» »

ljudje so tako omejeni.

ljudje so tako omejeni.

trillian ::

danes smo dijaki bezigrajske gimnazije brali svoje pesmi na kongresnem trgu. na vrsti so bili takoj po otvoritvi in duhamornem delu velikih moz, ki so imeli svoje govore.
prisli smo tja ob casu, ki nam je bil dolocen in se zeleli glede priprav pogovoriti s tistim, ki je vodil celotno zadevo. in kaj dobimo.. besne poglede.. kaj ne razumete, da ima sedaj ta in ta govor. tisina, prosim.
in so govorili in govorili.. ampak zato, ker so to pac bili veliki mozje je mnozica poslusala, ceprav niso imeli kaj prida povedati.
ampak cim imajo povedat mladi kaj.. to je cisto druga zgodba.. nikogar ne zanima.. nismo tako dobri in veliki kot ti velikimozje.
zdi se mi blesava diskriminacija..
samo zato, ker si mlad dijak in nimas imena, ki bi se pojavljal v casopisu, nimas sans. si neumen.. pojdi stran. tu ste le za okras.. pa se to raje ne.
da ne omenjam nekega ata, ki me je nadiral, ces da take glasbe pa ze ne poslusajo tisti, ki berejo knjige. problem je bil, da so ono glasbo po nasem zakljucki dali organizatorji..
odnos ljudi do mladih je katastrofalen. pa naj bodo se tako ustvarjalni in pripravljeni delati. pa ceprav imajo vcasih dosti vec povedati od ljudi katerih besede ene in iste znova in znova poslusamo. in dosti bolje.
zalostno, res.

love, ursula
"The generation of random numbers is too important to be left to chance"

abcde7 ::

Ja sej to je res! Ampak vi k ste z Ljubljane, vas saj mal obrajtajo, nas s Kranja, mamo pa tako šolo, da bog pomagej!:O

ABX ::

povej kaj novega... Folk je kot ovca


Jaz že ne diskriminiram, enakovredno ne poslušam nobenega :)

Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

trillian ::

samo, da pride vika potocnik mimo.. ze ji vsi ploskajo..
tako zaostalega ljudstva na prireditvi kot je teden knjige nisem pricakovala...

love, ursula
"The generation of random numbers is too important to be left to chance"

Tomi ::

Witch_Ursula, kaj to je bil tisti gospod v sivi obleki, ki ti je tezil ob zaziganju pesmi?
Sicer sem bil danes tudi jaz na Kongresnem, in moram reci, da so bili bezigrajcani kar dobri ( razen one zgodbe o nekem princu in princesi:\). Posebej zadnji ( hm, Ursin, pa ne te Urse ) je bil zelo realen ( in delezen zgrazanja preostale publike )..
Sicer so pa ljudje res dvolicni.. Ko sem sel prej v Nuka, je Policev brat bral svoj roman, nekaj o pasulju in vetrovih, pa so vse modre glave pridno poslusale..
Hehe, najbolj pa je svojo omiko pokazal sam predsednik Drustva pesnikov, ki je vecino casa slonel ob sanku..
Zato sem ne cuditem zakaj je nasa kultura tako nizko..
[tole pisanje z anglesko tipkovnico, ki se je ne da prestaviti, mi gre pa res na zivce, zato en zamerite napakam.. ]
metrodusa.blogspot.com

Matek ::

Ja res ker so eni mladi zadrogirani in podobno, se potem starejši zgražajo. Zadnjič sem šel iz šole bolj vesel, pozdravim eno staro gospo z nasmehom, ona pa se samo fkraj obrne, ka te zej čem? Naj se še klanjam upokojencem? Pol pa se čudijo, če je kdo do njih neprijazen.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

trillian ::

ja..
tomi, ona zadnja pesem je bila od eve.. in improvizirala jo je. nikjer ni bila napisana. na odru se je je spomnila.


love, ursula
"The generation of random numbers is too important to be left to chance"

poweroff ::

Ja, to je hlapcevstvo folka... samo da se pojavi nekdo ki ima MOČ, vsi dol padejo. Zato mi pa gredo politiki (vsi po vrsti) tako na k****.

Naj še jaz povem eno svojo izkušnjo... v naši občini imamo župana, ki je ... čuden. Vsaj za moje pojme. Enkrat smo s kolegi snemali en njegov govor ob neki otvoritvi in se režali še par dni. Tip je mešal vse pojme, v glavnem je poudarjal ljubezen med sosedi in da je občina kot ena družina (čeprav občino vodi s kar trdo roko - meni je recimo ko sem bil urednik lokalnega časopisa izjavil nekaj v stilu, da če bo naš časopis še kdaj napisal kakršnokoli kritiko občine ali pa samo premalo omenjal njegovo veličino, ukinil financiranje iz občinskega proračuna.). Za konec je izjavil da se morajo povezati šola, štola in pištola - se pravi šola, Cerkev in vojska/policija. Formula ki jo je uvedel Mussolini, imenuje se pa fašizem.
Take bedarije sicer tip kvasari ob vseh prireditvah.

In sedaj šok. Narod mu ploska. Na prejšnjih volitvah je dobil 80%, čeprav je zakreditiral občino za par let, posloval nezakonito, itd, kar mu je sedaj dokazalo računsko sodišče. In grem stavit da bo na naslednjih volitvah zopet zmagal.

OrlyTM ::

Matthai a si iz tržiške občine ? :)

lp
OrlyTM
--------------------------------------------------
<b>Fear is in The Eye Of The Beholder. Don't let it be You!</b>

poweroff ::

Ne, iz Brezoviške... :-((

Aggressor ::

Doh, mene pa ni bilo tam... Mi je kar žal, ampak ni bilo časa..

Kar se pa ljudi tiče, je pa psihologija mase tako ali tako redna tematika mojih postov.
en CRISPR na dan odžene zdravnika stran


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

avgust je cas za trnfest

Oddelek: Loža
201241 (932) Dexxx
»

Koliko jih je???????

Oddelek: Loža
262329 (1930) Klemenn
»

vsi mahnjeni na slo-tech (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
1367849 (6578) luni
»

Nepravično razdeljevanje zvezdic (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
584483 (3961) ahac
»

ste srecni? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
745749 (5120) Sergio

Več podobnih tem