» »

snemanje internet radiov/streamov

snemanje internet radiov/streamov

DeLuX ::

Zdravo...

S progyjem StreamBox VCR se da lepo strimat tale link od Proton Radia. http://64.236.34.97:80/stream/1041
V programu pri 'filename' prostorcku se avtom. vpise: 1041 (kao ime fajla)

Problem pa nastane pri taksnem linku:
http://addicted.puredj.com:8000

ker nima na koncu /blablabla.....
V progyju mi avtom. vpise kar index.html
Zato ne morm strimat.

Kako bi to strimu?

Hvala za pomoc!

LP,
DeLuX

[spremenil naslov na takšnmega ki bolj odraža tematiko teme --moderator]
  • spremenil: CaqKa ()

Predator ::

hmm mogoče narobe razumem

-S progyjem StreamBox VCR se da lepo strimat tale link od Proton Radia

ti želiš tole širit naprej = streamat ali posnet na disk, kar se na streamu vrti?
Building a better mousetrap merely results in smarter mice.

DeLuX ::

Predator, hvala za pomoc!

Lej. nisi me razumel najbolje.

Tist link od Protona vsekakor dela. Lepo sestrima in posname na disk,
ker je link tak (http://64.236.34.97:80/stream/1041), da ima na koncu /stream/1041 !!!

Spodnji link k sm ga dal, pa ne dela, ker je pac napian drgac ane (http://addicted.puredj.com:8000). vidis? na koncu ni nic slashov!!! samo naslov pa port!
In ta link je koncni! Se prav, d ga lahk tko kt protonovga poslusas v winampu!
Samo, strimat mi ga pa se ni uspelo! In tle je problem! Probej ta drugi link pejstat v VCR,
pa bos vidu d noce! Help!!
.fnx.

LP,
DeLuX

CaqKa ::

strimanje pa zajemanje streama sta dve popolnoma različni stvari...
očitno pa ti hočeš zajemat stream če sem prav razumel...
z kakšnim snifferom ali pa čem podobnim morš ugotovit kak je končno ime fajla do katerega se dostopa.. mogoče je kak default.mp3.. nevem kak je to pri teh straneh..
lahko pa obiščeš ono stran ter mu poveš da bi rad imel direkten link do streama da si ga boš zajel.

/edit
kot prvo lepo po kmečko najprej napiši kaj bi sploh rad.. snemal iz teh naslovov ali dalje pošiljal ta signal.
lepo prosim bodite razumljivi pri svojih vprašanjih.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: CaqKa ()

DeLuX ::

Aha.. hvala ti...

em.. hja. sej pravm d bi snemu. to je razvidno ze iz omenjenega VCR stream programa.

- Ja, rad bi posnel to zadevo (Stream VCR...). Strima itak finofajn iz winampa.

LP,
DeLuX

Predator ::

uporablji streamripper za shoutcastove streame, imaš samostojno varianto in winamp 2 ( dela tud v 5ki ) in 3 plugin; streambox je zadeva za ms in realove streame:)
Building a better mousetrap merely results in smarter mice.

DeLuX ::

Hm. tale streamripper je kr ql, sam jst bi rad vec linkov hkrat strim posnel!
Tko se da v Stream VCR, sam pac tisti linki ne primejo... ce bi prjel oz. ce bi nekak pogruntu
zadnji fajl za portom, pol bi blo 'bomba'! Pa se to... s Stream VCR lahk das kokr ces linkov pa se ti hkrat vseh strim snema , pa se poslusas lahk Winamp oz. mp3je normaln. Tle pr streamripperju, pa ni tako! Mors met obvezn Winampa przganga, navande mp3je tud lahk poslusas!
Kaksna boljsa resitev?
A je kak dobr programcek k ti vse spyja na netu, recmo ce gres na kak link pa to.. da bi izsledu za tiste radio-linke pravi link (s fajlom na koncu al neki podobnga)...?
Hvala za pomoc...

LP,
DeLuX

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DeLuX ()

Predator ::

za vcr ne vem, meni je bil neuporaben za audio streame; kar se pa sr tiče, zaženeš lahko neomejeno procesov samostojnega streamripperja, in hkrati snemaš kolikor hočeš stramov in nobenega od njih ti ni treba poslušat ( z razliko od winamp plugina )... ni najbolj praktično, res je, ampak dela pa
Building a better mousetrap merely results in smarter mice.

DeLuX ::

Hehe.. hvala! Em.. lih kar sam sm najdu ta samostojni program, pol pa grem na slo-tech pa vidm d si napisu o njem :) . lepa. Mislem d bo to kr tapravo ja :))) Dobr je, bols kt plugin.
Hvala vsem za pomoc!

LP,
DeLuX


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Oddaje z rtvslo.si

Oddelek: Programska oprema
297401 (4594) damirb03
»

Benchmarks -=- UT2K3 (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
553738 (2865) Boky
»

NFS:Hot Pursuit2 šteka

Oddelek: Igre
101047 (762) DeLuX
»

TV Tuner - programi za zajemanje videa?!

Oddelek: Programska oprema
51555 (1297) DeLuX
»

Q3A PING ! ...help

Oddelek: Igre
12869 (754) DeLuX

Več podobnih tem