» »

A je procesor za u smeti?

A je procesor za u smeti?

element ::

Pejte sm, pa mi povejte, če je moj proc fuč. Mogoče skurjen, pa še okrušen. Pa bodte potrpežljivi, ker se kr dolg nalaga, 5min. Jest sm mal biu nerodn. Garancija je šla adijo ane? :\:'(:(

Koci ::

hmm zgleda kot lepo zapečena torta, sicer ga dej pa v računalnik in probaj, če še dela...

element ::

Kako to misliš lepo zapečena torta? In ne dela. Sam zdej ne vem, a je plata kriva al proc. Pomoje je proc, sam se pa priporočam, če ma kdo kej časa, da prnese k men svojga amdja za abit kt7a, pa da sprobava, če plata še dela. Sm doma bliz domžal. :))

Koci ::

hmm ne vem sem meni se zgleda, da je prej fuč procesor kot plošča

Tomi ::

Saj se ne nalaga pet minut, kvecjemu kaksne pol:D..
Glede na slike je tvoj Duron res primeren za na odpad, ker so robovi res precej okruseni8-O
metrodusa.blogspot.com

crusader ::

Pomojem se boš mogu kr poslovit od durona.Že tko so zelo občutljivi tvoj pa je fejst okrušen:(

ChiefThunder ::

Fukn v smeti :D
... po liniji najmanjšega odpora. ;)

Boško ::

Sej nočem bit tečen ampak me vseeno zanima: KAJ SI PA DELU???

Sicer pa ne zgleda nič kaj lepo, tako da je pomoje tud šu v... Sorry:(:(

VASkO ::

kako ti je uspelo? si prevec mocen! Ajajaj... ne gre mi v glavo, kako se ti lahko to zgodi.

abcde7 ::

To j pa za neverjetne zgodbe...:D

Mitja 34 ::

Veš ko sn gledal te slikce in si mislo je al ni,pol sn se pa spomno da ni normalno da je tak.

p.s.
Ja s tem mislim da je za v kason.

element ::

Preveč sm tlaču super orba gor, k sm šele pol k je biu že tak poštuderu, kako ga je treba gor dat. No, iz napak se učimo, sam učasih so mal drage! 8-O

pramarko ::

Pol je najbrz platka cela, ce so poskodbe samo od superorba... razen ce si sorba po neuspelem poizkusu tiscanja na durona poizkusal dati se npr. na northbridge :)))

element ::

Ja, sam men je duron delu, zdej sm ga vn uzel, ker je okrušen, pa še kratek stik je bil, tko da bi mogu nek enga durona si sposodit, da bi vidu, če je vsaj plata cela. Sm dal za D800 + abit kt7a 10 dni nazaj okol 70k, pa bom znoru, če je še plata šla. Tko mam zgube "samo" za 25000sit. ;(

ADF ::

Čestitke za kaj takega. Samo ne se sekirat, meni je namreč uspelo odkrhniti TBja 1000 in to ravno ko sem super orba (jebem mu mater) narobe obrnil.
Sicer nisem vedel, kako sem ga odkrušil, dokler nisem dva dni kasneje odkrušil Durona 800 na isti način, potem mi je bilo jasno. Samo Duron še deluje, sam pa sem se odločil, da se ne ukvarjam več z nobenimi orbi v življenju.
Potem sem pogledal še svoj procesor (tista dva sta bila v firmi), pa je tudi odkrušen, vendar deluje. Gre za to, da sem pri tem bil zares nežen, pa se je vseeno odkrhnil. Sedaj imam Volcano II in ima neprimerljivo boljši pritrdilni mehanizen.
Hladilnik dati enkrat gor, potem pa prste vstran za par let.

element ::

ADF, si pa res še bl nasrku k pa jest. :D Mah, j*bi ga, se zgodi. Drugič pa bl previdn pa bo.

R0K ::

pelcijan mas pa sreco ce bos kupval nouga durona ga bos lahk kupo po znizani ceni:D

element ::

Ja, sam pomoje bom kr mal še pršparu pa kupu AXIA tb1000, pa bo! :D

Huey P ::

Ni nujno, da je fuč... Moj je tud malo okrušen pa vse dela O.K. na (največ) D600@936 FSB=144 MHz
..::DOOM III: The Legacy::..

Simko ::

mislim, da je moj duron kar malce bolj okrušen in dela...
Pa saj orba ni tako težk dol spravit.....ko enkrat skapiraš, ni problema. Sam sem ga po tistem ko sem ga okrušil kar nekajkrat dol dal, pa je vse okej.
Ne vem, možno, da je proc. šel, al pa tudi ne, poskusi s katerim drugim procesorjem....

misko ::

LOL

VASkO ::

pa kak ne skapirate (kot sami pravite) kako orba gor/dol dati? ce ste tak nori?!?

