» »

Igre se zatikajo

Igre se zatikajo

damirez ::

Evrything steka na mojmu racunalniku, vsaka goddamn spila steka! Vsake 10s mal stekne, najprej sem to opazu pr need for speed undergorund sam sm mislu da je to zato ker nimam DDR rama, ker ga nimam mam 512MB sdr prej mi je vse normalno delalo. A je mozno da je virus? Al pa kaj drugega. Zacelo se mi je to dogajati ko sem zamenjal graficno prej mx460 sedaj pa ti4200 samo je od innota.
  • spremenilo: Tr0n ()

ILYI ::

To sem tut jaz upazu moj sošolec ima ati 9500 saphire jaz pa 9100 saphire njemu šteka men pa ne še enkrat inštaliraj špil
ILYI

damirez ::

Sj sm reku da ne sam ta spil da vse spile stekenejo vsake 10-20s tko kot da bi mel prevec pinga se pravi da se igra nadaljuje in ne od tam naprej kjer mi stekne, sej stekne cist samo na kratko za 0.3s sam sej veste dobr kok je to motece.

Thanatos ::

v readmenju priporocajo 3.7 catalyste.

WildTHink ::

Hm.. kere driverje pa mas inštalirane?
kofiguracija?!?
So... are you red or blue?

Klemenn ::

men isto, s tem da mam 4600, pa fresh winxp winse pa najnovejše drivere, pa winse naštimane čist samo za igrice..pa tut nimam kvalitete na max...

aa pa fsaa pa oboje na 2x :\

Deathlike M Tito ::

dejte nvideouci popounoma odstranit novejse drajverje z DETONATOR R.I.P. progijem (navodila dobis zdravn) in instalirajte detonatorje 44.03 in vam nebo vec stekalo.
ti ta novi drajverji so ena nocna mora. sprobu sm use od 52.12 do 53.03 pa je biu skor isti drek stek stek stek. ;((
do what i say not what ive done!

Zgodovina sprememb…

damirez ::

Zdej sm dal gor 44.03 pa ni nc bol! Res pa je da mi detonator R.I.P ne dela tko da sm jih sam tko w winsih odstranu te 52.xx. Uglavnem nic bol se zmer steka no cema kdo kj pametnega do torka za powedat naj powe ker pol sam se format! K to je pa too much motece, dons smo spilal NFS 3 ja 3 in je stekal FAK!!!

WildTHink ::

jest sm dal 52.16 gor pa takoj dol k so za en k.... sicer sm pa odpru temo na to pa noben nc ni povedou...

Deathlike M Tito ::

detonatorji so svinjski in puscajo za sabo fajle. dokler ne bos odstranu popounoma detonatorjeu ti bo stekalo. najdi kak novejsi detonator rip. men tudi ni en delu pol sm pa najdu novejsga k mi je spucu. lohku ti ga posljem na mail.
drgac pa d se formatiras disk pa nalozis 44.03.:D
do what i say not what ive done!

damirez ::

Mene samo zanima ce so to 100% detonatorji krivi? A sem natancno opisal kako mi steka, da res veste da so to driverji al je lahko kj druzga.

Deathlike M Tito ::

meni je dellu na FXu use kul dokler niso prsli vn 52.xx drajverji pol je pa use dol padlu.

najprej odinstaliri, v remove programs, detonatorje. sledi restart masine, zaustavi somedejno instalacijo windows drajverjeu, zalaufi rip in spet sledi reset masine in instaliras druge drajverje.
do what i say not what ive done!

VuLc4n0 ::

jaz pa sem namestil 45.23 drajverje zaradi Teenage Mutant Ninja Turtles, ker drugače na FX-ih šteka:)
http://christinalake.cjb.net

Klemenn ::

zaustavi somedejno instalacijo windows drajverjeu

kak pa to narediš?

men se samo namestijo i to je to :\

WildTHink ::

1. deinstall starih
2. reset
3. pustiš da se inštalirajo od windowsov
4. reset
5. instaliraš nove
6. reset
7. zdej ti mašina dela z novimi sam se resolucijo nastavš!
opcija 8. ponovni reset po nastavitvah...

