» »

vprašanja..

vprašanja..

lordgreg ::

1. zakaj se (vsaj meni) ne poveča število sporočil ko jaz dodajam thread?
2. zakaj se moram, vedno ko se na novo prijavim na Internet znova prijavljati na vaši strani? cookiji vključeni, brez skrbi, da ni nič narobe z mojim netom..
3. zakaj ni za podpis omogočena HTML koda? mislim, meni ne dela..
4. se bom javil z novimi vprašanji..

lepo vas pozdravljam!!

TinkaPinka ::

2.: V svojih preferencah (klikneš na svoje ime v zgornjem desnem kotu) si nastavi Samodejno prijavo na "da".
I am easy to please as long as I get my way.

lordgreg ::

haljo??

napisal sem štiri vprašanja.. kje so ostali odgovori.. pa še nekaj.. zakaj nimate zadeve izpeljane kar tako, da kjerkoli na forumu vpišeš neko sporočilo pokaže trenutno stanje z zvezdicami? tudi tam, kjer si oddal sporočilo lansko leto?

hahaha ::

zato kr ne znajo,nas gnoje pa nočjo vprašat!hahaha.
SADJE CAKA OBIRALCE. PRISTOPI!

TinkaPinka ::

LordGreg, jaz sem vedela odgovor samo na 2. vprašanje, in sem ti ga napisala. Na ostala vprašanja ti bo moral odgovorit Primoz.
In ne razburjaj se. Tukaj se pogovarjamo civilizirano.
I am easy to please as long as I get my way.

teac ::

Za html kodo v podpisu pa vprašaj lunija al pa enega moderatorja, naj ti da naslov teme, kjer je bilo to obravnavano. To je blo kak teden nazaj! Mislim, da je bilo naslov teme: NASLOV V PODPISU al nekaj takega!!

LP:D

teac ::

No, pa sem našel. Klik! Upam, da si mislil to, če ne pa ne vem kaj si mislil pod html v podpisu!!!
LP:D

lordgreg ::

tenks teac..

prav je bila ja..

TinkaPinka.. zate pa ne vem, kje si opazila mojo razburjenost? morda bi bilo dobro, da vzameš kakšno tabletko, morda dve?

Koci ::

če boš tko nadaljeval boš po mojem kr hitro *gnoj he, he

TinkaPinka ::

LORDGreg, razburjal si se, ko si napisal, kje so ostali odgovori. Malo potrpežljivosti ti ne bi škodilo.

Tabletk pa ne rabim, hvala.
I am easy to please as long as I get my way.

TinkaPinka ::

Ah ja, ravnokar sem našla thread, kjer je pogovor glede HTML v podpisu, ki po defaultu sicer ne dela... Poglej si tukaj.
I am easy to please as long as I get my way.

Elemen_T ::

hehe LordGREG a napadaš tudi Slo-tech?
Moj portal pljuvaš, slo-tech boš tudi kmalu začel pljuvat kaže...brez zveze.|O

R0K ::

ej tinkapinka men pa tist z samodejno prijavo neki steka.Ma kliknem na "ne" pa se nic ne zgodi sam se enkrat enkrat mi uploada stran8-O

TinkaPinka ::

AMD: hm, ko klikneš na tisti "ne", se bi ti morala stran reload-at in potem bi moral na tistem mestu, kjer je bil prej "ne", se pojavit "da".
Več ti bo vedel povedat Primož...
I am easy to please as long as I get my way.

whatson ::

to glede samodejne prijave... znova instalirajte browserje, ali pa uporabite druge.. in probajte se enkrat.. kajti zadeva 100% dobro funkcionira...

R0K ::

primoz a ves kaj bi lohk blo narobe?

Primoz ::

1. zakaj se (vsaj meni) ne poveča število sporočil ko jaz dodajam thread?

Zato ker se tam izpisuje samo število postov


2. zakaj se moram, vedno ko se na novo prijavim na Internet znova prijavljati na vaši strani? cookiji vključeni, brez skrbi, da ni nič narobe z mojim netom..

Zato ker je prijava samo začasna. Če želiš stvar opraviti trajno vklopi avto prijavo v lastnih nastavitvah. Če ti ne dela imaš izklopljene cookie, ki se shranjujejo na disk

3. zakaj ni za podpis omogočena HTML koda? mislim, meni ne dela..

Iz istega razloga kot pri naslovih tem... enostavno se je s tem narod preveč "zajebaval". V kratkem sledi tudi ukinitev htmlja (a ne, da to že predolg obljubljam) v besedilu posta/teme/komentarja.

There can be no real freedom without the freedom to fail.

lordgreg ::

Elemen_T, sedaj pa poslušaj..

nihče ni pljuval po tvojem portalu! verjetno bi bilo dobro, da še enkrat prebereš vse, kar sem tam napisal.

Tudi Slo-Tech-a nisem in tudi ne mislim blatiti. Stran je perfektna, sploh nimam nobenih pripomb glede le-tega.

Prosim za razumevanje

Matek ::

haljo?? Napisal sem štiri vprašanja...

Al ne zaš šteti al pa si enega pozabo. Napisau si tri vprašanja.:P
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

Tomi ::

MAdManMato: saj to je videla verjetno vecina, pa ni tako pomembno.. Saj se zaradi tega svetr ne bi podrl.. Vsi bi radi imeli strpnost, ampak potem pa se spotikamo ob majhnih korakih..
To, da se lahko obetamo ukinitve HTML-ja v postih, Primoz grozi se nekaj casa.. Verjetno je tudi res..
Sicer pa, ko je Lordgreg omenil, Primoz, po moje ne bi bilo tezko dodati stevca novih lastnih tem?
metrodusa.blogspot.com

R0K ::

whatson na novo instal browser , probu v netscapu pa vse en ne deluje

Tomi ::

AMD: vse verzije Netscapa ne delajo.. Je pac ( na zalost ali sreco ) tako, da je IE boljsi..
metrodusa.blogspot.com

lordgreg ::

heh... zame so 4 točke 4 vprašanja!!! no vseeno.. tenks za odgovore

Huey P ::

Odgovarjam na tvoje ČETRTO vprašanje;

Najprej se moraš nečesa spomniti in potem prideš nazaj na PC in na Slo-Tech in napišeš kaj si se spomnil...

..::DOOM III: The Legacy::..

lordgreg ::

tenkju za odgovor.. tega sem najbolj potreboval :D

hahaha ::

kwa zdej papki a bote krneki brenčal al kwa?pol se pa server seseda ja kok ne sej staln gor visiš.člouk je uprašu vi mu odgovorte in konc.kwa morš ti zdej razglablat o spominih??a s ti mau mimo?jest mam fejst deu za take k cajt prodajajo jao papak moj popapkan.
SADJE CAKA OBIRALCE. PRISTOPI!

Dalmatinc ::

haha

Pa kdo za boga si ti ?

lordgreg ::

hahaha:

hehehe :D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

želim si biti "bee bee"

Oddelek: Slo-Tech
412231 (1661) Simko
»

Test Audigyjev (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Nova vsebina
504694 (4694) snejksi
»

jep, še ena zobata ovca.. (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Slo-Tech
1076893 (5226) lordgreg
»

Jou Primož..

Oddelek: Slo-Tech
121062 (788) blue96

PHP news posting scripta!

Oddelek: Programiranje
421848 (1579) Lara-K

Več podobnih tem