumem?
Večkrat sem že prebral, da se optični miški kao zmeša na pisani podlagi.
Jaz imam neko reklamno podlogo, iz neke zelo gladke umetne mase, ki je zelo zelo pisana!
Pa nobenih problemov :\

jurcy ::

erazer jst ti pa povem da optični senzor barva podloge čist nič ne gane samo relief:D

KoReNJe ::

ni mi jasn zakva je 10 dolarjev vredna podloga pr cool-pc 6k sit...

PrimozR ::

Uvoz in podobne dajatve??

Dragč je pa frend men pokazu na zemljevidu. Je pelov po vod (modra in bel) pa mu je res ratal ''zbrisat'' kazalc:D

Spajky ::

jest sem si podlogo kar sam napravu, kako in kaj pa na moji strani pod komp/modifik. ... 8-)
"Bluzim na forumu, torej sem !" (še živ ) ...

skalca_man ::

Imam kar nekaj podlag,ki sem jih pokupil,sposodil in še ne odplačal(sorry kaiser saj bo 15tega pri plači :D )

Odvisno kaj si želiš(plastiko kovino ali blago)

Blago je dobro ker ima vedno isti občitek trenja vendar ima malo več trenja kot plastika ali kovina/steklo.Finta je da so podlage kot so icemat stellpad in funk(gladka stran) zelo dobre in super natančne premosorazmerno z kvaliteto mišjih nogic in čistoče podlage.Če si pionir pri kupovanju podlage ti mirnega srca priporočam funka.Če pa si bolj zahteven brezpospeškosloven igralec malih občutljivosti recimo da moraš miško premakniti 30-40cm da se obrneš za 180stopinj ti priporočam kako xxl podlogo iz blaga recimo destructo ali fatality.Je pa spet vse odvisno kaj si želiš in kaj ti sede.

Funk izredno natanče ampak vitrex in sveži robčki bodo del obvezne opreme pred tekmo in veliko teflonskih trakov.
Destructo vedno isti nič se ne sekiraj ostane vedno tak kot je,malo manj lepo drsi miška po njem ampak vedno isto,recimo pri funku in pri steel padu pa mora biti podlaga 100% čista in neopraskana.

Funk če si želiš super podloge vendar je povprečne velikosti,Destructo če si želiš velike podloge (za dve tipkovnici).

freserovski ::

bom kar tukaj vprašal : a kdo ve kje bi dobil teflonske trakove za miško? Ker so ti že krepko zdelani...
Problemi so, problemi bodo! Kurc jih gleda!!

skalca_man ::

ja dobiš jih pri cool pc ali v bofu samo so tko tko malo muzike za dosti denarja.Prodaja pa cool pc eno žaubo ki pa jo nisem stestiral

mihec87 ::

Kaj pa pravite na to podlogo klik

jurcy ::

no fUnc 1030 sem obljubil...men je zloooo ql res>:D

Macketina ::

No jaz imam Surface 1030 od funca, kupil sem rabljeno ker sem mi zdijo cene pri cool-pc in drugje (v sloveniji) oderuske, kupil sem pa to ker sem jo mel cast sprobati in je fenomenalna podloga, dve razlicni strani, gladkejsa in bolj hrapava, noro.Ce mas dobro mis in igras spile, definitivno vredna postene cene (ne oderuskega nategovanja, magari pocakajte na EU in narocejte po posti).
Mimogrede, na
razer.tigga.org/ je tudi test podlog in je ze drugic zmagala zgoraj nasteta podloga, postopek kako so pa merili/racunali/ocenjevali je pa na tej strani...

lp
Macketina!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nov članek: test podlog za miško (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Nova vsebina
658623 (6238) Sc0ut
»

Podloga za mx 518 (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
614229 (3138) strictom
»

Katero igračkarsko podlogo za miško do 8jurjev???

Oddelek: Kaj kupiti
392544 (1548) glinik
»

Natančno drseče miši?

Oddelek: Strojna oprema
352184 (1495) gzibret
»

Katero podlogo za miško?

Oddelek: Kaj kupiti
121228 (1123) jurcy

Več podobnih tem