» »

Iz Divx-a v avi

Iz Divx-a v avi

Kriko ::

Prosim za nasvet kako pretvoriti iz divx-a v avi. Če obstaja kak enostaven program za te zadeve. Sem probal poiskat z iskalnikom po temah, pa žal mi ni najdlo za to smer!
lp

Predator ::

lahko tole malce bolj obrazložiš? ker divx ima .avi končnico, razen če kot avi misliš povsem nekompresiran format?

skoraj v vsakem primeru boš pa virtualdub rabil
Building a better mousetrap merely results in smarter mice.

Caligula ::

PA bom jaz se tukaj vprasal.

S kerim programom lahko iz DIVXa izvzamem zvok, da medtem video spremenim v KVCD, potem pa bi KVCDju spet prilepil ta zvok.
Ker TMPGencoder mi noce zvoka pretvarjat zraven.

Skratka s cem zvok obdelovat posebej. Pa s cim ga recimo lahko spremenim v MPEG2?

LP

CaqKa ::

caligula imaš druge teme v katerih lahko to vprašaš in se še povrh vsega ukvarjajo s to tematiko.. to ni ta tema

predator.. divx je lahko tudi končnice .divx ali pa .mp4. kako se pa iz tistih naredi avi pa se še nisem nikoli ubadal.. sploh nevem zakaj bi to hotel.

Caligula ::

Partybreaker! :D
Domnevam, da tudi ti ne ves s cem naj bi se kaj takega delalo? Pa znalo bi tudi Krikota to v kakem tednu zanimat.

Predator ::

CaqKa vem, samo kakšna je verjetnost da je dobil to? ;) Počakajmo da pride gor...

Caligula: Kar se pa odstranjevanja zvoka tiče, v virtualdubu ločeno shrani zvok ( file-> save wav ), potem pa daš video na direct stream copy, audio na no audio, save as in maš...
Building a better mousetrap merely results in smarter mice.

Caligula ::

Jah saj to vem samo meni je metalo ven skos da nimam audio decompressorja,..

Saj zdaj je zadeva urejena-sem se malo mailal s tipom, ki je naredil YMPEG kodek. Prvi kodek, ki se zlije z Windowsi in omogoca ze iz Virtualduba in takih reci izdelavo KVCDjev!!!

Bom cez par dni ko mi bo vse lepo ratalo napisal guide,.. pol pa sam se KVCDje delat!
Jh berejo skoraj vse nenajbolj zastarele DVD enote. Samostojne.
Kdo pol sploh se rabi Divx player ali pa DVDje! >:D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

VirtualDub za začetnike (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
5814669 (8075) Revenant
»

Pretvorba DIVX v KVCD (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Zvok in slika
11927963 (7399) LexLuthor
»

Snemanje avi filmov

Oddelek: Pomoč in nasveti
373144 (2540) gruntfürmich
»

Pretvorba DV v DivX

Oddelek: Zvok in slika
323250 (2153) teoo
»

Program za DVD format iz Dvix formata

Oddelek: Sedem umetnosti
151927 (1688) metro

Več podobnih tem