» »

NFS:Hot Pursuit2 šteka

NFS:Hot Pursuit2 šteka

bicikl ::

zanima me če obstaja kakšen popravek, s katerim bi cd skopiral na trdi disk, da ne bi igra laufala iz CDja, ker mam neki zjeban CD-rom pogon.

lp
  • spremenil: Tomi ()

cybermedo ::

Daemon tools - programček ti naredi virtualni pogon. Jaz bi naredil takole: najprej narediš image file na hard disk z npr. Nerotom (brez popravljanja napak), pol pa naložiš programček Deamon tools, ki se zažene ob zagonu kompjutra, pa vsakič ko hočeš igro igrat, prej narejeni image file "zapečeš" na ta virtualni pogon (celoten postopek se opravi z klikom na ikono v statusni vrstici in traja nekaj sekund - da ne boš mislil, da moraš Nerota zaganjat pa peči, kot da bi pekel CD). Če boš instaliral z tega virtualnega pogona, bi pomoje moralo delovat... sicer se zagotovo najde no-cd crack, če ne zdaj , pa bo kmalu na netu, do takrat pa bo Daemon tools pomoje zadosti. LP

Soni ::

Kupi nov CD-rom:\

Predator ::

uporabi deamontoolse namesto cracka, ker potem lahko patchaš igro ( ker ni spremenjen exe file ) brez dodatnega dela

Polde ::

Sem uporabu deamon tool pa igra šteka ker bere iz cd roma in iz hard disk na enkrat, ko sem pa zapeku cd je pa stvar delala normalno brez zatikanja. Drugače se pa kopira vse kar je na cd v direktori kjer imaš špil pa un file k ga imaš na cd ponameš čez original|O
Ni da ni!!!

DeLuX ::

Polde:

Jebes demon tulse.

Polovdaj:

1. For Win98/me... - Virtual CD-ROM 1.0
2. For WinXP - Virtual CD 4.0.4

Spil instaliras normanlo...saj se ne da nc spreminjat, a bos full a bos medium itd. tko d.. BFS se ti instalira na minimum+. Prblizn 70MB, zato tok greba CDrom!
Ko nardis z zgoraj omenjenima programckoma imiđ na disk,
s programom samo poves kera crka naj bo NFS, pa ti kao da navidezno CD not.. recmo v g:
Pol pa samo normalno instaliras NFS, in spilas normaln..
Delal bo pa jasn vse iz HDDja.

LP,
DeLuX

Polde ::

drgač pa odsurfaj na www.gamecopyworld.com pa tam najdi kako špil kopirat na disk

lp
Ni da ni!!!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Polde ()

Predator ::

delux: sej v čem je pa razlika med tem kar si ti napisal in med tem če uporabim deamon toolse?

DeLuX ::

hehe : sej po en stran mas prov..
pac nism vajen demon tulsu. enkat sm sporbu pa sux.
jah..zato sm napisu une dva progija, ker tipu se zmer ne dela z demon tulsi ane?

LP,
DeLuX

Predator ::

napiši članek o tvojih programih ( je lahko čisto kratek, samo kako narediš te osnove pa slikce zraven ) pa lahko dodamo še nekaj od deamontoolsov ( lahko tud jaz dodam ) pa objavimo v FAQ ( ker sedaj je že nekaj ljudi to zanimalo )

DeLuX ::

OK Predator. Bom naredu za 98 in XP, tista dva progyja
kt sm jih omenu. Narjen do dons zvecer.

LP,
DeLuX

P.S. Ti posljem mejl ko bo fertik :)
Kje bo to tocn objavlen?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nfs MW težava!!

Oddelek: Igre
181428 (1262) TOP
»

Trdi Disk - Obrnjen ''na glavo'' !??

Oddelek: Strojna oprema
181745 (1282) Odpadnik
»

*.bin , *.cue....kaj storiti

Oddelek: Programska oprema
353822 (2839) Soni
»

Benchmarks -=- UT2K3 (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
553731 (2858) Boky
»

Q3A PING ! ...help

Oddelek: Igre
12869 (754) DeLuX

Več podobnih tem