» »

>> Novice <<

>> Novice <<

Elemen_T ::

Opažam da na prvo stran filate ogromno število novic dnevno...lahko bi rekel že preveč novic. Predlagam razporeditev novic v kategorije z najbolj zanimivimi takoj na prvi strani in povezavami na druge kategorije...kaj vi pravite?

Sergio ::

ne ;)
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

OZZY ::

Jest mislim, da je čisto v redu. Koneckoncev smo pa želeli imeti več novic. Vsaka novica je po svoje interesantna. Da bi jih pa klasificirali na zanimive in ne pa mislim, da je za vsakega posameznika neka novica bolj interesantna od druge. Naj ostane kot je.>:D
Go with the flow.

zile ::

Novice morjo bit na prvi strani.
In zdej ko se novi iskalci novic uvajajo, je zopet tist ta prav feeling pršu nazaj :D.

PaJo ::

Ja je prav cool da je tolko novic, zato pa je vceraj opet bil rekord v obiskanosti strani:D
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

Sergio ::

pajo: ne ne... bli smo omenjeni na oc.au, pa je blo zarad tega 3250.
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

Morpheus ::

Ma men je prou ql da je tok novic. Glede razporeditve na zanimive in nezanimive je ze OZZY reku da je cist od posameznika odvisn kaj ga zanima, tko, da jst mislm da je se najbols da pustimo VSE novice na prvi strani pod eno kategorijo.
I too shall be brought low by death, but until then, let me win glory!

Huey P ::

Osebno sem mnenja, da naj novice ostanejo kot so -- na prvi strani, nerazporejene...

#$>ű´.)?<-#=(&_"!/&,
__________________

..::DOOM III: The Legacy::..

mravla ::

tudi jaz tako mislim.8-)
če ga poženeš, bo letel

blue96 ::

ja kupi si misko s kolescom, za 600 sit, pri jerovsku. pa malo vrti tisti gumb-vrtljivi, pa resolucijo poveci....., ce ti ne dela vse po sreci...8-O
.

R0K ::

zadnjih par dni pa skripa z novicami

blue96 ::

ej, se vedno je vse razvidno in ponavadi ni vse skupaj dolgcas. ce ne bi novic nihce komentiral, mar ne?:D:D

slo tech rulz:\
.

abcde7 ::

Ma sej je čist dobr..:D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Ena trgovska ... (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
21227076 (20558) BigWhale
»

ocena strani

Oddelek: Izdelava spletišč
201980 (913) vorantz

Več podobnih tem