Drgac pa D 52.xx suxxxx mel in je par spilu kr začel stekat k prej nikol niso.. in to po minuti igranja. To da so letel dol in stari nazaj gor!
So... are you red or blue?

damirez ::

OK zdej sm vse naredu in zgleda da ni nc bol. Z detonator ripam odstranu na novo nalozu in glej isti god damn shit! Zgleda da je neki druzga!

P.S. ko odstranim drajverje mi windowsi ne nalozijo nic novega(standard VGA) ampak pise Deaufult monitor on
Ja potem prazno.

damirez ::

Koliko moznosti je da imam virus?

ganzi ::

Antivirus pa preglej!

Men s Winfast A250 Ultra (titanium 4600) nobena igra ne steka :) Driverji so pa 44.03.
(pa da nav kdo mislu da igram na 800x 600 pa na low detaile, ampak na 1280x1024 pa vse do konca..)

damirez ::

Men tko steka kot da bi imel premalo rama. Ampak to mi stekajo VSE spile nima veze od grafike tud nfs3. Zgleda tako kot da bi imela premalo rama vsake 10s malo zaloada.

ganzi ::

kdaj si pa windowse nazadnje na novo naložu?

flipflop ::

Kaj pa defrag?

Klemenn ::

ganzi: kakšen maš pa proc?

jz mam 1800+, default

pa men tut tak dela, ni fore kak nastavm resolucijo, na max al na min...zašteka vsake 10s...pa to recimo samo prvi krog, polj drugi krog je pa veš al manj kul :(

mam pa jz 512rama, pa delujejo na 333mhz, z malo relesanimi tajmingi (ker so eni 266mhz eni pa 333mhz) :\

VuLc4n0 ::

kaj pa če je disk kriv? na p3 733 mhz je men zarad diska štekal use po vrsti, že v windowsih si sam miško dregnil pa je začel neki premlevat:\
http://christinalake.cjb.net

Klemenn ::

jah ne vem no, jz mam wd 80gb 7200rpm z 8mb pomnilnika

če je to slab...ne vem :\

Deathlike M Tito ::

ne disk je cist kul
lohku ti grafa ne klapa z drugim hardverom, nc nred format pa bos vidu kaj bo:D
do what i say not what ive done!

Klemenn ::

hm, to mi šteka na čist novem sistemu ;D

bom probal še 44.03

sm..nevem no :\

kaj pa bi lahk igral (nastavitve v igrcah pa FSAA in AA) z naslednjim sistemom:

1800+
512mbddr (256mb = 266mhz in pa 256mb = 333mhz)
80gb wd
gf4 4600
sb live!

:)

do zdej sem meu vse na min pa aa in fsaa izkloplen (ne unu da aplikacija nadzoruje, ampak izkloplen) pa je še vedno vsake tolk časa zaštekalo

;((

ganzi ::

@jebediah
procesor mam pa 2400+ (2.0Ghz)
Pa 512 Rama (380Mhz, WD80jb, Abit NF7- s)

Js vam priporočam da na nov naložite widowse.

Deathlike M Tito ::

ma men deljo skor use igre na high ( high- ET, UT2003, call of duty... pr BF1942 mam razdaljo 80% use na high in resolucijo 1024x... 32 pa mi zasteka sam v najvecji guzvi)

sistem je pa:
C 1700
disk 120giga 7200 8mb
512 ddr
fx 5600 256 mb
win XP
detonatorji 44.03
do what i say not what ive done!

damirez ::

-Koncno odsranil detonatorje z R.I.P.-om(moral sem naloziti se en shit)
-Namestil 44.03
-Defragmentiral ob diska(veliko casa uzelo) disk je maxtor 80gb 7200rpm 8mb
-Dodal se 256mb rama (sedaj 768)
-Viruscan nic odkril

Preden se zjokam in formatiram, mi preostane mogoce se kaj?

