» »

najboljša pasta (pa ne za zobe)

najboljša pasta (pa ne za zobe)

misko ::

Zanima me, kje dobim po vašem mnenju najboljšo pasto, za hlajenje procesorja. Naj se jo da dobiti v Sloveniji, še bolej v Ljubljani. Pa naj ne bo predraga.

LP, misko

VASkO ::

pasta ne hladi procesorja>:D

morphling1 ::

Yep , pasta samo prevaja toploto iz proc. na hladilnik in sama bolj mal hladi.
V Sloveniji zaenkrat ne dobiš, vsaj kot mi je znano nič drugega kot navadne paste na osnovi silicija in cinka z prevodnostjo 0.7-0.9 W/mK
No ampak najboljša je arctic silver 6.5g injekcija 12$ in po novem malo izboljšan arctic silver II 5 g (80% srebra, prevodnost 8 W/mK) pride pa te 9$ in je vredna denarja Trgovine :Cold CPU, Global Cool , pa še kje bi se našlo.
http://www2.arnes.si/~mlivak/ Nekaj kar naj bi bila moja domača stran, pa nikoli ne bo :)

Bungee- ::

Najboljsa bi bila bakrena ali pa srebrna, dobin v Sloveniji se je da ne sploh :P No ja drugac so pa tud aluminijeve dost dobre. 8-)
S kladivom in dinamitom je mozno vse! - Poanta je samo v doziranju.

VASkO ::

potlej pa si naredi sam pasto, vzemi pilico za nohte, kos bakra in malo popili, popilke potem v silikonsko pasto zmesas in voila - imas Arctic Copper3 VASkO special!

element ::

Hja VASkO, pol pa še mal po plati & procu popilke potreseš, in namažeš z njo še vse okoli procesorja, z vsemi mostički vred, potegneš še po grafični, pa ti hladi ko šus! >:D>:D>:D>:D>:D

Matek ::

Lahko pa tudi naribaš jabolka in jih začiniš s cimetom, zaviješ v testo in premažeš z Aquafreshem, ne zobno pasto, ampak pasto za celotna usta, pečeš 45 minut pri 150 stopinjah in serviraš ohlajeno na procesorju, po možnosti okrasiš z narezljanim COrbom.

I jednu žlicu vegete!:D
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

capitanoss ::

Njjbolj enostavno da ohladiš procesor je da odpreš računalnik vzameš kanto vode in poliješ po njem ! Lahko dadaš tudi malo leda ! Ta pasta ti bo ohladila vse sistem ! Zagotavljamo !!:D:D:D:))
Kje ste zdaj vsi ?

VASkO ::

hihihi:D:D:D

Matek ::

Kaj lažeš. Jest sem probu z vodo, pa se je začelo kaditi, kjer je pa dim, je pa tudi ogenj! Torej ne upoštevajte tega, če polivate z vodo se še bolj zagreje!:P
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

element ::

Ta nrtabolša termalna pasta je seveda Arctic Silver II, ki je tud neprevodna (kar je dobr). Drugač pa lahko tud zmelješ eno srebrno verižico v prah, ga zmešaš z majonezo in to je Pelcijan Silver III super DeluXe. Toda edina slaba stran te paste je, da je električno prevodna in je ni priporočljivo mazat okoli procesorja. >:D>:D

ALiEN ::

Hi!

Definitvno Artic Silver...Je taka vlka tuba, da ti bo do konc življenja dovolj! Jaz sem jo tukaj naročil in je bla POŠTNINA ZASTONJ :)):

http://www.highspeedpc.com/

Tomaz ::

Belo termalno pasto po ceni okoli 500SIT na
tubo dobis v Črnučah v Elektronabavi.

Tom

misko ::

Edini pravi odgovor mi je dal Tomaz.
Hvala.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Arctic silver Ceramique hladi slabše kot... (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
656005 (4597) Keyser Soze
»

S čim prilepit rebra? (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
505545 (4672) sharp
»

Artic Silver II v Sloveniji!

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
121004 (709) luni
»

"Limanje" hladilnikov

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
172163 (1952) morphling1
»

TERMALNA PASTA

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
231850 (1461) Bungee-

Več podobnih tem