» »

Q3A PING ! ...help

Q3A PING ! ...help

DeLuX ::

A bi kdo vedel kako bi nastimal ping tako, da bi bil enak. Torej .... spilala bi recimo jst pa kolega, jst bi pa naredi server (create). Tako bi imel jaz pinga 0, kolega pa okoli 250 (modem u.s. 56k). -- Kako bi naredil tako, da bi izenacil ping!? Da bi imela potem oba okoli 250 pinga. Se da to s kaksno konzolno komando? kak trik?
Q3A manijaki, pomagajte! Hvala
LP,
DeLuX

matter ::

če ga hočeta imeti enko, se joinajta na server ki je prazen pa igrajta.
Simpl k pasul

DeLuX ::

Ja..to vem, da lahk gres.. sam nimas potem funkcije take (osp...), kot jih mas na svojem serverju. Pa na svojem imas mir, nobedn se ti ne more stulit vmes...
Slisal sem ze za en program, ki ti ping razdeli, se pravi ce ma kolega 200 oinga, jst pa 0, imava potem oba 100. Sam ime programa ne vem..sem ze iskal pa nic.. Pomagajte!

NoUse4AName ::

hehe, fant to je nemogoce. Lahko pa uporabis ukaz: cl_timenudge 250 ce hoces tok visoki ping. Ampak ti tega nebo pokazalo v scores menuju, ker je to simuliran ping.
Glede javnih online serverjev vse kar rabis je en file ki ga unzipas v q3 direktorij, ampak je precej velik, vec kot 40mega, dobis pa na tej strani

Zgodovina sprememb…

DeLuX ::

aha.. nom probal tist ukaz cl_............
a drgac pa ne gre s kakim programckom?
ta link trenutno ne dela, bom pa pozneje se enkrat poizkusil.
Kaj je sploh ta fajl za 40mb? Za kaj ze ga rab, cemu je namenjen...
Zastopu sm, da je enki za javne serverje.. Mene bolj zanima, za svoj postavljen server.. da bi ping razpolovu. Prosim za pomoc! Hvala

NoUse4AName ::

ma ne mors pinga razpolovit. Sploh ves kaj je ping? to je cas v katerem podatki pridejo od tvojega racunalnika do serverja - merijo se v mili sekundah. To kar sprasujes je tak, kot da bi vprasal kak bi priso z jugecom iz MB v LJ v pol ure.
Ce OSP stran ne deluje pa si downloadaj od te strani. Ampak ti si ocitno newbie kar se tice quaka in bos samo zivce zgubljal z nami ko spilamo to ze od izida, ker nebos mel sanse. Pa se quaka ne mors spilat z modemom ker je ping prevelik, rabis najmanj ISDN. No v bistvu lahko, ampak preden bos ti koga sploh vido bos ze mrtev.

ziga7 ::

joj, jst mam kabl, pa tok pinga da igranje prek neta sploh ne pride v postev. grrr

DeLuX ::

1. nism newbie v q3a.
2. mam adsl
3. slisu sm kolega d obstaja progy za ping sherat
4. ce misles d sm newbie, se motis.. ce se ces pomerit 1vs1, me icq-ji (143027122)
5. vem da je mal nelogicno s tem razp. pinga
LP,
DeLuX

NoUse4AName ::

1. Ce nisi nikol spilal na javnih online q3 serverjih si newbie, boti ne pomeniko nic.
2. No ce mas ADSL je super, downloadaj si OSP in ko mas vse nareto se prijavi na dioniz.siol.net in igraj

DeLuX ::

A res akwa???? to je pa neki nouga...ha. phh.. OSP mam ze doug, igram tud oz.
vecinoma na javnih serverjih... tud na siolu, vec na slo lanu, ker ni nc folka (na njem se dobim s kolegi). S jst ne sprasujem, kje naj igram, da bo ping ql, ampak le to, kako izenaciti - razpoloviti ping, ce postavis server in igras s frendom, kateri ima tudi ADSL.
Slisal sem ze za programcke..pa ne i rect d to ni mozn..... Kaksne ideje?
LP,
DeLuX

Tr0n ::

Heh, proggy za ping razpolovit. Vsaki dan slisis kaj novega ;).

NoUse4AName ::

DeLuX: pa kaj je s tabo kaj si prizadet al kaj, ce recemo da je to nemogoce je nemogoce TOREJ PROGRAMI NE OBSTAJAJO!!!!!! Od tistega kateri ti je pa to povedal je takisto IDIOT.

DeLuX ::

hehe.. ok. dovolj mam. Zgubu sm :)
Ce VI tko pravte, potem bo drzalo...
a ce jst ta cudezni progy dobim, in
ce bo workalo, se vam bom jst smejal ter
ponovno oglasil na forumu :D:D
OK... forum je zakljucen. vseen hvala
LP,
DeLuX


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Flash Buttons...

Oddelek: Izdelava spletišč
121171 (1037) njok
»

kolk točk v 3Dmarku

Oddelek: Pomoč in nasveti
181335 (989) DeLuX
»

WinXP dolg zagon

Oddelek: Pomoč in nasveti
141166 (976) DeLuX
»

Athlon XP 2200+

Oddelek: Pomoč in nasveti
201155 (807) Jure2k
»

Benchmarks -=- UT2K3 (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
553727 (2854) Boky

Več podobnih tem