» »

Vase mnenje o CTX TFT 17" M730V

Vase mnenje o CTX TFT 17" M730V

nicjasno ::

No, konkretno ta monitor me je zacel rajcat, ko sem ga videl pri rolanu. Zadeva ima blazno dobro sliko.

Zdaj me pa zanimajo vasa mnenja o tem monitorju in ce ima ze kdo kake izkusnje z njim, ker ga nameravam januarja nabavit (do takrat bom ravno drobiz skup skrampal).

PALOMINO ::

Monitor testiram nekaj dni in zadeva je kul...v špilih v filmih....da ne govorim o sami obliki monitorja katera je res zrela za 21 stoletjo.

Čeprav nekateri menijo da je CTX ena leva firma...le-to ni res...mislim da Sony in ostali high proizvajalci še niso naredili takega monitorja...integrirana kvalitetna kamera, USB 2.0 hub, zasilni zvočniki, mikrofon...in kot sem že rekel nobenega ghostinga...

Edino kar me morda malo moti je to, da monitor ni nastavljiv po višini ampak ta minus mu lahko odpišem.

Zelo me je presentilo tudi to...da CTX lepo poskrbi za svojega kupca, saj so zraven priloženi vsi potrebni kabli (VGA, DVI, Video, S-VHS...). Od muh ni tudi to da lahko na monitor priklopiš direktno DVD player, tv tuner...

Skratka CTX lahko s tem modelom pelje nekam konkurenco...trenutno.

Je pa vsekakor 219.000,00 sit veliko za tak monitor - in ravno cena je morda njegov največji minus.
Ampak če cena ni ovira potem ti lahko rečem samo to: Bog ti ga požegnaj! 8-)

PS: Če te še kaj zanima okoli monitorja...le vprašaj...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: PALOMINO ()

Azrael ::

Imam CTX S730, ki ima isti panel , vsaj po specifikacijah in mi zelo dobro dela. Lahko pogledaš sem in pogledaš, kaj sem napisal 7. 11. 2003 o svojem monitorju.

LP, Azrael
Nekoč je bil Slo-tech.

nicjasno ::

Palomino, najlepsa ti hvala za informacijo.

No, zgleda je res, da CTX pomeni Comitted To Xcellence :)

Kar se pa tice cene, glede na lastnosti in kopico dobrot ki jih zadeva ima niti ni tako pretirana, ce gledamo da navadni 17" lcd-ji stanejo okrog 120k, pa je najvec kaj imajo zvocniki, pa se display je dosti manj kvaliteten kot pri tem modelu.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Acer prenosniki (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
818453 (3477) kmetek

Hočete kupit LCD, pa ne veste katerega? Preberite si mnenja o LCD-jih od njihovih las

Oddelek: Kaj kupiti
102028 (1640) kuglvinkl
»

Samsungovi LCD-ji odslej brez mrtvih točk

Oddelek: Novice / Zasloni / projektorji / ...
406535 (5132) Matev
»

CRT ali LCD do 100 jurjev? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
655453 (4346) boštjan
»

LG LCD 19" L1910B nakup ?

Oddelek: Kaj kupiti
141125 (897) Caligula

Več podobnih tem