» »

XP + user account

XP + user account

DarkWIng ::

En problem z XPji.. ta bo najbž za Andreja... Dons pržgem računalnik in vse lepo in prow... vpišem kodo za mojga userja in potemse težave začnejeo. Najprej je rabil več kot minuto da se je pojavl desktop.. in to je šele začetek.. namesto da bi se prijavil pod mojim userjem je naredul nov account pod documents and settings/TEMP/moj account/ in karkoli nadim noče uporabljat starega... saj ne da bi naredil novega userja.. samo user-homedir je spremenil... kako naj ga zamenjam nazaj...
You're a wonderful friend and a raving psycho.

ToniT ::

A si ti mogoče kaj spreminjal v Local users and Groups - recimo Profile path?

DarkWIng ::

Ne.. Ugasnem računalnik.. prižgem računalnik in tle je to.. nobenih errorjev, nič.. samo spemeni mi home dir.. zdej sm zasilo sicer popravu samu ko so mi šle vse nastavitve po gobe... grrr..
You're a wonderful friend and a raving psycho.

andrej ::

ce mas stari profiles direktorij lahko vsebino kar skopiras... kaj si sploh delal preden si vgasno masino?

DarkWIng ::

prej sm špilov komandose2...
skopirat profiles direktorij sm tud že probal (to mi je bla prva ideja) samo to ne dela.. preprosto mi naredi še en nov direktorij (/documents and settings/user.comp_name/).. mislm beda ane..
You're a wonderful friend and a raving psycho.

Paramedic ::

To se je men tut enkrat naredlo, vse uporabnike je dalo v mapo 'user.comp_name', zraven so pa ble nove mape 'user'!
Sam js sm takrat kr formatiral, ker še nisem mel XPjev dolgo gor (1 dan). Sem pa takrat uporabu program za prenos nastavitev.
Drugač sem pa js na začetku že ene 6x brisal XPje, ker se mi je vsakič ponovila ista napaka, ki jo imam zdej tut, sam nihče ne zna pomagat :'( to je, da Mi WMP8 ne dela: sesuje se takoj ko zaženem, in sicer v modulu msisam.dll. Hja tko je to:D
End transmission.

andrej ::

ok naredi tole:
- uporabi System aplikacijo in z User Profiles tabom prekoripaj tvoj profil, ki vsebuje nastavtive nekaj drugam - temp lokacija
- prijavi se kot admin in zbrisi nepotrebna direktorija - username in comp.username.
-potem se prijavi kot user in odjavi
- po adminom znova prekopiraj tisti profil na tvoj username...

DarkWIng ::

been there, done that... resno.. ne dela.. samo vrže vn en error "%neki_NODIR_paseneki" pa sm spet na začetku...

pozab na vse skupej.. zdej sm že popravu kolkr sm mogu... samo vseeno beda...

pa sam še en vprašanje.. zakaj ko grem na net pos XPji najprej vse skupej čaka en 90sec potem pa začne normalno delat...
You're a wonderful friend and a raving psycho.

Paramedic ::

Ja, js sm takrat tud dobo tisto napako, nek NODIR, ko sem poskušu to reševat.
Zdej mam pa en problemček (pravzaprav 2 - WMP8): po vsakem ponovnem zagonu XP se izpiše napaka system has recovered from a serious error. Bah |O
End transmission.

andrej ::

hm, hm, kaj vi delate? meni XP-ji picijo brez vsakega problema....

hm, kakstne programe sta kaj instalirala zadnje case?

DarkWIng ::

nič kaj v zvezi z netom... edina stvar s katero sm se mal bl zafrkaval zadnje čase je MSVS.NET beta2...

sej so tud men do zdej delal zakon... (definitivno je tole najbolj zakon OS do zdaj.. a mogoče veš kaj bo naslednji?)
pa tud sedej jih ne mislim zamenat... samo vsake tolk časa se pač pojavi kekšen čuden bug....
You're a wonderful friend and a raving psycho.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Shranjevanje gesl

Oddelek: Operacijski sistemi
81294 (1111) fosil
»

NUJNO!! Izbris uporabniškega imena (XP)

Oddelek: Operacijski sistemi
111016 (1016) Mercier
»

Netscape Mail 7.02

Oddelek: Programska oprema
12984 (902) Jeebs
»

user account

Oddelek: Pomoč in nasveti
141267 (1049) centio
»

Win2k problem???

Oddelek: Operacijski sistemi
81327 (1186) Mr.B

Več podobnih tem