» »

Windows 2000 Nujno!!

Windows 2000 Nujno!!

Pat_MaGroin ::

Oj!
Mal sm se zezal z Profili uporabnikov v Win2k. Imel sem Admin, Guest in Pic. S Pic sem se vedno logiral, imel svoje nastavitve, itd. Potem sem pobrisal Pic In Guest. In se logiral kot Admin. In vse nastavitve za Pic so sle po gobe. Ko dam v My Computer na User profiles, mi napise Admin (330kB) in Unknown Profile (4MB). Ta unknown profile je moj stari. Kok ga dobim nazaj, ce sploh lahko?
lp, Sebastijan

JLP ::

Mislm da je najbol da nardiš novga userja. Pol greš pa pr My Compter na User profiles pa tm uporabš gumb Copy To... Pol pa tm zgorej u polje napišeš pot kjer je shranjen ta tanov profil pa spodej naštimaš da tanov uporabnik lohka to uporabla. Pol pa mislm da bi mogl bit.
Pa sevede ta unknown profil kasnej pobrišeš.
Live long and prosper!

TESKAn ::

LAhko probaš pa tudi tako, da skopiraš vsebino mape Unknown profile v Admin. Moglo bi delovat. Aja, se prej bo najbrz bolje, da naredis en nov account pa nanj presaltas, pol kopiras, pol pa tega novoustvarjenega zbrises.
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

ABX ::

Ustvariš nov account in greš v directory
C:\Documents and Settings tukaj najdeš vse accounte. Če v tem directoriju ni več starega accounta so tvoje stare nastavitve šle po gobe oz. probaš z kakim programom dobit nazaj zbrisan directorji.

Enkrat ko si dobil podatke iz starega dir jih skopiraš v nov directorji(account).
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

NUJNO!! Izbris uporabniškega imena (XP)

Oddelek: Operacijski sistemi
111023 (1023) Mercier
»

[win xp] ne naloži profila

Oddelek: Operacijski sistemi
61057 (1012) Hair
»

user account

Oddelek: Pomoč in nasveti
141271 (1053) centio
»

XP + user account

Oddelek: Operacijski sistemi
10911 (787) DarkWIng
»

Win2k problem???

Oddelek: Operacijski sistemi
81335 (1194) Mr.B

Več podobnih tem