» »

Problemi s pošiljanjem maila

Problemi s pošiljanjem maila

rap3r ::

Ko dam replay na mail mi vedno napiše: Your message did not reach some or all of the intended recipients: Relay access denied
Tud ko pošlem iz arnesa mi isto napiše, email.si mi dela če dam creat new mail, če dam replay mi pa tud to napiše.
V čem je fora pol?
Ne droga, ne trava me ne mika, le kakšna promilja alkohola se učasih po krvi mi potika:)

Mr.B ::

SMTP server mora biti od ISP-ja na katerega si priključen. ČE si na siol priključen, pa nimaš @siol.net, potem Siolov SMTP ne bo dostavil tvoje pošte.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Bakunin ::

Tisti, ki na katerega e-sporocilo odgovarjas ima napacen "Reply-To" e-naslov.

rap3r ::

Hm zakaj se mi to pol pr usakmu dogaja če je replay adress narobe? Pa ni narobe k mi napiše kam je poslou pa je naslov identičen kukr tist s katerga sm dobu.
Fora je da je moj ISP arnes in da lih na arnesu to nedela!
Ne droga, ne trava me ne mika, le kakšna promilja alkohola se učasih po krvi mi potika:)

reber ::

Kar se siola tiče, normalno dostavi vso pošto, vsaj meni, sem včeraj preveril. Imam cel kup siolovih naslovov in še nekaj od volje in delujejo.

Bakunin ::

in kaj pravijo na arnesu ?

rap3r ::

Nč?:\
Ne droga, ne trava me ne mika, le kakšna promilja alkohola se učasih po krvi mi potika:)

Matri[X] ::

Treba je nastavit SMTP authentikacijo :\ . SMTP authentikacija bi morala biti na VSEH mail strežnikih, pa bi bilo dosti manj SPAMa.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matri[X] ()

rap3r ::

Bom tud to probu.Hvala.
Ne droga, ne trava me ne mika, le kakšna promilja alkohola se učasih po krvi mi potika:)

Bakunin ::

Matri[x}: smtp-auth ne bo resilo problema spama.

Dokler so ljudje, ki so obsedeni z velikostjo(?) svojih penisov ipd., dokler so ISP, ki jim je vazen samo denar ter dokler imas lene/nesposobne admine......bo spam.

Spam problem se ne da resiti s tehniko.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

SiOL in relaying mail to ... now allowed

Oddelek: Omrežja in internet
121619 (1295) enough98
»

Posiljanje E-MAILA

Oddelek: Pomoč in nasveti
63745 (3665) Cuoresportivo
»

vprašanja v zvezi z novico "Siol does it again" (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Omrežja in internet
14013340 (10817) Bakunin
»

Siol does it again (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
16317003 (17003) Bakunin
»

Outgoing server @f2s.com

Oddelek: Omrežja in internet
51400 (1320) blue96

Več podobnih tem