Yohan del Sud ::

No ja. Ni enostavno, ampak umetnost pa tudi ni. Sam imam dve levi roki pa mi vseeno ni uspelo durona uničt... :D

Eh. Taf lak.

morphling1 ::

Pri meni je duron crknu pri dosti manšem okrušku. To je bilo z duronom 600 malce preveč zategnjenim vodnim blokom, počil pa je med delovanjem (špilam q3, naenkrat nekaj poči, slika zmrzne, ko pa resetiram pa samo še tema) . No potem sem si pa naredil distančnik iz bakra in od takrat ni nobenih problemov, blok je pa zategnjen do konca.
http://www2.arnes.si/~mlivak/ Nekaj kar naj bi bila moja domača stran, pa nikoli ne bo :)

Jst ::

dej odnes na dinos, si bos lahko cigumo kupil

Eagle ::

Kupi vulcanota pa neos meu teh problemou !!!!!

Trubar ::

Hja, kako bi reku? Stari grki bi rekl: "Hjazdf fklmrsmp" KAr pa pomeni "Shit happens" ;((Tist na slik je kvecjemu se uporabn za obesk za kljuce:D
Ref exchange link:
https://www.binance.com/en/register?ref=VV7U3WUE
https://www.kucoin.com/r/rf/Hu6Rx2

element ::

Hja, sm se bal, da je tko. :'( No, bom pa drugič bl pazu. :))

Binji ::

Lahko meni posljes. Mal zbiram te fuc procesorje. Lahko tudi drugi kej posljejo, nej nujno da je lih novejse.
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

element ::

Hja, zaston ga ne dam, lahko ti ga pa pošlem za 1500sit. Drugač, bi pa rabu enga, z plato za AMDjčke, da bi procesor k nemu prnesu, pa bi sprobala, če je 100% uničen, al mogoče še dela, pa je pr men plata skurjena... :)

Binji ::

Imam tudi to (plato za amd). Sem pa iz okolice Postojne.
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

element ::

Hm, binji, tole je pa zame mal predelč 8-O. Sm iz okolice lj (17km vn). Drugače ti bom pa povedu, kdaj bom oddaju skurjen proc, če je... :D

Huey P ::

Pelcijan;

Meni se je danes zgodilo podobno (na procesorju). Ker non-stop nekaj delam v računalniku in sem že enih 15x dol vzel Chrome Orba, se mi je Duron malo okrušil. Še nisem sprobal, če dela, ker sem farbal L1 mostičke. Ti povem kako je z njim čez kako uro, dve...


..::DOOM III: The Legacy::..

Binji ::

pelcijan: ok komot. Je vselih prevelika ta nasa Slovenija opazam:)
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

Huey P ::

Meni procesor dela, čeprav je kar lepo poškraban...
Misli, da sem tole ugotovil iz moje lekcije;

Mislim, da se je meni Duron okrušil zato, ker sem ga takoj dol vzel ko sem izklopil PC. Torej je bilo jedro še kar toplo, ko sem dol jemal Chrome Orba. Mislim, da je to povzročilo, da je bilo jedro bolj krhko kot ponavadi in to je, seveda, pozročilo okrušenje jedra na Duronu.


..::DOOM III: The Legacy::..

element ::

Jest sm ga najprej skuru, pol pa še okrušu! >:D;((
Drugače pa bom zdej nabavu TB 1ghz, k se da prov nesramno navijat. :D, čeprov sm bil z D800 prov zadovoln, šmrc, šmrc :'(.

DOLF ::

Nič ne poveš o plati... a si tudi to skuru??
....I have seen things you people wouldn't belive.....

Evil|One ::

Joj pa kaj si to delu.;(( A si ga s klešči vn daju?;) Ja drugič bod bl pazljiv. Jest bl dvomim da bo to še kdaj delal.;)
Whatewer


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Lomljenje procesorja

Oddelek: Navijanje
221948 (956) jRk0
»

Moji procesorji (dialup pozor - velike slike)

Oddelek: Strojna oprema
282278 (1429) Dead_Eye
»

Okrusen AMD

Oddelek: Pomoč in nasveti
191263 (937) _juMek
»

Okrušen Duron

Oddelek: Pomoč in nasveti
251020 (748) Tavher
»

Chrome ORB na socket370

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
131450 (1309) slycer

Več podobnih tem