Fizikalko ::

A maš slučajno kakšen CPU IDle vklopljen? Izklopi! Meni je zato štekal R8500. LP

Klemenn ::

nope :\

Klemenn ::

A ve kdo, kak lahk vidš fpsje v nfs underground, brez da ponucam program fraps? :\

ripmork ::

res se mal pozno oglašam ampak vem kako se počutiš:| .....
kakšno kišto pa maš?
če si že res preizkusil "vse" kar se da(gonilnike,defrag...) ti preostane le,da izklopiš
mehčanje:O >:D .....preber spodi mojo konfiguracijo(v podpisu)-mi nfs
underground šteka z 2xaa in af....ne le to,špilam na 800x600 ampak z nastavitvami na high
pa mi je važn sam da dela gladko:\ ...boš pač mogu naredit kašn kompromis-recmo izključi mehčanje robov in af......lahko pa seveda še poskušaš naprej,ampak ti iz lastnih izkušenj povem,da bolj ko se trudiš priti zadevi do dna,bolj se ti izmika:(

ripmork ::

zdej sm se spomnu!!!!!---poglej v nastavitve kako maš nastavlen V-SYNC!!!!!!!:))

pazi to: sem špilal f12002 z v-sync ON,pa sem mel okol 50FPS na 800x600......
ko sem pa izklopil sem mel pa več kot okol 70FPS na 1024x768 in vkloplenim anizotropnim f.
(4xaf)......sicer mam pa to skoz izključen in mi lepo dela vse:D

Dr_M ::

v-sync nima veze s stekanjem, to je proti texture tearingu.

pomoje mas ze mal zmarane spile...pac se dogaja. men je tut nfsu ucas tko mal steknu, ampak pa bugasti generalsi. zdej sm pa formatiru, pa dela use bp.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Klemenn ::

ne vem če kdo ne bere:

mam čist fresh winse! :)

pa še enkrat:

se da kak vidt fpsje v nfs, razen z programom=?

Dr Evil ::

A si siguren da si naštimal vsaj na agp4x v BIOSU?ČE si ,poglej še če ti laufa kakšen programček v ozadju.

Dr_M ::

ma zarad tega agp-ja ne bo nc stekal, u najslabsem primeru bos dubu 1-2fps mn...
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

ripmork ::

Jebediah:ne verjamem da so dal v špil merilec FPS-JEV...boš pač moral uporabit fraps8-) ..
-pa še neki:dost je važn kolk programov zti v ozadju dela-čim manj,tem boljš

Klemenn ::

kot
pravim
!

to je čist nov wins, na novo posneto, brez language packa, pač update do konca (ampak to ne bi smelo biti to), vse je na performance dano...

nix programov sploh

aja, uporabljam pa še dva dodatka:

vlatency_v020_beta21.exe

"PCI Latency" patch for VIA Chipsets


naj povem, da sem to posnel šele ko sem igrico posnel (in ko sem probal) in je štekalo prej in potem :)

Deathlike M Tito ::

lohku ti grafa ne klapa z hardverom!! lohku pa je tudi dirktx zajebava. ma v windowsh je use moznu ;(
do what i say not what ive done!

ripmork ::

to si pa prav povedu;( ;(( .....


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

3d mark 2001

Oddelek: Navijanje
231754 (1454) mezo_SPL
»

a bo treba grafo zamenat?

Oddelek: Pomoč in nasveti
191302 (889) Scorpia
»

leadtek 4600 overclockanj

Oddelek: Strojna oprema
25963 (721) Klemenn
»

Problem z Colinom McRae Rally3!!!!!

Oddelek: Igre
161455 (1049) podrenek
»

GF4 Ti & zelo slabi rezultati

Oddelek: Pomoč in nasveti
231452 (1037) Cuoresportivo

Več podobnih tem