» »

HELP! Čudno obnašanje compa...

HELP! Čudno obnašanje compa...

Matjazy ::

Imam en problem. Imam Athlona XP1800+, plato MSI kt133a, 256SDR rama, geforce ti4200...
Včasih, ko brskam po netu, ali pa če poslušam musko... comp zmrzne. To se zgodi vsak dan približno 1x. Temperature niso problem (procesor 35stopinj), tut grafična se nič preveč ne greje...
Zanimivo pa je to, da računalnik še NIKOLI ni zamrznil med tem, ko sem igral igre (kar počnem kar precej). Vedno kadar zmrzne sploh ni obremenjen...
Sem malce razmišljal. Najprej sem mislil da je napaka to, ker plata uradno sploh ne podpira XPjev ozrioma vsaj ne 0.13 mikronskih. Vendar poznam ljudi, ki jim ta plata z istim procesorjem deluje BP. Lahko bi bil napajalnik, ki je samo 230W, nanj pa imam obešen CD-ROM, CD-RW... Vendar če procesor navijem na 2100xp+, in grafično na 310/620, kar seveda kuri več štroma, comp še vedno deluje(torej je za nenavit sistem štroma tut dost)... Tudi operacijski sistem sem ponovno namestil, pa še vedno zmrzuje. Grafična tudi ni kriva ker je bilo z MXom isto...
Pa če je karkoli od tega, ZAKAJ potem med strojno zahtevnim igram nikol ne zmrzne?

A ma kdo kak pameten predlog, kaj bi lahko bilo narobe? Pomagajte, prosim.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

NEC ND-4550A-ne snema dvd-jev!!

Oddelek: Strojna oprema
445394 (2376) hudychk
»

[težka tema] računalnik zmrzuje

Oddelek: Pomoč in nasveti
341785 (1477) solatko
»

Več težav: računalnik se obeša brez razloga, miš ne deluje

Oddelek: Pomoč in nasveti
292158 (1737) teddy81
»

Računalnik iz InterSpara (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
806297 (3769) alum
»

Strela vdarla!

Oddelek: Pomoč in nasveti
341691 (1174) BoO

Več podobnih tem