» »

Problemi z Cel. 633Mhz

Problemi z Cel. 633Mhz

sirotka ::

Hmmmm. Pred nekaj meseci sem ves vesel kupil CII 633Mhz, ker sem bral, da se zelo dobro navija. Zraven sem kupil še FIC FA11 ploščo. No, ko v biosu naštimam fsp na 75Mhz, se mi med nalaganju winsov ustavi. Nekajkrat sem celo prišel notri, ampak je zadeva kmalu zamrznila. Kaj naj naredim???
Hvala za odgovore!8-O

crusader ::

Povišaj voltažo;)

slycer ::

Samo ne preveč, da ne skuriš procesorja:)

Boško ::

Dobr hladilnik gor pa voltažo na 1.9V pa bo!!! Če pa ne bo, si mel pa veliko smole pri nakupu!!!!

L.p.

sirotka ::

Ker hladilnik pa? Gorba? Aja moja plata ima s370, tako da ne je morm hackat, u knigci k sm jo zravn dobu piše, da se da tud voltažo povišat, zdej sm pa zvedu, da naj bi se z mojo plato dalo navijat samo p3, ker majo nižji multiplier, a je to lahko res?8-O

element ::

Pomoje si nabavu čudno plato. Jest bi na tvojem mestu nabavu Abit bx133 Raid. :D

VASkO ::

za celerona? malo si zluftal, beri poste, si se razkrinkal, da jih ne beres>:D>:D>:D

element ::

VASkO, jest use preberem, sam kva je to za ena plata FIC??? :\ VASkO, sm se pač zmotu, se zgodi... :))

Jinxy ::

sirotka, a si mogoce pomislu na to, da pri 75 MHz ne zmerzne zaradi procesorja, ampak zaradi kaksne druge komponente?
Ker CII 633 so ful overclockabilni procesorji in sem 100% preprican, da bi ti mogu vsaj na 83 MHz laufat...

probi ga dat kr na 100, pa voltazo na ene 1.8V, pa bo (mogoce) delal :)

Men dela na 950 z original coolerjem na 1.75V

MadMax ::

Zaenkrat se nisem videl celerona, ki na 83MHz ne bi laufal (po moznosti def. napetost)...
Za uno plato pa res prvic slisim..Kje si jo pa staknu??

sirotka ::

Možno da bi mi zarzovalo zarad Geforca, na katermu je crknu vent, pol pa sem si zdej s pomošjo bratranca naredu hlajenja tako, da sem dal na distančnike kr vent od proca! A bi blo lahko to krivo? No v rač. mam še liva 1024, pa awer media tv kartico, pa 160 Mb rama, 4,3 Gb seagate diska, teac 32* cd rom, pa rekorder!.:O

sirotka ::

FIC plate naj bi ble priznane v tujini, saj tako je pisalo v rač. novicah:(!!! Sej pomoje je tud plata kriva!! Pa še neki v q3 mi dela 38 Fps v 640*480, v 1280*1024 pa mi nardi spet 38 fps, ko vklopm 4*Fsaa mi sploh ne padejo velik, tko da mi skos dela enako!!!!!! v serious samu je spet isto, zato je sigurno plata kriva ;((

sirotka ::

Pa še neki, kero plato mi priporočate?:\

element ::

Abit CUSL2 (če maš keš) ali Abit BX133 raid (če ga nimaš tolk. Oboje sta dobre plate. :D

Bondek ::

Ta sosed ;( ne ve kaj dela. Kupuje nekšne x plošče :D:D:D:D.Še to moj sosed ima psihične težave.
No, in to je to !


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

PROSIM ZA KOMENTARJE

Oddelek: Navijanje
241158 (867) abcde7
»

Lastniki Celeronov 2 (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
663932 (3230) Boško
»

Naviti CII566 na ? problem!

Oddelek: Pomoč in nasveti
131051 (940) ABX
»

ČE SE KOMU DA?!

Oddelek: Navijanje
81121 (896) scenic
»

OC CII 633

Oddelek: Navijanje
101580 (1424) Jinxy

Več podobnih tem