» »

Artic Silver II v Sloveniji!

Artic Silver II v Sloveniji!

TheHijacker ::

Copy-Paste iz Mlacom cenika... Jaz sem jo pa pred tremi meseci naročil iz Anglije....:\

HLADILNIK, VENT., KONVERT.
ARCTIC SILVER II TERMALNA PASTA 2900 3451
http://www.google.si

Tomi ::

Po mojih izkušnjah iz Mlacoma se bo spet zgodilo, da bo nanjo treba čakati, ker bo prva zaloga takoj pošla.
Najverjetneje;((
metrodusa.blogspot.com

mico ::

Majo jo tut v Conradu za 5000 SIT

tec ::

Ker je glih debata o tem. Pred ene 2 meseci je nekdo iz LJ posiljaj srebrno pasto po posti za 500-600 sit. Problem je, ker se ne spomnim kdo je to bil. Vse maile, preko katerih sva kontaktirala, je vzel hudic.
Pisem zato, ker mi je pasta posla in rabim novo...no 2 novi.

mejl

SkIDiver ::

Jz mam neki srebrne paste doma. Sicr se pa dobijo v MEGAhit-u kjer sm jih tut jz kupu, stanejo pa neki čez 400 mislm da.

mortal ::

Tista pasta v Megahitu nima nic skupnega s srebrom razen v imenu je beseda SILVER. Drugace pa je pasta cisto navadna. ARTIC SILVER II pa vsebuje milslim da okrog 80% srebra in je zato tako dobra !!! (Profitiras okrog 3 stopinje)>:D

tec ::

Tista pasta je dost boljsa kot navadna, saj ne odtece iz proca po 1 mesecu.
No uglavnem, ce je kdo pripravljen jo kupit it ,pa poslat po posti 2 komada, bi mu bil zlo hvalezen.

Kriko ::

Jaz sem tudi lupu to srebrno pasto, od "kolega" iz slo-tech-a in mi je res všeč!! Za silo ti jo jaz posodim ampak mi jo po uporabi vrneš ker jo imam še bolj malo!
Če rabiš se oglasi na mail!

msmiha ::

Ona pasta za 500SIT, ki mi jo je nekdo poslal, (mislim, da še mam e-mail od njega) mi je pomagala pridobiti 2*C
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

tec ::

msmiha: a mi lahko posredujes njegov email ?

luni ::

Pravo srebrno pasto dobite zravn "boljsih" Spire hladilnikov. Dobijo se tud v Sloveniji, so zelo poceni (okol 2-3K), zravn je pa prava srebrna pasta. Surprise, surpirse :)
Artificial Intelligentia

Tomi ::

Tako pa hladijo? So kaj boljši kot Volcano2 ali se ne splača menjati.
Sicer pa, ne bi si nikoli mislil, da bom videl Lunija brez zvezdic ali naziva8-O
metrodusa.blogspot.com

luni ::

Jah kako hladijo. Ne najbolje, kar je glede na ceno razumljivo. So pa vsekakor boljsi kot kaki Chrome Orb ali podobne jajce. Napisal sem predvsem zarad free srebrne termalne paste.
Artificial Intelligentia


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

AMD Duron 1800 noboot

Oddelek: Strojna oprema
17972 (748) Dr_M
»

Artic Silver termalne paste

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
171775 (1458) Tic
»

10 stopinj nižje!

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
111463 (1097) {CoOoLeR}
»

Namestitev Volcana 6Cu+

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
131430 (1096) DrSergioDJ
»

Kje kupit Arctic silver pasto?

Oddelek: Kaj kupiti
7728 (622) TheHijacker

Več podobnih tem