» »

Problemi z SAMSUNG SyncMaster 959NF

Problemi z SAMSUNG SyncMaster 959NF

turbolenca ::

Lep pozdrav!
Zanima me, ali je normalno za ta monitor, da zaslon prikazuje krive linije. Odprem explorer ali kater drug program in glej ga zlomka, črte na zaslonu niso ravne(tako vodoravne kot horizontalne). Na začetku so krive linije komaj opazne, ko pa je monitor prižgan 5-7 ur, pa začne močno kriviti linije (leva navpična, zgornja in spodnja vodoravna).
Mislim, da gre za kakšno škart serijo, ker jaz imam že tretji monitor v 2 mesecih, pa vsi trije imajo neko napako.
Kupil sem ga na LANCOM-u, pa so mi tam rekli, da itaq noben monitor(sploh ta 959NF) z ravnim ekranom, ne prikazuje ravnim črt.
Če ima kdo podobne probleme, ali bilo kakšne probleme s tem monitorjem, naj prosim napiše.
Thx!!

Nisem tako bogat, da bi kupoval poceni!!!

ali3n ::

Probi se malo poigrat z nastavitvami; sicer se jest nikoli nisem s tem ukvarjal - pri meni dela 959NF brezhibno skoraj dve leti.
Če zgoraj omenjeno ne pomaga -> pejd po novega (četrtega>:D ?) Možno da je slaba serija...

Kupil sem ga na LANCOM-u, pa so mi tam rekli, da itaq noben monitor(sploh ta 959NF) z ravnim ekranom, ne prikazuje ravnim črt.

heh.. no comment on that...
magar si nared testno sliko - 1280x1024, same vertikalne in horizontalne črte (križanka) pa mal poglej; sam ne predolgo gledat v tisto, ker se ti bo res zdelo vse krivo...
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

jk ::

Kupil sem ta monitor kak teden nazaj in tudi meni so se zdele vse linije krive. Okoli 2uri sem se igral z nastavitvami pa mi jih je uspelo "zravnat". Tako da če to misliš probaj z nastavitvami.:)

Dr_M ::

ob strani se da vse popravt, zgori pa spodi pa ne in slika "visi" na usakmu CRT monitorju, ne glede na ceno in znamko.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

turbolenca ::

Lp.
Zanima me, ali imate vsi malo krive vodoravne črte, in če jih imate, prosim povejte kakšne so te anomalije.(v mm)
Kakšna odstopanja se smatrajo še za sprejemljiva.

Thx!!

iro ::

jaz ga mam 2 leti in ko sem kupil monitor sem zraven dobu navodila tudi slovenska v katerih piše kako nastavir sliko,res pa je da sem porabu en popoldan da sem naštimal v nulo. sam se da, prvo naštimaj frekvenco in resolucijo, pol pa se spravi na nastavitve monitorja samega
probal sem več drugih monitorjev pa je ta še vedno najboljši

mato22 ::

Točno tako, tud sam sem ga kupil pred 1 tednom in sem se mal poigral z nastavitvami in so sedaj črte lepo ravne.

JustVi ::

Sem včeraj zamenjal Samsungov 17"DFX za Samsunga 959NF. Takoj ko sem ga priklopil na staro grafično Sapphire 9000Pro, se mi je zdela slika bistveno slabša. Potem sem vse lepo nastavil in po nekaj urah delovanja se mi je zdela slika za silo. OK sem si reku: "saj moram zamenjat še grafično." Grem po novo grafično in ko jo prinesem domov lepo ugotovim, da ima samo DVI izhode. Namestim adapterje in priklopim na monitor. IN poglej hudiča, slika je toliko meglena, da na določenih podlagah sploh ne morem prebrati kaj piše. Sedaj se sprašujem, kako je sploh propadel Matrox? a je zanič monitor? a se norca delajo? a bo na kraju potrebno po nov LCD?

npr.
brightness mora biti na nuli
contrast na 100.......... vse ostalo je neuporabno.

;(

turbolenca ::

Katero grafo si pa nabavil??
Zgleda da so tazadnje serije 959NF-ov zelo slabo narejene. Jest tud še premišljujem al obdržim al zamenjam za LCD. Ne vem, sam tele krive črte me spravljajo ob živce!!!
Ali kdo ve, kakšna so še dovoljena ODSTOPANJA napak pri teh monitorjih?????

Na pomoč, še malo, pa bo monitor letel čez okno!!!!!

JustVi ::

Asusa 4200 v jaetu za 28k. maš vse živo, odlično se navija, sam slaba slika na CRT-ju zaenkrat. Bom še enkrat vse originaL instaliru. Sam verjetno ne bo nič.

JustVi ::

Se prmen tud niso čist naravnost (očitno kriva maska), kaj pa vem pomoje so tile zadnji CRT-ji primerni denarju slabi. a kaj

JustVi ::

no pa mal glasen ventilator ma tale 4200


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kupujem nov 19" CRT monitor (visji razred) - potrebujem vasa priporocila

Oddelek: Kaj kupiti
392465 (1764) glinik
»

Utripanje monitorja Samsung 959NF (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
523861 (2813) mato22
»

Kater monitor: samsung 959NF ali Philips 109b

Oddelek: Kaj kupiti
372043 (1355) schurda
»

Samsung SyncMaster 765MB 17" ali kaj druga?

Oddelek: Kaj kupiti
81241 (1160) Dead_Eye
»

Samsung 757NF (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
634560 (3575) Marjan

Več podobnih tem